بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

لوله گاز سپاهان

لوله گاز سپاهان یکی از محصولات پرکاربرد در صنعت و ساختمان سازی است که برای منتقل کردن گاز مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله ها به دلیل اینکه از فولاد ساخته شده اند، استحکام و مقاومت فراوانی در برابر فشار و دما دارند. کارخانجات گروه صنعتی سپاهان لوله های روکار و توکار را برای مصارف صنعتی و ساختمانی تولید و به بازار عرضه می کنند. محصولات کارخانجات سپاهان در بین سایر محصولات داخلی جایگاه مناسبی به دست آورده است. لوله و اتصالات مختلفی در بازار وجود دارد. این لوله ها به منظورهای متعددی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این تجهیزات، اتصالات سپاهان است. این محصولات که برای سیستم لوله کشی های گازی به کار برده می شوند، دارای ویژگی های گوناگونی هستند. متریال مناسب لوله ها، مقاومت آنها را برای انتقال سیالات بالا برده است. لوله و اتصالات سپاهان به دلیل اینکه برای انتقال گاز به کار می روند باید مطابق استانداردهای خاصی تولید شوند. برای خرید شیر خودکار یورک از بازار اتصالات کلیک کنید.

ما در این نوشتار می خواهیم درباره این نوع اتصالات و تاریخچه آنها و همینطور اتصالات api صحبت کنیم. اگر قصد خرید عصایی پشت بام را دارید ، می توانید از طریق وب سایت بازار اتصالات درخواست خود را ثبت نمایید و از قیمت سیفون یک تکه بلند و سه راه بازدید پوش فیت مطلع شوید. ما هم به جهت کاربرد بالای لوله های گاز کارخانجات سپاهان قصد داریم در این مطلب شما را با خواص و کاربرد آنها و همینطور عوامل موثر بر قیمت آشنا کنیم.

Image

لوله گاز سپاهان

لوله های گاز در بخش توزیع وظایف به دو نوع لوله تغذیه و شبکه توزیع تقسیم می شوند. خطوط لوله توزیع، توزیع گاز طبیعی در شبکه لوله کشی شهری را انجام می دهد ولی لوله های تغذیه، انتقال گاز را انجام می دهند. انتقال گاز از ایستگاه های تقلیل فشار به داخل شهر وظیفه لوله های تغذیه است. اتصالات گاز سپاهان برای کلیه لوله کشی های گازی مورد استفاده قرار می گیرد. جنس این لوله ها از نوع فولادی محافظت شده یا محافظت نشده است. آلیاژ این محصولات از مس، چدن، پلی اتیلن و آهن است.
متریال و آلیاژ مناسب هر منطقه را بر اساس مشخصات خاک، محیط اطراف و عوامل دیگر انتخاب می کنند. اتصالات گاز سپاهان برای لوله کشی خانگی در شاخه های شش متری عرضه می شود. این لوله ها را از ورق های آهنی Gr-Bpsl2 می سازند. مشخصات این محصولات از قبیل وزن و ضخامت آنها را روی لیست آنها می نویسند که مهندسین با توجه به آن مشخصات از این محصولات استفاده کنند. لوله و اتصالات گاز سپاهان را به صورت شاخه ای و کیلویی به فروش می رسانند.  

لوله های گاز برای منتقل کردن گاز در ساختمان ها و خانه ها به کار می روند. این محصولات در صنعت و ساختمان سازی کاربرد عمده ای دارند. بر اساس نساز ها و کارکرد های این لوله ها انواع مختلفی از آن ها ساخته می شود که هریک برای استفاده در مواقعی مد نظر قرار می گیرد. تفاوت انواع آن ها نیز در همین کاربرد است. لوله های گاز جهت انتقال گاز به مجتمع ها استفاده می شوند و باید اجناسی را انتخاب کنید که از کیفیت کافی برخوردار هستند و اصولی ساخته شده اند. لوله گاز سپاهان با مواد اولیه درجه یک و ساخت استاندارد، بهترین گزینه برای انواع کاربرد ها می باشد. این مجموعه پیشینه خوبی در این باره دارد و به طور تخصصی در زمینه تولید لوله های گاز فعالیت دارد. کیفیت محصولات در این زمینه حرف اول را می زند زیرا گاز ماده خطرناکی است و برای انتقال آن باید به تمامی موارد دقت کافی داشته باشید که در این بین لوله ها مهم ترین گزینه به شمار می روند.  خرید شیر گازی امین از بازار اتصالات امکان پذیر است.

لوله سپاهان

لازم به ذکر است که شرکت لوله گاز توکار سپاهان در اولین نمایشگاه اختصاصی خدمات توانست به صورت فعال حضور به عمل بیاورد و جایگاه خود را در این نمایشگاه به نمایش گذارد همچنین لازم به ذکر است که روش ساخت لوله های گالوانیزه به این شکل میباشد که بعد از تولید لوله فولادی برای طول عمر بیشتر و همچنین برای افزایش استحکام و عدم خوردگی و پوسیدگی اقدام به گالوانیزه کردن لوله های فولادی می پردازند و به همین جهت به آنها لوله های گالوانیزه میگویند همچنین لازم به ذکر است که ابتدا فرایند زنگ زدایی و همچنین فرایند چربی زدایی را به انجام می رسانند و در نتیجه در انتهای کار لوله گالوانیزه را تولید می نمایند.

انواع لوله سپاهان

به طور کلی می‌توان گفت که لوله ها با در نظر گرفتن فرایند تولید به دو دسته تقسیم بندی می شوند. 

لوله بدون درز

لوله بدون درز را در بازار با نام ها و اسامی مختلفی می شناسند همچنین لازم به ذکر است که به لوله بدون درز لوله مانیسمان نیز گفته می شود و به طور کلی می توان گفت که در لوله هایی که در فرآیند تولید آنها هیچگونه درز و جوش این باشد به اصطلاح لوله بدون درز می گویند.

لوله درزدار

لازم به ذکر است که لوله های درزدار لوله هایی هستند که در فرآیند تولید آن ها درز به وجود آمده و درز موجود را به وسیله جوش به یکدیگر وصل میکنند همچنین این دوره ها در مقایسه با لوله های بدون درز از مقاومت کمتری برخوردار می باشند.

محصولات لوله سپاهان

 محصولات لوله سپاهان بسیار متنوع و گوناگون است ولی در این قسمت به صورت کاملاً اجمالی و کلی به بررسی برخی از محصولات لوله سپاهان خواهیم پرداخت.
 لوله های دقیق جهت استفاده در صنایع خودرو که به طور کلی لوله های بدون درز و درز مخفی می باشند قطر خارجی این لوله ها ده تا ۸۸ میلیمتر است همچنین ضخامت این نوع از لوله ها ۱ تا ۶ میلیمتر و طول آن و حداکثر ۱۵ متر است.

لوله های بویلری آتشخوار

این نوع از لوله ها جزو لوله های بدون درز میباشند همچنین دارای قطر خارجی ۳۲۸۳ میلیمتر و همچنین ضخامت دیواره های آن ها ۵ هفت و دو میلیمتر است همچنین این نوع از لوله ها دارای طول حداکثر ۱۴ متر می باشد.

لوله های یو شکل

یکی دیگر از محصولات لوله سپاهان لوله های u شکل است همچنین این لوله ها شامل دو دسته میباشند لوله های ‏u شکل که از جنس کربن استیل می باشند که قطر خارجی آنها بین ۱۹ تا ۳۵ میلیمتر است همچنین ضخامت این نوع از دوره ها3.5 تا1.6 میلی متر است و لوله هایu شکل که از جنس استنلس استیل میباشند همچنین قطر خارجی این نوع از لوله ها ۱۹ تا ۳۵ میلی متر و حداکثر طول آنها ۱۸ متر است.

 قیمت لوله سپاهان

 یکی از مواردی که همیشه مورد بحث و توجه قرار می گیرد قیمت لوله سپاهان است به طور کلی می‌توان گفت لوله قطعه توخالی و معمولا گرد است که جهت جابجایی و انتقال محصولات قابل جریان و سیال از یک نقطه به نقطه دیگر مورد استفاده قرار می گیرد همچنین لوله ها دارای جنس های مختلف و گوناگونی می باشند از جمله جنس های به کار رفته در تولید لوله می توان به شیشه پلاستیک و بتن و فلز اشاره نمود قیمت لوله ها به مواردی چون سایز و نوع لوله بستگی دارد همچنین استعلام قیمت لوله های فولادی همیشه مقداری دشوار است نکات دیگری وجود دارد که در بحث قیمت لوله تاثیر مستقیم می گذارند مانند نرخ تورم و نوسانات ارز و همچنین قیمت مواد اولیه و هزینه حمل و نقل از مواردی میباشند که بر روی قیمت لوله سپاهان بسیار تاثیر گذار هستند همچنین لازم به ذکر است که در صورت استعلام قیمت می توانید از وب سایت های مرجع و همچنین نمایندگی های مجاز لوله سپاهان هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری اقدام به استعلام قیمت نمایید زیرا قیمت لوله های سپاهان دارای نوسانات زیادی می باشد و بایستی قیمت را به روز داشته باشید.

 لوله و پروفیل سپاهان

شرکت نورد و همچنین لوله پروفیل سپاهان زیر مجموعه ای از گروه صنعتی سپاهان می باشند همچنین لازم به ذکر است که در سال ۱۳۸۳ این شرکت با در نظر گرفتن شرایط بازار و همچنین با هدف تامین لوله های دقیق و نیمه دقیق اقدام به تولید این گونه از محصولات نمود همچنین لازم به ذکر است که در سال ۱۳۹۰ شرکت نورد و همچنین شرکت لوله پروفیل سپاهان موفق شدند تا به صورت کاملاً مستقل شروع به فعالیت کنند و در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین و موفق ترین تولید کنندگان در ایران فعالیت می کنند همچنین لازم به ذکر است که تمامی محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای ملی می باشد و همچنین در سایز های مختلف و با قدرت های خارجی  ۱۰ تا ۸۸ میلیمتر و ضخامت های گوناگون از یک تا هفت و نیم میلی متر از جنس کربن استیل و سایر آلیاژ های فولادی در بازار یافت می شوند.

لوله سپاهان گاز

 لوله سپاهان گاز توسط شرکت گروه صنعتی لوله گاز سپاهان در سال ۱۳۵۹ به واسطه گروهی از صنعتگران مبتکر تاسیس شد. لوله گاز سپاهان بیشتر برای مصارف خانگی تحت استانداردهای بین المللی و همچنین استانداردهای ملی و با برند ثبت شده ما نیز گاز یکی از لوله های شناخته شده در لوله کشی های توکار ساختمان می باشد که دارای کاربرد بسیار زیاد در صنعت ساختمان سازی است.

 لوله سپاهان api

لوله  api از ورق خاصی در شرکت نورد و همچنین در لوله سپاهان گاز تولید می شود این لوله در بازار به نام هایی مانند مانیس گاز سپاهان و همچنین لوله درزدار سپاهان و اسامی مانند لوله سپاهان گاز لوله فلزی و همچنین لوله ضخیم سپاهان شناخته می شود این لوله نیز طبق استانداردها و فاکتور های ملی تولید می شود و دارای کاربرد بسیار زیادی در صنعت است همچنین لازم به ذکر است که لوله سپاهانapi از دید بسیاری از مصرف کنندگان دارای کیفیت بسیار خوب و مطلوبی می باشد که می تواند تمامی نیازهای مصرف کنندگان را به خوبی برطرف نماید.

اتصالات لوله گاز سپاهان api 

لوله گاز سپاهان در انواع و اقسام مدل ها تولید می شود و با توجه به کاربردی که مد نظر دارید، باید مقدار مورد نظرتان را خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید. این لوله ها همگی جهت انتقال گاز استفاده می شوند و کاربرد عمده آن ها در این صنعت تعریف شده است. انواع لوله های پلی اتیلن و فولاد را در انواع api، لوله های توکا رو روکار می توانید از این برند تهیه کنید. تمامی این لوله ها مصرف دارند و کاربردی هستند. همان طور که گفته شد باید هنگام تهیه چنین محصولاتی دقت کافی داشته باشید تا بتوانید اجناس استانداردی تهیه کنید. به همین جهت است که این لوله ها کاربردی هستند و به دلیل ساخت استاندارد، شما را از بابت امنیت و طول عمر مطمعن می کنند. همچنین در ساخت آن ها از مواد باکیفیت استفاده شده است و به روش های نوین تولید می شوند. به همین دلیل می توانید با خیال راحت آن ها را در انواع موقعیت ها استفاده کنید. 
 
لوله های گاز از اهمیت بالایی برخوردار هستند زیرا برای انتقال گاز در ساخت و ساز و صنعت به کار می روند و هنگام خرید باید دقت کنید تا محصولی باکیفیت خریداری کنید. قیمت لوله گاز روکار سپاهان و قیمت روز لوله سپاهان در انواع مختلف را می توانید از طریق سایت چک کنید. این محصولات با توجه به استاندارد های روز ساخته می شوند و برای استفاده در انواع موقعیت ها گزینه ای امن و فوق العاده محسوب می شوند. قیمت آن ها نیز به صرفه است و انواع لوله های توکار و روکار و همچنین پلی اتیلن و فولادی را می توانید از این شرکت خریداری کنید. 

اتصالات گازی سپاهان

چنانچه اشاره کردیم این اتصالات را برای عبور دادن گاز به کار می برند. اتصالات گازی سپاهان به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد، لوله گازی توکار و لوله گازی روکار. لوله های گازی توکار که از پرکاربردترین لوله ها به شمار می روند، برای انتقال و عبور دادن گازهای خانگی و یا اماکنی مانند کارگاه ها یا کارخانه هاست. این اتصالات اغلب به صورت شاخه های شش متری ساخته می شوند. این شاخه ها برای متراژهای متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. برای دسترسی به لوله های گاز از دریچه های تعیین شده کمک می گیرند. برای اتصالات گازی صرفا از اتصالات جوشی فولادی بدون درز استفاده می شود که با روش جوشکاری برق است.
جوشکاری اتصالات گازی باید بدون نقص و کاملا یکنواخت باشد. برای جلوگیری از خورده شدن لوله ها باید قبل از عایق بندی، آنها را چربی زدایی و زنگ زدایی کنند. لوله های روکار گاز هم برای مصارف صنعتی و ساختمانی استفاده می شود. از این روش برای مکان هایی که نیاز به دسترسی مستقیم لوله ها وجود دارد، استفاده می شود. برای دسترسی به لوله های روکار نیازی به بر طرف کردن دریچه یا مانع وجود ندارد. این لوله ها را از طریق جوشکاری برقی، دینام جوش یا دستگاه رکتیفایر نصب می کنند و طریقه محافظت از آنها همانند لوله های توکار گاز است.   

خصوصیات لوله های گاز سپاهان 

لوله های گاز به جهت ویژگی های گاز باید از جهت متریال، استانداردهای تولید و کیفیت مورد بررسی دقیقی قرار گیرد؛ زیرا در صورت بی توجهی به این موارد ممکن است خسارات جبران ناپذیری به وقوع بپیوندد. به همین جهت کارخانجات سپاهان به دنبال تغییرات عمده ای در طراحی این لوله های گاز هستند. این شرکت به مرور زمان محصولات خود را از جهت سایز و استحکام در برابر دما و فشار افزایش داد. بعد از تغییرات مذکور، لوله های سپاهان از جهت تحمل در مقابل دما و فشار مقاومت بیشتری پیدا کردند.
بدنه فولادی موجب افزایش مقاومت این محصولات شده است. فشار کششی لوله گاز سپاهان بسیار مطلوب است و رسوب پذیری پایینی دارند. یکی دیگر از ویژگی های خوب محصولات سپاهان، عدم تغییر شکل آنها در دراز مدت است. به طور کلی به لوله های صنعتی نفت و گاز سپاهان، لوله های API هم گفته می شود. 

چنانچه گفتیم لوله های گازی به سبب اینکه برای عبور دادن گازها مورد استفاده قرار می گیرند، باید دارای ویژگی های خاصی باشند. خطرات ناشی از انتقال گاز مانند فشار و انفجار آن از اهمیت بالایی برخوردار است. این استانداردها باید در تولید و نصب این تجهیزات رعایت شود. عدم رعایت استانداردها ممکن است خطرات جانی و مالی جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. این لوله ها را با توجه به شرایط محیطی که مورد استفاده قرار می گیرند، از دو جنس مختلف فولادی و پلی اتیلن می سازند. اتصالات سپاهان که در صنایع و خانه های شهری استفاده می شود، مصارف گوناگونی دارند. در صنایع پتروشیمی، لوله کشی سیستم های هیدرولیک، نیروگاه ها و سوله های صنعتی از این تجهیزات استفاده می شود.

تاریخچه اتصالات سپاهان

لوله ها همواره برای انتقال آب و سیالات مورد استفاده قرار می گرفتند. این لوله ها به سبب عبور مایعات مختلف به مرور زمان تغییر شکل داده و دچار زنگ زدگی و خوردگی می شدند. لوله و اتصالات سپاهان در طی چند سال دچار تغییرات مختلفی شده است. طراحی لوله های سپاهان قطور شده و مقاومت آنها در برابر فشار افزایش یافته است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استحکام بالا در اتصالات سپاهان رواج یافته و انتقال بیشتر گاز در زمان کوتاه صورت می گیرد.   

لوله های گاز سپاهان به چند نوع تقسیم می شوند؟

کارخانجات سپاهان، لوله های گاز را از جهت کاربرد، در دو گروه کلی توکار و روکار عرضه می کند. از لوله گاز سپاهان در مصارف خانگی و صنعتی استفاده می شود. معیارهای دیگری نیز برای تقسیم بندی این محصولات وجود دارد مانند روش تولید که لوله های درزدار و بدون درز در این تقسیم بندی قرار می گیرند. لوله های CDW سپاهان، لوله های فولادی و لوله های صنعت نفت و گاز همگی جهت انتقال گاز مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به ویژگی های لوله های CDW می پردازیم. 

Image

لوله گاز CDW سپاهان

همانطور که گفتیم یکی از محصولات سپاهان که جهت انتقال گاز مورد استفاده قرار می گیرد، لوله های CDW است. این محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی گوناگونی تولید می شود. روش تولید این لوله ها به صورت درزدار است و از ورق های GRB API 5L در این لوله ها استفاده می شود. از لوله های CDW در بخش های گوناگونی نظیر: پتروشیمی، صنایع نفت و گاز، سیستم اطفاء حریق و بویلرها و همچنین سیستم های هیدرولیک استفاده می شود. این محصولات را می توان جایگزین لوله های بدون درز قرار داد؛ زیرا از لحاظ فنی و ویژگی ها مشابه یکدیگر هستند و همچنین نسبت به لوله های بدون درز مقرون به صرفه تر محسوب می شوند. لوله گاز سپاهان به جهت اینکه در شرایط ایمنی ویژه و بالایی کاربرد دارد باید تست های کنترل کیفیت گوناگونی را پشت سر بگذارد. این تست ها عبارتند از: تست های مخرب نظیر تست فشار و همچنین نوع غیرمخرب تست ها مانند امواج فراصوت و جریان گردابی.  

اتصالات پلاستیکی سپاهان

اتصالات پلاستیکی سپاهان با بهترین مواد اولیه ساخته می شوند. این لوله ها از جنس پروپلین بوده و جزو محصولات پلیمری هستند. این لوله ها که جایگزین خوبی برای لوله های فلزی، فولادی و گالوانیزه بوده دارای استانداردهای کیفی مناسبی هستند. اتصالات پلاستیکی سپاهان مقاومت بالایی داشته و در دمای بالا نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
از این محصولات برای انشعابات آب شهری، انتقال آب شرب، لوله کشی های ساختمانی و منازل مسکونی، شبکه های آبرسانی و آبیاری تحت فشار، فاضلاب های صنعتی، قلیایی و اسیدی، لوله کشی های یونیت دندانپزشکی و همینطور دامپزشکی استفاده می شود. وزن سبک و برش راحت، عدم پوسیدگی و زنگ زدگی این اتصالات باعث استقبال بسیاری از مصرف کنندگان شده است. طول عمر این لوله ها بالا بوده و در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاومند.  
در اتصالات پلاستیکی جلبک و باکتری رشد نمی کند و ضریب اصطکاک آنها پایین است. افت فشار در این لوله ها اندک بوده و محصولاتی دارای سطح صاف و صیقلی هستند. عایق ضربه و حرارت بودن نیز از ویژگی های لوله های سپاهان است. انتقال آب شرب توسط این لوله ها مطلوب است زیرا هیچ گونه تغییری روی مزه و رنگ آب ایجاد نمی کند.

جدول وزن لوله گاز سپاهان

چنانچه گفتیم لوله های گاز شرکت سپاهان از جنس فولاد تهیه می شوند. فولاد به دلیل نوسانات قیمتی که دارد به طور مستقیم روی قیمت لوله های گاز نیز تأثیر می گذارد. به همین جهت دانستن وزن این لوله ها بسیار برای کاربران مهم است. برخی از سودجویان لوله هایی با وزن سبک را به مشتریان می دهند در صورتی که هزینه بالایی از آنها دریافت می کنند. وزن سبک لوله ها در برخی از پروژه ها موجب خطرات و خسارات مختلفی می شود. بنابراین هم از جهت ایمنی و هم از نظر مادی دانستن وزن لوله های گازی سپاهان مهم است.
شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر، جدول وزن لوله های گاز سپاهان را مشاهده کنید. با محاسبه ضخامت لوله و قطر بیرونی آن و همینطور قرار دادن در این جدول می توانید وزن لوله های گازی را به دست آورید.  

Image

قیمت لوله گاز سپاهان در تهران 

قیمت لوله گاز سپاهان در تهران به عوامل گوناگونی بستگی دارد. به عنوان مثال متریال لوله یکی از مهمترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت لوله های گازی است. وزن لوله گاز سپاهان با افزایش میزان فولاد در ساختار آن افزایش می یابد. بنابراین کیفیت بر وزن و در نتیجه بر قیمت اثرگذار است. روش تولید نیز موجب تغییر در قیمت می شود. لوله های درزدار و بدون درز قیمت های متفاوتی دارند. اغلب لوله های گازی بدون درز از لوله های درزدار قیمت بالاتری دارند. 
شما می توانید جهت دریافت قیمت دقیق این محصولات به سایت های معتبر فروش لوله های گازی سپاهان مراجعه کرده و قیمت درست آنها را مشاهده کنید. قیمت هر شاخه لوله گاز سپاهان با توجه به نوع درز، وزن  و جنس آن متغیر است. 

قیمت لوله گازی سپاهان api

واژه api که به موسسه نفت آمریکا گفته می شود، بزرگترین تولید کننده تجهیزات صنایع نفت و گاز خام در آمریکاست. این لوله ها دارای استانداردهای بسیاری برای طراحی و تولید هستند. تجهیزات API قابل استفاده، بدون نقص و دارای کلیه استانداردهای کاربردی است. متریال این لوله ها دارای الزامات استانداردهای آن موسسه تولید کننده آمریکایی بوده و استانداردهای آن دارای طراحی پیچیده با مشخصات استاندارد سازی است. لوله های تولید شده بر اساس این استانداردها از نظر ایمنی و کیفیت قابل اعتماد هستند.
قیمت لوله ها با توجه به ویژگی های آنان متغیر است. متریال اولیه، سایز، ضخامت و وزن از فاکتورهای موثر بر قیمت لوله گازی سپاهان api است. قیمت لوله های مراکز صنعتی با خانه ها و منازل مسکونی متفاوت است. کیفیت و ایمنی لوله های گازی بسیار مهم است زیرا اگر مطابق با استانداردهای لازم نباشد، ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.     

یکی از لوله های پرکاربرد در کارهای ساختمانی و صنعتی، لوله های گازی سپاهان است. این لوله ها دارای کیفیت بالایی هستند. مقاومت آنها در برابر دما و فشار زیاد است. این محصولات در اثر گذشت زمان تغییر شکل نمی دهند و رسوب پذیری پایینی دارند. از این لوله ها جهت انتقال گاز به قسمت های مختلف استفاده می شود. استحکام بالای این محصولات موجب استقبال اغلب مشتریان از آنها شده است. اتصالات سپاهان یکی از انواع لوله های گازی کشور است. لوله های گاز به سبب انتقال این ماده باید دارای استانداردهای مشخصی باشند. متریال و نوع آنها باید مورد تأیید کارشناسان قرار بگیرد.

خطرات ناشی از فشارهای گاز ممکن است عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. علاوه بر اینکه باید در متریال و تولید این محصولات دقت ویژه ای به عمل آید، باید نصب این تجهیزات نیز به درستی انجام شود. لوله های سپاهان برای مصارف گوناگونی به کار می روند مانند: صنایع پتروشیمی، نیروگاه ها، سوله های صنعتی، لوله کشی های سیستم هیدرولیک. به دو صورت توکار و روکار از این لوله ها استفاده می کنند. لوله های توکار گازی پر مصرف ترین لوله ها در این بخش شبکه گاز رسانی هستند. برای سیستم لوله کشی مصارف خانگی یا کارگاه ها از این محصولات استفاده می شود. این لوله ها معمولا شش متری بوده و برای متراژهای مختلف به کار می روند، ولی لوله های روکار برای مصارف ساختمان ها و صنایع طراحی شده اند. لوله های api  تجهیزاتی استاندارد و ایمن هستند. از این لوله ها برای بخش های مختلف گاز رسانی استفاده می شود. لوله پلاستیکی سپاهان که از محصولات پلیمری هستند دارای مقاومت بالایی بوده و در سیستم لوله کشی های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. این لوله ها دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نشده و دارای ضریب اصطکاک پایینی هستند.     

علاقه مندان جهت اطلاع از شیرمخلوط کسری و بست ان تی اس  به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید وکسانی که نیاز دارند درباره تفلون تهران و پلیکا وینو مطالعه داشته باشند از طریق بلاگ سایت مراجعه کنند برای اشنایی با شیر فلکه سامین بر روی لینک کلیک کنید. بازار اتصالات از پوش فیت پشتیبانی میکند.پوش فیت وحید و لوله و اتصالات وتفلون مایع از دیگر محصولات ماست.

5011 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN