فیلتر ها
مرتب سازی بر اساس:

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

قیمت و خرید انواع بست فلزی ایرانی و خارجی - بازار اتصالات

آیا تابحال نام بست های فلزی را شنیده اید ؟ بست های فلزی برای اتصال چندین قطعه و اجزای مختلف استفاده می شوند. این محصولات می‌ توانند از اوراق فلزی ، پلاستیک محکم یا مواد دیگر ساخته شده باشند. آنها در طیف گسترده ای از اشکال ، اندازه ها ، مواد و اهداف استاندارد تولید شده اند و همچنین می توانند برای نیازهای خاص به صورت اختصاصی تولید شوند. بست ها بخشی جدایی ناپذیر از ساخت و ساز و حتی کاربرد های ساده روزمره می باشند. از منگنه های ساده گرفته تا اتصالات سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. اگر به دنبال اتصال اجزای مختلفی هستید ، می توانید از بست ها استفاده کنید. متریال های مختلف بکار رفته در این محصولات ، به شما این امکان را می دهد که آن را در شرایط و مکان های مختلف استفاده کنید. بست های فلزی معمولاً به دو گروه مجزا تقسیم می شوند ؛ گروهی که اتصال دائمی ایجاد می کنند و دسته ای که به یک اتصال آزاد یا کشویی نیاز دارند.

بست پلی ران

بست پلی ران ، با تولید قطعات و تجهیزات ساختمانی ، یکی از محبوب ترین برند های تولیدی این محصولات می باشد. نمونه هایی از اتصال دهنده های فلزی که یک اتصال دائمی ایجاد می کنند عبارتند از ؛ پیچ ، پرچ ، گیره و حلقه های نگهدارنده. بست های غیر دائمی ، مواردی مانند کوپلر ها و پین های آزاد هستند که امکان حرکت قطعات بسته شده را فراهم می کنند. بست پلی ران ، با استفاده از مواد با کیفیت بالا کار کرده و انواع متنوعی از بست ها را ، برای برآورده کردن نیاز های شما تولید می کند. سیستم های چفت و بست ، بسیار متنوع هستند و دارای کاربرد های بی شماری می باشند ؛ از نصب ساده اقلام خانگی گرفته تا اجزای حیاتی پروژه های زیرساختی عظیم. 

بست ان تی اس

علاوه بر طبقه بندی های سبک و سنگین ، بست ان تی اس ، به دو دسته مجزا تقسیم می شوند ؛ بست های رزوه ای و غیر رزوه ای. 

●    بست رزوه ای ؛ رایج ترین انواع بست های اتصال دهنده ، رزوه ای هستند. این بست های معمولی دارای رزوه های از پیش بریده شده در شفت هستند تا به قطعه اجازه دهند هر ماده ای را به صورت محکم در بر بگیرد. همچنین قابلیت باز کردن پیچ و جدا کردن جسم مورد نظر را نیز دارد. بست ان تی اس فلزی ، اغلب دارای رزوه هایی در امتداد کل شفت هستند ؛ در حالی که بست‌ های چوبی تنها تا نیمه‌ های شفت دارای رزوه‌ می باشند.
●    بست غیر رزوه ای ؛ بست های فلزی بدون رزوه ، برای اتصال اجزا به یکدیگر ، نیاز به رزوه ندارند. می‌ توانید این بست‌ ها را با ضربه چکش محکم کنید و یا آن‌ ها را در یک سوراخ محکم و از پیش ساخته شده قرار دهید. 

بست سوپرفیکس

سیستم های بست و اتصال ، از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و در بسیاری از شرایط مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از بست سوپرفیکس در پروژه های زیرساختی بزرگ مانند روکش ساختمان های تجاری ، ارتقاء محله های مسکونی ، کار های مکانیکی و الکتریکی و دیگر کار های کوچک و دم دستی استفاده می شود. مجموعه سوپرفیکس در تلاش است تا با ارائه طراحی های مقرون‌ به‌ صرفه و محصولات با کیفیت ، نام برند خود را در بازار به ثبت برساند. مزیت اصلی بست سوپرفیکس ، این است که می تواند فشار قابل توجهی را قبل از رسیدن به نقطه شکست تحمل کنند. بست های سوپرفیکس ، معمولاً به یکی از دو روش طبقه بندی می شوند ؛

●    اتصال دهنده های فلزی سبک که در کاربرد های تجاری استاندارد و حتی در برخی از اقلام پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.
●    بست های سنگین در تولید یا کاربردهای سنگین مانند اتصالات وسایل نقلیه و محموله هواپیما کاربرد دارند. برخی از این بست های فلزی می توانند فشار های بسیار بالایی را تحمل کنند.

بست نیوفلکس

بست نیوفلکس ، برای اتصال مکانیکی دو یا چند جسم به یکدیگر (به طور دائم یا غیر دائمی) استفاده می شود. انواع مختلفی از بست ها وجود دارد که هر کدام هدف خاص خود را دارند. بست ها را می توان به طور کلی به دو دسته دائمی یا غیر دائمی طبقه بندی کرد. بست های دائمی مانند پرچ ها و میخ ها که به عنوان بست های یکبار مصرف بکار می روند و برای اتصال دائمی دو ماده یا قسمت طراحی شده اند. از سوی دیگر ، بست نیوفلکس غیر دائمی به گونه ای طراحی شده است که امکان جداسازی و استفاده مجدد را آسان می کند. بست هایی مانند پیچ و مهره ، معمولاً در بسیاری از صنایع و محصولات مورد استفاده قرار می گیرند ؛ چرا که امکان جداسازی و مونتاژ مجدد قطعات ، وجود خواهد داشت. از بست های فلزی می توان برای اتصال موادی مانند چوب ، ورق فلزی ، پلاستیک یا حتی پارچه ها به یکدیگر استفاده کرد. بست های نیوفلکس از متریال های متنوعی مانند ؛ فولاد ، برنج ، آلومینیوم و فلزات دیگر ساخته شده‌ اند. این بست‌ ها ، در اشکال و اندازه‌ های مختلفی تولید می شوند و مطابق با نیاز های پروژه‌ شما به فروش می رسند. اگر به دنبال اتصال اجزای مختلف موجود در ساختمان خود هستید ، پیشنهاد می کنیم که انواع مختلف بست ها (دائمی و غیر دائمی) را به طور کامل شناخته و سپس اقدام به خریداری کنید.
DNN