بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
کارشناس ایران سایت
/ دسته ها: لندینگ

پلیمر یاس

از زمان استفاده از فلزات در صنعت، زمان زیادی می گذرد. از همان هنگام دانشمندان به دنبال یک ماده جایگزین بهتر بودند. آلیاژهای مختلف را مورد آزمایش قرار داده و مقاومت آنها را بررسی می کردند، تا اینکه محصولات پلیمری اختراع شدند. محصولات پلیمری جایگزین مناسبی برای فلزات بودند. لوله های پلیمری مانند لوله های فلزی دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شوند. پلیمر یاس که یکی از محصولات پلیمری پرکاربرد است، در ساختمان سازی و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. لوله های پلیمری یاس ارزان بوده و نصب آسانی دارند. خرید شیر گازی امین از بازار اتصالات امکان پذیر است.

پلیمر یاس


در این مقاله می خواهیم درباره ویژگی های محصولات پلیمری و اتصالات آنها و همینطور مباحثی پیرامون نانو پلیمر یاس صحبت کنیم. با ما همراه باشید. 

خصوصیات لوله های پلیمری چیست؟

محصولات پلیمری چنانچه گفتیم دارای ویژگی های متعددی هستند. ما در این بخش به ویژگی های مختلف آنها می پردازیم. 

منعطف بودن لوله پلیمری

لوله های پلیمری نسبت مواد دیگر دارای انعطاف خوبی هستند. این ویژگی استفاده آنها را در زیر زمین آسان می کند. سازندگان و مهندسین ساختمان ها می توانند توسط این لوله ها پستی و بلندی های زمین را با اتصالات کمتری لوله کشی کنند. کارایی لوله های پلیمری یاس در شرایط سخت آب و هوایی و اقلیمی مناسب است.

مقاومت مناسب در مقابل ارتعاشات مختلف 

لوله های پلیمری در برابر ارتعاشات مختلف مقاوم هستند. بر اساس آزمایشات به عمل آمده، لوله های پلیمری باید بتوانند ارتعاشات زمین لرزه یا کمپرسور را تحمل کنند. منعطف بودن آنها به امر مقاومت آنها کمک می کند.
 

مقاومت مناسب در مقابل ارتعاشات مختلف

 

سبک بودن لوله های پلیمری و نصب آسان آنها

مواد اولیه لوله پلیمری سبک است. سبک بودن آن سبب شده است که نیازی به تجهیزات و اتصالات سنگینی  نباشد. اتصال و نصب لوله های پلیمری آسان است. جهت برش لوله های فلزی انرژی زیادی مصرف می شود در صورتی که برش لوله پلیمری بسیار راحت است. برش آسان این لوله ها هزینه نصب آنها را پایین می آورد. به همین سبب قیمت نهایی لوله کشی پلیمری کمتر از لوله کشی فلزی است. 

مقاوم بودن پلیمر در مقابل خوردگی 

لوله کشی پلیمری در برابر اغلب مواد شیمیایی مقاوم است. مواد شیمیایی خانگی و شوینده ها، اثری روی این لوله ها ندارند. صاف بودن و اصطکاک پایین این لوله ها سبب شده است که سیالات امکان انتقال بهتری داشته باشند. لوله پلیمری خورده نشده و زنگ نمی زند. 
 

مقاوم بودن پلیمر در مقابل خوردگی

 

لوله های پلیمری هیدرولیک مناسبی دارند

چنانچه گفتیم لوله پلیمری دارای دیواره صاف و صیقلی است. همین دیواره صاف سبب شده است که مقاومت  لوله در برابر جریان عبور سیالات اندک شده و افت فشار آن نیز کاهش یابد.

ماندگاری بالای لوله پلیمری یاس

لوله کشی با لوله های پلیمری، کارایی بالا و سرویس دهی خوبی دارد. اگر نصب سیستم های لوله کشی پلیمر به درستی صورت گیرد، گاهی اوقات عمری بسیار طولانی برای آنها می توان در نظر گرفت. برای خرید شیر خودکار یورک از بازار اتصالات کلیک کنید.

عدم نفوذ اکسیژن 

لوله های پلیمری اولیه در مقایسه با لوله های فلزی نفوذ ناپذیری کمتری در برابر اکسیژن داشتند، اما مشکل این لوله ها را با چند لایه کردن آنها برطرف کرده اند. عدم نفوذ اکسیژن به درون لوله ها سبب شده است که از آسیب های احتمالی به دیگ های بخار، منابع و اتصالات در شرایط معمولی جلوگیری شود. 
 

عدم نفوذ اکسیژن

 

عایق بودن لوله پلیمر نسبت به صوت

این لوله ها نسبت به صوت و امواج عایق هستند. این ویژگی لوله های پلیمر سبب شده است که از آنها در سیستم های مخابراتی استفاده شود. در لوله های چند لایه به دلیل اینکه از آلومینیوم استفاده می شود، برای شبکه های مخابراتی بسیار مفیدند. 
از لوله های پلیمری در سیستم های گرمایشی کف استفاده می شود
گرمایشی کف یکی از سیستم های مدرن است که به وسیله لوله های پلیمری انجام می شود. لوله های گرما نرم با مقاومت و سفتی نسبتا پایین و حساسیت به دمای بالایی که دارند، دارای محدودیت هایی شده اند. اما باز هم با وجود این محدودیت ها از این لوله ها در موارد مختلف استفاده می شود.  

لوله های پلیمری 

در دسته بندی ها لوله های پلیمری را به دو دسته تقسیم می کنند که بعضی از آنها گرما نرم هستند و برخی دیگر گرما سخت. لوله های گرما نرم شامل: پلی پروپلین، پلی اتیلن، پی وی سی و پلی بوتیلن هستند. لوله های گرما سخت هم به لوله های فایبر گلاس مسلح شده می گویند. لوله های گرما سخت به دلیل روش های اتصال بسیاری که دارند، کاربردهای مختلفی پیدا کرده اند.    

لوله های پلیمری

 

لوله اتصالات یاس

لوله اتصالات یاس را در صنایع مختلفی استفاده می کنند. در سیستم های لوله کشی آب های گرم و سرد، جهت محافظت لاین های مخابراتی و کابل های برق از لوله های پلیمری استفاده می شود. لوله و اتصالات تک لایه و چند لایه در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. از این محصولات علاوه بر مصارف لوله کشی و کابل های برق و مخابرات، در سیستم های تهویه نیز استفاده می شود. لوله و اتصالات یاس طبق استانداردهای روز دنیا بوده و گواهی نامه های معتبری دریافت کرده است. 
 

لوله اتصالات یاس

 

نانو پلیمر یاس

از نانو پلیمرها در صنایع مختلفی استفاده می کنند. نانو پلیمرها در سیستم های لوله کشی، تهیه ظروف نوشیدنی ها، پوشش سیم و کابل، سیستم های دارو رسانی، لوازم خانگی و کاربردهای الکتریکی به کار می رود. نانو پلیمر یاس در لوله کشی های ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. لوله و اتصالات نانو پلیمر یاس که نام سابق آن پلیمر یاس گلپایگان است، یک شرکت معتبر در زمینه این محصولات به شمار می رود. این شرکت در زمینه ساخت لوله و اتصالات فاضلابی پولیکا، یو پی وی سی و پلی پروپلین فعالیت دارد. مواد اولیه لوله و اتصالات شرکت پلیمر یاس از نانو بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. 
لوله های تک لایه نانو پلیمر یاس برای لوله کشی های آب شرب ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این لوله ها هیچ گونه اثری بر آب شرب نداشته و در مزه و رنگ آن تغییری ایجاد نمی کنند. نانو پلیمر یاس بر طبق استانداردهای روز دنیا تولید شده و دارای گواهینامه فود گرید است. این گواهینامه از طرف سازمان غذا و دارو صادر می شود. کیفیت این محصولات هر روز با فاکتورهای کیفی و آزمایشات دقیق مورد بررسی قرار می گیرد. کیفیت و مرغوبیت پلیمر یاس موجب استقبال مصرف کنندگان شده است.     

لیست قیمت نانو پلیمر یاس

محصولات نانو پلیمر یاس به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد در بسیاری از سیستم های لوله کشی ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. لوله های برقی خم سرد نانو پلیمر یاس با استحکام کششی بالا در مدت زمان طولانی و سهولت در نصب مورد توجه سازندگان قرار گرفته است. این محصولات مقاومت مکانیکی بالایی داشته و عایق الکتریکی و حرارتی هستند. نسوز بودن لوله های برقی خم سرد نیز یکی دیگر از ویژگی های این محصولات است. لیست قیمت نانو پلیمر یاس را باید از سایت ها و فروشگاه های معتبر دریافت کنید. 
 

لیست قیمت نانو پلیمر یاس


محصولات نانو پلیمر یاس عمر طولانی داشته و در شبکه لوله کشی های آب شرب و فاضلاب ها استفاده می شود. لوله های پلیمر یاس زنگ نمی زنند و پوسیده نمی شوند. از این محصولات علاوه بر لوله کشی های داخلی ساختمان ها، در ناودان ها و انتقال آب از پشت بام نیز استفاده می شود. محافظت از کابل های برق و مخابراتی نیز یکی دیگر از کاربردهای لوله نانو پلیمر یاس است. قیمت محصولات پلیمری بر اساس کیفیت و ابعاد آنها متغیر است. برای تهیه این محصولات باید به مراکز معتبر مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید.   

لوله های پلیمری یکی از محصولات پیشرفته ای است که در سیستم های لوله کشی و محافظتی مورد استفاده قرار می گیرند. این لوله ها جایگزین مناسب و خوبی برای لوله های دیگر شده اند. به عنوان مثال لوله های فلزی در اثر گذشت زمان دچار خوردگی و زنگ زدگی می شوند. تغییر رنگ و مزه آب در لوله های فلزی وجود دارد. اما لوله های پلیمر یاس دارای مقاومت بالایی بوده و برای انتقال سیالات مختلف مناسب هستند. لوله های پلیمری در برابر ارتعاشات و پوسیدگی مقاومت دارند. انعطاف پذیری این محصولات در شرایط سخت و نامساعد بسیار خوب است. از این لوله ها در سیستم لوله کشی گرمایشی کف که یک سیستم مدرن است، استفاده می شود. انعطاف این لوله ها سبب شده است که با اتصالات کمتری بتوان پستی و بلندی های گوناگونی را لوله کشی کرد. نصب و برش آسان لوله پلیمری یاس موجب کاهش هزینه های لوله کشی شده است. عمر طولانی و هیدرولیک مناسب از مزایای دیگر این لوله های نانو پلیمر یاس است. نفوذ اکسیژن به لوله های پلیمر بیشتر از لوله های فلزی است اما با تمهیداتی مانند افزایش لایه های لوله های پلیمری، این نقیصه نیز برطرف شده است.  

2199 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

انتخابگر پوسته

راه های ارتباطی

  • فروش آنلاین لوله و اتصالات - بازار اتصالات
  • تلفن تماس: 66635754-021_
    09122338243
  • آدرس: بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
  • ایمیل : info@bazaretesalat.com
نشان ملی ثبت
اینماد
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی
طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت