بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

لوله سمنان

در سیستم های لوله کشی امروزی ساختمان ها، لوله های پلیمری نقش بسیار مهمی دارند. لوله های فلزی و چدنی به مرور کنار گذاشته می شوند و پلیکاها جای آنها را می گیرند. پلیکا سمنان یکی از انواع این لوله های پرکاربرد در بازار کشور است. کارخانه سمنان یکی از کارخانجاتی است که در زمینه طراحی و تولید لوله های پلیکا و پلی اتیلن فعالیت خود را در سال 1382 آغاز کرده است. این کمپانی محصولات خود را از مواد اولیه باکیفیت و دستگاه های پیشرفته تهیه کرده است و تلاش دارد کیفیت کالاهای خود را افزایش دهد. خرید شیر گازی امین از بازار اتصالات امکان پذیر است. ما هم جهت آگاهی بیشتر شما با این سازه ها قصد داریم در این مقاله درباره آنها با شما صحبت کنیم. 

پلیکا سمنان

لوله های پلیمری یا پلیکا یکی از تجهیزات مهم و ضروری ساختمان ها بوده و امروزه از این سازه ها به جای لوله های فلزی و چدنی در سیستم فاضلاب و به طور کلی لوله کشی استفاده می شود. پلیکا سمنان یکی از انواع محصولات پی وی سی یا پلیمری به شمار می رود که دارای کیفیت خوب و مناسبی است. شرکت پولیکای سمنان به جهت خودکفایی در تولید این لوله ها احداث شده و با استفاده از تجارب مدیران خود توانسته است تولیدات خوب و باکیفیتی را به بازار عرضه کند. به جهت کاربرد بالای این سازه قصد داریم در این مقاله درباره لوله های UPVC سمنان و موضوعات پیرامون آنها با شما صحبت کنیم.

خرید پلیکا سمنان

لوله پلیکا یکی از تجهیزات ساختمانی است که استفاده از آن رواج زیادی دارد. این سازه های خاکستری رنگ و پلیمری، همان ترکیبات PVC را دارند و بودن هر گونه نرم کننده ای هستند. به همین جهت خرید پلیکا سمنان برای مصارف گوناگونی از قبیل: انتقال فاضلاب، آب آشامیدنی، زهکشی زیرزمینی، کاربردهای صنعتی، خاک و پسماند مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله ها مزایای متعددی دارند که برخی از آنها عبارتند از: دوام و مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی، قیمت مناسب و مقرون به صرفه، سبک وزن بودن، قابلیت بازیافت، مناسب برای عبور آب آشامیدنی و سیالات دیگر، طول عمر زیاد و مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی. 

انواع لوله پلیکا سمنان

لوله های یو پی وی سی از جهت محل قرار گیری و کاربرد به سه گروه تقسیم می شوند:
•    لوله پلیکا سمنان ضعیف یکی از انواع این سازه ها به شمار می روند. از این لوله ها جهت تهویه و انتقال آب باران ساختمان های مسکونی و مجتمع های بزرگ و کوچک استفاده می شود.
•    لوله پلیکا سمنان نیمه قوی یکی دیگر از انواع محصولات شرکت پولیکای سمنان است که برای بخش های فاضلابی مجتمع ها و حفاظت های ساختمان ها به کار برده می شود. 
•    لوله پلیکا سمنان فشار قوی نوع سوم این سازه ها محسوب می شوند که برای انتقال مواد اسیدی و باز، حفاظت کابل های برق و همچنین در سیستم های فاضلابی کارخانجات بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. 
در این بخش در مورد انواع لوله های یو پی وی سی صحبت کردیم در بخش بعدی با مهمترین مزیت های آنها آشنا می شوید.

مزایای لوله های پلیکا سمنان کدام است؟

برخی از مزیت های لوله های UPVC سمنان عبارتند از:
•    ضریب اصطکاک پایین یکی از مهمترین مزیت های این سازه ها به شمار می رود. دیواره های صاف این لوله ها موجب کاهش ضریب اصطکاک آنها می شود. 
•    ضد حریق بودن و رسانای حرارتی اندک این محصولات یکی دیگر از این مزایا محسوب می شود. 
•    مقاومت بالای لوله های یو پی وی سی در مقابل ساییدگی و خراش، موجب افزایش طول عمر و استحکام آنها شده است.
•    مقرون به صرفه بودن قیمت و ایمنی بالا نیز جزو مزایای این سازه ها است.
•    یکی دیگر از مزیت های آنها، نفوذ ناپذیری این سازه ها است که موجب افزایش کیفیت سیالات عبوری می شود. چرا که هیچ گونه اثر منفی بر این سیالات ندارند. 
•    غیر رسانا بودن این محصولات پلیمری نیز موجب مقاومت بالا در مقابل خوردگی ناشی از عبور مواد اسیدی و نمکی می شود. به همین جهت استفاده از آنها در محیط های اسیدی امری مناسب و خوب است.
•    نصب آسان و عدم نیاز به ابزارآلات خاص موجب کاربرد بالای لوله پلیکا سمنان در ساختمان ها شده است. 
•    سبک بودن وزن و حمل و نقل آسان نیز یکی دیگر از مزیت های لوله های یو پی وی سی به شمار می رود که کاربرد آنها را افزایش داده است.
برای خرید شیر خودکار یورک از بازار اتصالات کلیک کنید.

کاربردهای لوله های پلیکای سمنان

لوله های پولیکا دارای مصارف گوناگونی هستند و در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از آنها محافظت و پوشش کابل های برق است. با نوع فشار قوی این تجهیزات می توان از کابل های برق ساختمان ها محافظت کرد. انتقال فاضلاب های خانگی و همینطور کاربردهای صنعتی و شهری جزو موارد استفاده از این سازه های پلیمری است. از موارد دیگر کاربرد لوله های مذکور می توان به پوشش کابل های مخابراتی و استفاده در شبکه های آبرسانی تحت فشار اشاره کرد. 

قیمت لوله های یو پی وی سی سمنان 

لوله های پولیکا را در سایزها و اندازه های مختلفی طراحی و تولید می کنند. هر کدام از این سازه ها دارای ضخامت های گوناگونی نیز هستند. به همین جهت قیمت لوله های پلیکای سمنان با یکدیگر متفاوت است. از طرف دیگر این سازه ها در برابر فشارهای مختلفی مقاومت دارند. به این ترتیب قیمت لوله فشار ضعیف پولیکای سمنان ارزان تر از لوله های فشار قوی است. شما می توانید جهت مشاهده لیست قیمت لوله های UPVC به یکی از سایت های معتبر فروش این محصولات مراجعه کنید.  فروشگاه های اینترنتی معتبر فروش لوله پلیکای متعددی وجود دارند که شما می توانید پس از مشاهده خصوصیات و قیمت لوله های پولیکا و انتخاب کالا، محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید. لوله های یو پی وی سی سمنان یکی از محصولات خوب و جایگزین مناسب لوله های فلزی و چدنی هستند. این سازه ها مقاومت بالایی در برابر ساییدگی و خراشیدگی دارند و غیر رسانای حرارتی هستند. مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی گوناگون، قیمت و وزن مناسب، قابلیت بازیافت و انتقال دهنده خوب آب آشامیدنی جزو ویژگی های مثبت این سازه ها به شمار می روند. 

مختصری درباره لوله های پلیکا

لوله های پولیکا یکی از انواع لوله های پرکاربرد در لوله کشی های ساختمانی هستند. جنس آنها از پلیمری با نام اختصاری UPVC است که شباهت زیادی به لوله های PVC دارد. تنها تفاوتی که بین لوله های مذکور وجود دارد، وجود نرم کننده در سازه های پی وی سی است. وجود نرم کننده Plasticizers در لوله های پی وی سی سبب می شود که سازه هایی منعطف تولید شود. در صورتی پولیکاها سفت و غیر قابل انعطاف هستند. پولیکاها به دلیل فشارهای کاری گوناگون در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند.
پلیکاها به دلیل مزیت های متعدد، کاربردهای فراوانی دارند. به عنوان مثال پلیکا سمنان با وجود وزن اندک، دوام بالا، قیمت ارزان و همینطور مقاومت فراوان در برابر حرارت و مواد شیمیایی، در لوله کشی های سیستم های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. این سازه های پرکاربرد را در بخش های مختلف ساختمانی نظیر سیستم فاضلاب، کابل های برق و مخابرات و همینطور ناودان های ساختمان ها به کار می روند. لوله های پولیکا دارای ویژگی های متعددی هستند که در بخش های بعدی به آنها می پردازیم. 
در ادامه مختصری نیز درباره شرکت تولید کننده این سازه های پرمصرف توضیحاتی ارائه می دهیم.  

شرکت لوله پلیکا سمنان

شرکت لوله پلیکا سمنان در سال 1382 شمسی به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید لوله های پلی اتیلن و PVC آغاز کرد ولی با وجود مدیران شایسته ای که دارد در حدود 30 سال تجربه در حوزه تولید لوله های PVC را کسب کرده است. موادی که جهت سازه های خود به کار می برد شامل پودر PVC 605 ایرانی و استابیلایزر باکیفیت و همینطور تیتان مناسب وارداتی است. کمپانی پلیکا سمنان سعی دارد کیفیت و طول عمر محصولات خود را افزایش دهد. 
در شرکت سمنان علاوه بر لوله های پلیمری، اتصالات این سازه ها را نیز تولید و عرضه می کند که از آنها نیز در لوله کشی های ساختمان ها استفاده های فراوانی می شود.

لوله های پلیکا چه خصوصیاتی دارند؟

لوله های UPVC ویژگی های مختلفی دارند و همین ویژگی ها سبب شده است که استفاده های گوناگونی در سیستم های لوله کشی داشته باشند. این ویژگی ها عبارتند از:

مقاومت بالایی در مقابل عوامل محیطی مانند سایش ها و خراش ها دارند و این موجب دوام بالا و طول عمر طولانی شده است. 
نفوذ ناپذیری یکی دیگر از ویژگی های پلیکا سمنان است. این خصوصیت موجب عدم تغییر کیفیت سیالات درون آنهاست.
نارسانا بودن در برابر نیروی الکتریسیته و حرارت از خصوصیات بسیار خوب پولیکاها است. خطر ناشی از اتصال سیم های برق درون این لوله ها از بین می رود. 
ضریب اصطکاک پایین یکی از ویژگی های پولیکا است. دیواره صاف آنها این خصوصیت را به وجود آورده است.
امنیت بالا، ضد حریق و آتش سوزی نیز جزو ویژگی های پلیکاها به حساب می آید.
نصب راحت و آسان و بدون نیاز به ابزار خاص یکی دیگر از دلایل کاربرد فراوان این سازه ها است.
مواد تشکیل دهنده پولیکا قابلیت بازیافت داشته و اثرات زیست تخریبی اندکی دارند.
قیمت ارزان یکی دیگر از مزیت های لوله پلیکا است که استفاده و کاربرد زیاد آن در بخش های مختلف لوله کشی های ساختمانی می شود. 

قیمت اتصالات پلیکا سمنان

چنانچه گفتیم شرکت سمنان در زمینه تولید اتصالات نیز فعالیت های گسترده ای دارد. اتصالات زانویی در انواع عصایی، دوردار یا کوتاه، ریل بست ها، بست چنگامی، بوشن در سایزهای متفاوت همگی جزو اتصالات پلیکا سمنان است. قیمت اتصالات شرکت پولیکا سمنان را می توانید با مراجعه به سایت این شرکت مشاهده کنید. این قیمت ها بر اساس مدل و جنس آنها متغیر است.

لیست قیمت لوله پلیکا سمنان

لوله های پولیکا دارای سایزها و ضخامت های مختلفی هستند. برخی از آنها برای عبور کابل های برق و مخابرات مورد استفاده قرار می گیرند. برای این مصارف اغلب از لوله معمولی پلیکا استفاده می شود و معمولا لوله کشی های فاضلابی با لوله های فشار قوی یا نیمه قوی صورت می گیرد. قیمت این لوله ها بر اساس سایز و میزان فشار کاری متغیر است. اغلب لوله های معمولی از لوله های فشار قوی و نیمه قوی پلیکا ارزان تر است. لیست قیمت لوله پلیکای سمنان را می توانید در سایت این شرکت مشاهده کنید. پلیکاها یکی از سازه های پرکاربرد و مناسب در لوله کشی های ساختمانی است. از این سازه ها برای بخش های فاضلابی، برق و مخابرات و ناودان ساختمان ها استفاده می شود. لوله های پلیکا فشار کاری و سایزهای متفاوتی دارند و همین امر موجب تغییر در میزان قیمت آنها می شود. 

لوله یاس پلیکا سمنان با بیش از ۱۵ سال سابقه در تولید لوله و اتصالات برقی در صنعت برق ساختمان و با توجه به تنوع سایز و وزن لیست محصولات متنوعی را به خود اختصاص داده و تواسته بهترین کیفیت را به بازار عرضه کند. لازم به ذکر است که گروه تولیدی و پخش  یاس سمنان در زمینه برق ساختمان نقش به سزایی داشته است. این شرکت با در اختیار داشتن پرسنلی مجرب و توانا گام بلندی در راستای آبادانی میهن عزیزمان برداشته است. اگر قصد خرید پوش فیت وحید را دارید ، می توانید از طریق وب سایت بازار اتصالات درخواست خود را ثبت نمایید و از قیمت پلی ران سایلنت و پلی تک مطلع شوید.

علاقه مندان جهت اطلاع از لوله گاز سپاهان و شیر خودکار یورک  به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید وکسانی که نیاز دارند درباره شیر گازی و شیرآلات کسری مطالعه داشته باشند از طریق بلاگ سایت مراجعه کنند برای اشنایی با لوله و اتصالات فاضلاب بر روی لینک کلیک کنید. بازار اتصالات از شیر فلکه سیم پشتیبانی میکند.اتصال گالوانیزه مک و پلیمر یاس واتصالات برزیلی از دیگرمحصولات ماست.

4513 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN