بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

پلیمر یاس

پلیکا نانو پلیمر یاس از زمان استفاده از فلزات در صنعت، زمان زیادی می گذرد. از همان هنگام دانشمندان به دنبال یک ماده جایگزین بهتر بودند. آلیاژهای مختلف را مورد آزمایش قرار داده و مقاومت آنها را بررسی می کردند، تا اینکه محصولات پلیمری اختراع شدند. محصولات پلیمری جایگزین مناسبی برای فلزات بودند. لوله های پلیمری مانند لوله های فلزی دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شوند. پلیمر یاس که یکی از محصولات پلیمری پرکاربرد است، در ساختمان سازی و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. لوله های پلیمری یاس ارزان بوده و نصب آسانی دارند. خرید شیر گازی امین از بازار اتصالات امکان پذیر است.

پلیمر یاس

در این مقاله می خواهیم درباره ویژگی های محصولات پلیمری و اتصالات آنها و همینطور مباحثی پیرامون نانو پلیمر یاس صحبت کنیم. با ما همراه باشید. 

نمایندگی پلیمر یاس

پلیکا نانو پلیمر یاس با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات در زمینه تاسیسات ساختمانی یکی از بهترین برندهای موجود در بازار می باشد همچنین شرکت در کنار ضمانت و همچنین گارانتی محصول توانسته جلب رضایت و اعتماد بسیاری از مشتریان را داشته باشد به همین دلیل این شرکت با نمایندگی های فعال در سرتاسر کشور باعث اطمینان خاطر بسیاری از مصرف کنندگان شده است .

قیمت پلیکا نانو پلیمر یاس

لازم به ذکر است که نانو پلیمر ها در صنایع مختلف و گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند همچنین محصولات نانو پلیمر یاس به علت داشتن ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی که در سیستم های لوله کشی ساختمان دارند بسیار مورد توجه قرار می گیرند همچنین لازم به ذکر است که لوله های برقی خم سرد نانو پلیمر یاس با داشتن استحکام کششی بسیار بالا و مطلوب سهولت در نصب را به ارمغان آورده است همچنین این محصولات دارای مقاومت مکانیکی بسیار بالایی هستند و همچنین عایق الکتریکی و حرارتی مناسبی می باشند از دیگر مزیت های این محصولات نسوز بودن لوله های برقی خم سرد می باشد همچنین قیمت پلیکا نانو پلیمر یاس دریافت نمود.

لوله اتصالات یاس

 

لوله نانو پلیمر یاس

پلیکا نانو پلیمر یاس در صنایعی مانند لوله کشی و همچنین تهیه ظروف نوشیدنی و پوشش سیم و کابل و بسیاری از موارد دیگر چون لوازم خانگی و کاربرد های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند همچنین نانو پلیمر یاس در لوله کشی های ساختمان و لوله کشی های صنعتی مورد بهره برداری قرار می گیرند همچنین لازم به ذکر است که لوله و اتصالات نانو پلیمر یاس در گذشته بهنام پلیمر یاس گلپایگان شناخته می شد. نکته دیگری که باید  آن را بیان کنیم این است که لوله های تک لایه نانو پلیمر یاس جهت لوله کشی آب شورب ساختمان مورد استفاده و بهره وری قرار می گیرند.

تولید پلیمر یاس

پلیمر یاس از واکنش بین استایرن (Styrene) و آکریلونیتریل (Acrylonitrile) با حضور بوتادیِن (Butadiene) به دست می‌آید. این واکنش تحت شرایطی از قبیل دمای بالا، فشار بالا و موجودیت یک کاتالیزور ویژه به‌طور کلی در حضور پلیمری که از قبل به دست آمده است، صورت می‌گیرد. در این روش تولید، محصول نهایی به عنوان کوپلیمری بازاریابی می‌شود که از اختلاط دو ماده اصلی ساخته شده است.

خواص پلیمر یاس

پلیمر یاس دارای خواصی است که آن را برای استفاده در صنایع مختلف جذاب می‌کند. برخی از این خواص عبارتند از:

1- مقاومت شیمیایی: پلیمر یاس به طور کلی دارای مقاومت شیمیایی بالایی است و قابلیت تحمل به تمامی حلال‌های آلی را دارد.

2- مقاومت مکانیکی: پلیمر یاس دارای مقاومت مکانیکی بسیار بالا در برابر خمش، روانش، رانش، ضربه و پوک شدن است.

3- مقاومت در برابر حرارت: پلیمر یاس دارای مقاومت خوبی در برابر حرارت است و در دماهای بالا همچنان خواص مکانیکی و شیمیایی خود را حفظ می‌کند.

پلیکا نانو پلیمر یاس

در رابطه با پلیکا نانو پلیمر یاس می‌توان گفت که مدیریت این مجموعه توسط جناب آقای محمد زین العابدینی در سال ۱۳۸۵ در حیطه تولید لوله و اتصالات pvc آغاز به کار کرد و همچنین تولیدات آن در زمینه صنعت ساختمان و تاسیسات فاضلاب می باشد.لازم به ذکر است که این شرکت با بهره مندی از نشان ملی استاندارد و همچنین دارا بودن گواهینامه های داخلی و گواهینامه های بین المللی توانست جایگاه بسیار مطلوبی را از دید مصرف کنندگان داشته باشد همچنین لازم به ذکر است که  آزمایشگاه مخصوص شرکت در خود کارخانه مستقر می باشد و مجهز به مدرن ترین و به روز ترین تجهیزات آزمایشگاهی است همچنین هر روزه با کنترل فاکتورهای کیفی و همچنین انجام آزمایش های شیمیایی این شرکت تمامی استانداردهای ملی را رعایت می‌کند تا به واسطه تمامی این حساسیت ها پلیمر یاس جز با کیفیت ترین محصولات بازار باشد.

لوله و اتصالات پلیکا

به طور کلی می‌توان گفت لوله و اتصالات پلیکا از تجهیزات مختلفی می باشد که در این قسمت برخی از تجهیزات و ادوات لوله و اتصالات پلیکا را بررسی می کنیم.

 زانوهایی پلیمر یاس

 از زانوها در هنگام لوله کشی و برای تغییر مسیر دادن و همچنین زاویه دادن لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند و به طور کلی زانو ها نوعی از اتصالات پلیکا هستند همچنین لازم به ذکر است که زانو ها در سه زاویه مختلف در بازار موجود می باشند زاویه ۴۵ درجه زاویه ۸۷ درجه و زاویه ۹۰ درجه که با نام ها و اسامی مختلفی در بازار یافت می شوند.

 سه راهی ها پلیمر یاس

 از چه راهی برای انشعاب گیری و همچنین برای تغییر مسیر لوله ها استفاده می کنند همچنین لازم به ذکر است که سه راه پلیکا در زاویه های ۴۵ درجه ۸۷  درجه و ۹۰ درجه در بازار یافت می شوند که با نام های تجاری مختلفی عرضه می شوند همچنین یکی از دیگر محصولات این شرکت سه راه تبدیل است که در کنار تغییر مسیر و یا انشعاب گیری امکان تغییر سایز لوله را نیز به ارمغان می آورد.

 سه راه خم پلیمر یاس

 به طور کلی می‌توان گفت سه راه خم با درجه87.5 به علت حذف نقاط مرده درون آن موجب کاهش سر و صدای ناشی از عبور سیال ها و همچنین جلوگیری از انسداد و تسهیل در حرکت شده است این اتصالات در مقایسه با اتصالات ۹۰ درجه دارای زاویه باز تری هستند. که این امر باعث می شود یک شی به جهت تسهیل حرکت فاضلاب در درون لوله ها به وجود بیاید.

مقاوم بودن پلیمر در مقابل خوردگی

 

تبدیل ها پلیمر یاس

 از تبدیل ها برای اتصال دو لوله پلیکا با سایز های متفاوت و گوناگون استفاده می کنند همچنین لازم به ذکر است که تبدیل ها نوعی از اتصالات پلیکا هستند.

 سیفون ها پلیمر یاس

 یکی دیگر از اتصالات پلیکا سیفون ها می باشد که مانع از برگشت فاضلاب و همچنین بوی بد و از همه مهمتر جانوران موذی از شبکه فاضلاب ساختمان  میشود. همچنین لازم به بیان است که محل نصب سیفون پلیکا در سرویس های بهداشتی و حمام و آشپزخانه و همچنین در خروجی راه آب می باشد سایز های موجود در بازار سیفون پلیکا به ترتیب ۱۲۵ و ۱۱۰ و ۹۰ و ۶۳ است.

 درپوش ها پلیمر یاس

از درپوش ها برای مسدود کردن انتهای لوله پلیکا  و همچنین برای جلوگیری از ورود اشیا یا همچنین مصالح ساختمانی به درون شبکه استفاده می کنند درپوش لوله می‌تواند به صورت دائم و یا موقت باشد ذکر است که درپوش پلیکا هم جزئی از ادوات اتصالات پلیکا است. 

بوشن ها پلیمر یاس

به طور کلی می‌توان گفت که بوشن پلیکا نیز از اتصالات پلیکا است شکل ظاهری بوشن  به شکل استوانه ای با دو سر مادگی و همچنین در دو نوع ترمز دار و تخت در بازار موجود می باشد لازم به ذکر است که بوشن ترمزدار پلیکا جهت اتصال لوله پلیکا در زمان هایی که نیاز به حرارت نیست استفاده می‌شود و همچنین بوشن  تخت جهت تعمیر شکستگی های لوله مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

چهارراه پلیمر یاس

 در حقیقت چهار راه پلیکا نوعی از ادوات اتصالات پلیکا می باشد از چهار راه در مسیرهای اصلی شبکه فاضلاب و همچنین برای ایجاد دو انشعاب ۴۵ درجه به جای دو عدد سه راهی استفاده می شود که این کار باعث صرفه جویی در فضا و همچنین تعداد اتصال از یک عدد ۴ را استفاده می کنند.

خصوصیات لوله های پلیمری چیست؟

محصولات پلیمری چنانچه گفتیم دارای ویژگی های متعددی هستند. ما در این بخش به ویژگی های مختلف آنها می پردازیم. 

منعطف بودن لوله پلیمری یاس

لوله های پلیمری نسبت مواد دیگر دارای انعطاف خوبی هستند. این ویژگی استفاده آنها را در زیر زمین آسان می کند. سازندگان و مهندسین ساختمان ها می توانند توسط این لوله ها پستی و بلندی های زمین را با اتصالات کمتری لوله کشی کنند. کارایی لوله های پلیمری یاس در شرایط سخت آب و هوایی و اقلیمی مناسب است.

مقاومت مناسب در مقابل ارتعاشات مختلف پلیمر یاس

لوله های پلیمری در برابر ارتعاشات مختلف مقاوم هستند. بر اساس آزمایشات به عمل آمده، لوله های پلیمری باید بتوانند ارتعاشات زمین لرزه یا کمپرسور را تحمل کنند. منعطف بودن آنها به امر مقاومت آنها کمک می کند.

مقاومت مناسب در مقابل ارتعاشات مختلف

سبک بودن لوله های پلیمری و نصب آسان آنها

مواد اولیه لوله پلیمری سبک است. سبک بودن آن سبب شده است که نیازی به تجهیزات و اتصالات سنگینی  نباشد. اتصال و نصب لوله های پلیمری آسان است. جهت برش لوله های فلزی انرژی زیادی مصرف می شود در صورتی که برش لوله پلیمری بسیار راحت است. برش آسان این لوله ها هزینه نصب آنها را پایین می آورد. به همین سبب قیمت نهایی لوله کشی پلیمری کمتر از لوله کشی فلزی است. 

مقاوم بودن پلیمر در مقابل خوردگی 

لوله کشی پلیمری در برابر اغلب مواد شیمیایی مقاوم است. مواد شیمیایی خانگی و شوینده ها، اثری روی این لوله ها ندارند. صاف بودن و اصطکاک پایین این لوله ها سبب شده است که سیالات امکان انتقال بهتری داشته باشند. لوله پلیمری خورده نشده و زنگ نمی زند. 

لوله های پلیمری هیدرولیک مناسبی دارند

چنانچه گفتیم لوله پلیمری دارای دیواره صاف و صیقلی است. همین دیواره صاف سبب شده است که مقاومت  لوله در برابر جریان عبور سیالات اندک شده و افت فشار آن نیز کاهش یابد.

ماندگاری بالای لوله پلیمری یاس

لوله کشی با لوله های پلیمری، کارایی بالا و سرویس دهی خوبی دارد. اگر نصب سیستم های لوله کشی پلیمر به درستی صورت گیرد، گاهی اوقات عمری بسیار طولانی برای آنها می توان در نظر گرفت. برای خرید شیر خودکار یورک از بازار اتصالات کلیک کنید.

عدم نفوذ اکسیژن 

لوله های پلیمری اولیه در مقایسه با لوله های فلزی نفوذ ناپذیری کمتری در برابر اکسیژن داشتند، اما مشکل این لوله ها را با چند لایه کردن آنها برطرف کرده اند. عدم نفوذ اکسیژن به درون لوله ها سبب شده است که از آسیب های احتمالی به دیگ های بخار، منابع و اتصالات در شرایط معمولی جلوگیری شود. 

عدم نفوذ اکسیژن

عایق بودن لوله پلیمر نسبت به صوت

این لوله ها نسبت به صوت و امواج عایق هستند. این ویژگی لوله های پلیمر سبب شده است که از آنها در سیستم های مخابراتی استفاده شود. در لوله های چند لایه به دلیل اینکه از آلومینیوم استفاده می شود، برای شبکه های مخابراتی بسیار مفیدند. 
از لوله های پلیمری در سیستم های گرمایشی کف استفاده می شود
گرمایشی کف یکی از سیستم های مدرن است که به وسیله لوله های پلیمری انجام می شود. لوله های گرما نرم با مقاومت و سفتی نسبتا پایین و حساسیت به دمای بالایی که دارند، دارای محدودیت هایی شده اند. اما باز هم با وجود این محدودیت ها از این لوله ها در موارد مختلف استفاده می شود.  

لوله های پلیمری یاس

در دسته بندی ها لوله های پلیمری را به دو دسته تقسیم می کنند که بعضی از آنها گرما نرم هستند و برخی دیگر گرما سخت. لوله های گرما نرم شامل: پلی پروپلین، پلی اتیلن، پی وی سی و پلی بوتیلن هستند. لوله های گرما سخت هم به لوله های فایبر گلاس مسلح شده می گویند. لوله های گرما سخت به دلیل روش های اتصال بسیاری که دارند، کاربردهای مختلفی پیدا کرده اند.    

لوله های پلیمری

لوله اتصالات یاس

لوله اتصالات یاس را در صنایع مختلفی استفاده می کنند. در سیستم های لوله کشی آب های گرم و سرد، جهت محافظت لاین های مخابراتی و کابل های برق از لوله های پلیمری استفاده می شود. لوله و اتصالات تک لایه و چند لایه در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. از این محصولات علاوه بر مصارف لوله کشی و کابل های برق و مخابرات، در سیستم های تهویه نیز استفاده می شود. لوله و اتصالات یاس طبق استانداردهای روز دنیا بوده و گواهی نامه های معتبری دریافت کرده است. 

نانو پلیمر یاس

 

از نانو پلیمرها در صنایع مختلفی استفاده می کنند. نانو پلیمرها در سیستم های لوله کشی، تهیه ظروف نوشیدنی ها، پوشش سیم و کابل، سیستم های دارو رسانی، لوازم خانگی و کاربردهای الکتریکی به کار می رود. نانو پلیمر یاس در لوله کشی های ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. لوله و اتصالات نانو پلیمر یاس که نام سابق آن پلیمر یاس گلپایگان است، یک شرکت معتبر در زمینه این محصولات به شمار می رود. این شرکت در زمینه ساخت لوله و اتصالات فاضلابی پولیکا، یو پی وی سی و پلی پروپلین فعالیت دارد. مواد اولیه لوله و اتصالات شرکت پلیمر یاس از نانو بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. 
لوله های تک لایه نانو پلیمر یاس برای لوله کشی های آب شرب ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این لوله ها هیچ گونه اثری بر آب شرب نداشته و در مزه و رنگ آن تغییری ایجاد نمی کنند. نانو پلیمر یاس بر طبق استانداردهای روز دنیا تولید شده و دارای گواهینامه فود گرید است. این گواهینامه از طرف سازمان غذا و دارو صادر می شود. کیفیت این محصولات هر روز با فاکتورهای کیفی و آزمایشات دقیق مورد بررسی قرار می گیرد. کیفیت و مرغوبیت پلیمر یاس موجب استقبال مصرف کنندگان شده است.     

لیست قیمت نانو پلیمر یاس

 

محصولات نانو پلیمر یاس به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد در بسیاری از سیستم های لوله کشی ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. لوله های برقی خم سرد نانو پلیمر یاس با استحکام کششی بالا در مدت زمان طولانی و سهولت در نصب مورد توجه سازندگان قرار گرفته است. این محصولات مقاومت مکانیکی بالایی داشته و عایق الکتریکی و حرارتی هستند. نسوز بودن لوله های برقی خم سرد نیز یکی دیگر از ویژگی های این محصولات است. لیست قیمت نانو پلیمر یاس را باید از سایت ها و فروشگاه های معتبر دریافت کنید. 

لیست قیمت نانو پلیمر یاس

محصولات نانو پلیمر یاس عمر طولانی داشته و در شبکه لوله کشی های آب شرب و فاضلاب ها استفاده می شود. لوله های پلیمر یاس زنگ نمی زنند و پوسیده نمی شوند. از این محصولات علاوه بر لوله کشی های داخلی ساختمان ها، در ناودان ها و انتقال آب از پشت بام نیز استفاده می شود. محافظت از کابل های برق و مخابراتی نیز یکی دیگر از کاربردهای لوله نانو پلیمر یاس است. قیمت محصولات پلیمری بر اساس کیفیت و ابعاد آنها متغیر است. برای تهیه این محصولات باید به مراکز معتبر مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید.   
لوله های پلیمری یکی از محصولات پیشرفته ای است که در سیستم های لوله کشی و محافظتی مورد استفاده قرار می گیرند. این لوله ها جایگزین مناسب و خوبی برای لوله های دیگر شده اند. به عنوان مثال لوله های فلزی در اثر گذشت زمان دچار خوردگی و زنگ زدگی می شوند. تغییر رنگ و مزه آب در لوله های فلزی وجود دارد. اما لوله های پلیمر یاس دارای مقاومت بالایی بوده و برای انتقال سیالات مختلف مناسب هستند. لوله های پلیمری در برابر ارتعاشات و پوسیدگی مقاومت دارند. انعطاف پذیری این محصولات در شرایط سخت و نامساعد بسیار خوب است. از این لوله ها در سیستم لوله کشی گرمایشی کف که یک سیستم مدرن است، استفاده می شود. انعطاف این لوله ها سبب شده است که با اتصالات کمتری بتوان پستی و بلندی های گوناگونی را لوله کشی کرد. نصب و برش آسان لوله پلیمری یاس موجب کاهش هزینه های لوله کشی شده است. عمر طولانی و هیدرولیک مناسب از مزایای دیگر این لوله های نانو پلیمر یاس است. نفوذ اکسیژن به لوله های پلیمر بیشتر از لوله های فلزی است اما با تمهیداتی مانند افزایش لایه های لوله های پلیمری، این نقیصه نیز برطرف شده است.  

5949 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN