بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

یزد بسپار

یزد بسپار یکی از شرکت های تولید لوله و اتصالات پلیمری است که در سال 1376 در شهرک صنعتی ولیعصر واقع در زارچ یزد، تاسیس شد. این مجموعه با برنامه ریزی اصولی، انتفاع از همکاری متخصصان و کارشناسان  ماهر و بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا، روز به روز به تولید محصولات متنوع و باکیفیت خود افزوده است. موسسان این گروه صنعتی از ابتدای احداث کارخانه، دائما بر تولید محصولات با کیفیت و مطلوب تاکید کرده‌ اند. به همین جهت از دستگاه‌ هایی که آخرین تکنولوژی روز دنیا تجهیز شده اند و همچنین از مواد اولیه بی نظیر استفاده می‌ کنند. در حال حاضر آزمایشگاه این کارخانه بر اساس استاندارد های DIN ، ASTM و ISO  است و موفق به دریافت ISO 17025  نیز شده است .این مجموعه تولیدی و صنعتی به تولید بیش از ۱۵۸ نوع لوله و اتصالات پلی‌ پروپیلن برای استفاده آب آشامیدنی و بیش از ۱۳۱ نوع  لوله و اتصالات سه لایه فاضلابی با ترکیب ویژه، کندسوز و کم صدا و بیش از ۱۴۱ نوع لوله و اتصالات پنج لایه می پردازد که همه این موارد بر حسب استاندارد DIN آلمان و استاندارد ملی ایران تولید می‌گردند. همچنین از لحاظ کیفیت و ضریب ایمنی، قابلیت رقابت با محصولات خارجی را دارد . اگر قصد خرید پوش فیت را دارید ، می توانید از طریق وب سایت بازار اتصالات درخواست خود را ثبت نمایید و از قیمت پلی ران و نیوفلکس مطلع شوید.

لوله یزد بسپار

لوله یزد بسپار یکی از انواع لوله های مطرح است که وجود آن در هر ساختمانی برای لوله کشی آب آشامیدنی و فاضلاب لازم است. یزد بسپار انوع لوله و اتصالات آشامیدنی را از جنس پلی پروپیلن برای آب آشامیدنی و همچنین انواع لوله و اتصالات فاضلابی سه لایه برای سیستم فاضلاب را تولید می کند. لوله مولتی لایه (پنج لایه ) و اتصالات به منظور لوله کشی آب گرم و سرد و سیستم های گرمایش از کف از دیگر تولیدات این شرکت است که به طور کامل از جنس پلاستیک (پلیمر) بوده و جوش این نوع اتصالات یکسان است و توسط دستگاه اتوی لوله صورت می گیرد. این نوع لوله های یزد بسپار از استاندارد اتحادیه اروپا برخوردار بوده و کاملا سالم هستند.
لوله های پلی پروپیلن (تک لایه و سفید) در مقابل بیشتر مواد شیمیایی از خود مقاومت نشان می دهند. به علت ویژگی الاستیسیته و همچنین عایق مناسب صدا، متریال به کار رفته انتقال صدا در این نوع لوله ها بسیار پایین است.

لوله پلی پروپیلن یزد بسپار

مطالعات تحقیقاتی نشان می‌ دهد که لوله‌ پلی پروپیلن یزد بسپار ، سازگاری بیشتری با محیط‌ زیست داشته و نسبت به لوله‌ های ساخته شده از مواد دیگر مانند بتن یا آهن ، گزینه مناسب تری می‌ باشد. مطالعات انجام شده ثابت می کند که سیستم های لوله پلی پروپیلن ، از نظر ایجاد لوله کشی ، مزایای بسیاری برای زیرساخت های آب و فاضلاب دارند از جمله ؛ قابل بازیافت و قابل استفاده مجدد ، بادوام و عمر طولانی و مقاوم در برابر خوردگی. تخمین زده می شود که لوله پلی پروپیلن یزد بسپار ، می توانند بیش از صد سال عمر کرده و در برابر شرایط محیطی نامناسب ، از خود مقاومت نشان دهد. خوردگی یکی از بزرگترین مشکلات مرتبط با سیستم های لوله کشی فلزی است. هم در داخل و هم در خارج لوله رخ می دهد و بر راندمان هیدرولیک تأثیر می گذارد. بسیاری از کشور ها ، در تلاش برای کاهش سرعت زنگ زدگی و گودال ، آب خود را تصفیه می کنند. برخی دیگر ، جایگزین های گران قیمت مانند محافظ کاتدی ، پوشش پلاستیکی را با هدف افزایش عمر لوله ها انتخاب می کنند ؛ اما نمی توانند از افزایش هزینه های تولید و نگهداری جلوگیری کنند. بر خلاف بسیاری از لوله های قدیمی ، لوله پلی پروپیلن یزد بسپار ، دچار خوردگی نشده و مقاومت بسیار خوبی در برابر اکثر انواع مواد شیمیایی دارد. این محصولات می توانند در برابر اسید های قوی ، قلیا ها ، محلول های آبی و همچنین آب نمک ، روغن های معدنی ، چربی ها و الکل ها مقاومت کنند. این بدان معناست که احتمال نفوذ مواد شیمیایی مضر به منابع آب بسیار کم است. مقاومت لوله های پلی پروپیلن در برابر خوردگی ، همچنین جریان آب ثابتی را در طول عمر آنها تضمین می کند و تضمین می کند که انرژی مورد نیاز برای پمپاژ آب از طریق سیستم با افزایش سن خط لوله افزایش نمی یابد.

لوله پلی پروپیلن یزد بسپار 

از دیدگاه مهندسان ، لوله پلی پروپیلن یزد بسپار ، هزینه نصب و نگهداری کمتری را به دنبال دارد. برای زیرساخت های لوله کشی ، پلاستیک و پلی پروپیلن در حال حاضر ، ماده انتخابی برای بسیاری از مناطق می باشد. تولید این لوله ها ، به انرژی کمتری نسبت به تولید لوله های فولادی ، مسی ، چدن داکتیل یا آلومینیومی نیاز دارد. یک پوشش سیمانی انرژی بر اضافی اغلب در لوله های چدن داکتیل قرار داده می شود تا مقاومت آنها در برابر خوردگی افزایش یابد. اما چنین کاری برای لوله های پلی پروپیلن ضروری نمی باشد ؛ چرا که این لوله ها از مقاومت بالایی برخوردار بوده و در با مواد اسیدی و قلیایی واکنش نمی دهد.  لوله پلی پروپیلن یزد بسپار ، همچنین به دلیل نیاز به انرژی کمتر برای حمل و نقل ، جابجایی ، نصب و نگهداری ؛ در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کنند. به عنوان مثال ، این لوله‌ ها هشت برابر چگالی کمتری نسبت به لوله‌ های فولادی دارند ؛ بنابراین نیازی به آوردن تجهیزات سنگین بالابر برای جابجایی آنها در حین نصب نیست. در سطح جهانی ، تا سی درصد از کل آب لوله کشی شده از طریق نشت لوله در جایی در یک سیستم از بین می رود. علت اصلی این امر خرابی لوله است. لوله‌ های پلی پروپیلن ، انعطاف‌ پذیر هستند و خطر ترک خوردگی مشابه با فلز یا بتن جایگزین ندارند. آنها کمتر تحت تاثیر حرکات زمین قرار می گیرند و به اندازه کافی قوی هستند که در برابر تغییر شکل ناشی از فشار مایعات مقاومت کنند. لوله های پروپیلن همچنین به اتصالات کمتری نسبت به لوله های ساخته شده از بتن ، آهن یا فلز نیاز دارند.علاوه بر این ، از آنجایی که طول لوله های پروپیلن یزد بسپار با فرآیند اتصال همجوشی به هم متصل می شوند ، کمتر در معرض نشتی هستند.

لوله آب پلی پروپیلن یزد بسپار

طراحان سیستم‌ های لوله‌ کشی ، سیستم‌ های آب سرد و گرم و لوله‌ کشی و سیستم‌ های آشامیدنی ؛ باید توجه داشته باشند که برای کاربرد های صنعتی ، گزینه هایی فراتر از لوله های فلزی سنتی در دسترس دارند. در واقع ، لوله آب پلی پروپیلن یزد بسپار اغلب یک گزینه برتر است. این محصول برای بسیاری از کاربرد ها ، از جمله خدمات عمومی مانند آب سرد کن ها ، اسمز معکوس/آب دیونیزه ، حمل و نقل شیمیایی ، گاز های بی اثر ، گلیکول و غیره مناسب می باشد. با پیشرفت علم و فناوری ، صنعت پتروشیمی به سرعت توسعه یافته است. امروزه صنایع بسیاری در سیستم های تامین آب و فاضلاب خود ، از لوله های پلی پروپیلن به جای لوله های چدنی معمولی ، لوله های گالوانیزه و لوله های فولادی با پوشش پلاستیکی استفاده می کنند. در مقایسه با لوله های قدیمی ، لوله آب پلی پروپیلن یزد بسپار دارای مزایای بسیاری از جمله وزن سبک تر ، مقاومت در برابر خوردگی ، مقاومت در برابر جریان آب کم ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، نصب ساده و سریع و هزینه کم می باشد و این روز ها ، مورد علاقه جامعه مهندسی خطوط لوله قرار گرفته است. علاوه بر این ، این لوله ها پیشرفت زیادی در تئوری طراحی و تکنولوژی ساخت ساختمان داشته است و تجربه عملی غنی را دارد. همین امر باعث شده است که لوله های پلی پروپیلن یزد بسپار ، جایگاه بسیار مهمی در ساخت و ساز و مهندسی خطوط لوله تامین آب داشته باشد.

مدیران شرکت یزد بسپار چگونه رضایت مشتریان را کسب کرده اند؟

مدیران شرکت یزد بسپار، با تولید محصولات باکیفیت، تحویل به موقع، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش قابل دسترس، مشتریان خود را راضی نگه دارند. به طوری که در حال حاضرISO 10004  را در رضایت مندی مشتری دریافت کرده است. با بهره گیری از محصولات  یزد بسپار، عمر مفید و موثر ساختمان از ۳۰ به ۵۰ سال افزایش پیدا می کند. مجموعه تولیدی و صنعتی یزد بسپار در اغلب شهرها ها نمایندگی و خدمات پس از فروش دارد، به طوری که ظرفیت پذیرش نمایندگی در شهرهایی مانند: زنجان، تهران، البرز،کرمان و همه شهرهای شمال کشور اتمام یافته و فروش محصولات به نقطه اوج خود رسیده است. در حال حاضر دفاتر خدمات پس از فروش به تعداد200 واحد است که در شهرهای مختلف وجود دارد. از سوی دیگر50 سال گارانتی خود شرکت و 10 سال بیمه ایران به شرط رعایت پیش نیازهای نصب میﺗﻮاند مشتریان را در خرید این محصولات آسوده خاطر کند. به همین دلیل محصولات یزد بسپار با استقبال فروش مردم مواجه شده است. برای خرید پلی تک ، پلیکا سمنان و اتصالات گالوانیزه می توانید به وب سایت بازار اتصالات مراجعه کنید.

پوش فیت یزد بسپار

یزد بسپار مجموعه کاملی را جهت گردآوری فاضلاب خانگی و آب باران با برند پلی تک در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است. برای نخستین بار در ایران، این سیستم با لوله های سه لا فوم دار ساخته شده و یزد بسپار موسس این سیستم در ایران است. پوشفیت یزد بسپار دارای مزایای زیادی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم
•    استقامت بالا در مقابل ضربه حتی در دمای صفر درجه سانتی گراد
•    استقامت در مقابل مواد شیمیایی
•    استقامت در مقابل دمای کوتاه مدت تا ۹۵ درجه و جاری تا ۹۰ درجه
•    کاهش انتقال صدا به وسیله لایه مشبک میانی
•    نصب سریع  و آسان با بهره گیری از اورینگ های قرار داده شده در سوکت
•    عدم رسوب پذیری به علت سطح یکنواخت و صیقلی
•    لوله ساخته شده با رنگ سفید به منظور نظارت راحت تر
•    کند سوز
•    تولید برحسب استاندارد DIN 4102
•    وزن سبک
•    کاهش وزن و بالا رفتن ویژگی های فیزیکی و مکانیکی لوله نسبت به لوله های همانند
•    انتقال آسان
•    استاندارد مناسب
•    بر حسب استانداردهای بین المللی EN 13476-2  و ملی ISIRI 13822-1

سیفون یزد بسپار

سیفون یزد بسپار یکی از محصولات شرکت یزد بسپار است که به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالا توانسته جای خود را در بازارهای داخلی باز کند. از جمله سیفون های تولید شده این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد
•    سیفون معمولی ( پلی تک)-50     
•    سیفون معمولی75 ( پلی تک)     
•    سیفون معمولی ( پلی تک)-110*125     
•    سیفون یک تکه بلند پوش فیت (پلی تک ) 50     
•    سیفون یک تکه بلند پوش فیت (پلی تک ) 75     
•    سیفون یک تکه بلند پوش فیت (پلی تک ) 110*125     
•    سیفون یک تکه کوتاه پوش فیت (پلی تک ) 50*75     
•    سیفون یک تکه کوتاه پوش فیت (پلی تک ) 75     
•    سیفون یک تکه کوتاه پوش فیت (پلی تک ) 110*125

لیست قیمت یزد بسپار

لیست قیمت یزد بسپار شامل تمامی محصولات این شرکت می شود که در سایت جهت اطلاع مشتریان قرار گرفته است. یزد بسپار یکی از برندهای بااعتبار لوله های پلی پروپیلن است که از گواهی نامه ها و تاییدیه های ملی و بین المللی برخوردار بوده و توانسته به وسیله کارشناسان نشان ممتاز را دریافت کند. پلی پروپیلن یزد بسپار از مواد اولیه مطلوب و کاملا سالم تولید شده است، بنابراین برای لوله کشی آب آشامیدنی بسیار مناسب می باشد. قیمت لوله و اتصالات پلی پروپیلن یزد بسپار بر اساس اندازه آن ها، ساختار و  فشاری که می تواند تحمل کند، متفاوت است. این لوله و اتصالات در انواع فشار قوی نیز تولید می شوند و می توان برای فاضلاب کشی ساختمانی و آبیاری تحت فشار مورد استفاده قرار داد. این لوله ها در مقابل حرارت نیز استقامت بالایی داشته و بنابراین جهت لوله کشی سونا نیز از آن استفاده می شود.

شرکت یزد بسپار

سرکت یزد بسپار با حدود بیش از 20سال سابقه فعالیت در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات به یکی از برندهای مطرح تبدیل شده است. تولیدات این گروه صنعتی از نظر کیفیت با محصولات خارجی قابل رقابت است، چرا که کیفیت بالا یکی از شعارهای این شرکت می باشد و برای تحقق این شعار، همه توان خود را به کار گرفته است. درحال حاضر این مجموعه یک گروه یکپارچه و درحال توسعه است که محصولات خود را به کشورهای همسایه صادر می کند. تولید برحسب کیفیت جهانی و فروش در جهت حمایت از مصرف کنندگان از اصلی ترین ملاک های شرکت یزد بسپار محسوب می شود. پشتکار و تلاش پرسنل متخصص و پایبند این مجموعه در تولید محصولات طی این سال ها منجر به کسب افتخارات بسیاری شده است.

ویژگی های لوله پلی پروپیلن

لوله های پلی پروپیلن در مقابل زنگ زدگی، ساییدگی بر اثر اسید و باز، رسوب گیری و لجن گرفتگی بسیار مقاوم است و به همین دلیل در صنایع لبنی و غذایی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. سطح یکنواخت و صاف داخل آن ها باعث شده تا سیالات به طور روان و بدون سایش در آن ها جریان داشته باشند و گرفتگی و انسداد در آن ها مشاهده نمی شود.

کاتالوگ محصولات یزد بسپار

کاتالوگ محصولات یزد بسپار در سایت این مجموعه موجود است تا کاربران قبل از خرید با همه محصولات آشنا شوند. لوله و اتصالات پلی پروپیلن یزد بسپار یک سیستم لوله کشی مطلوب برای آب سرد و گرم مصرفی و آب آشامیدنی ساختمان ها است. یزد بسپار همه نیازهای یک ساختمان در عرصه آب سرد و گرم و آب داغ را رفع می نماید. لوله و اتصالات پلی پروپیلن (سفید یا تک لایه) یزد بسپار توسط اتوی لوله کشی (دستگاه فیوژن ) به هم وصل و جوش داده می شوند. لوله و اتصالات یزد بسپار در اندازه های 20، 25، 32، 40، 50، 63، 75، 90، 110 میلیمتر و در فشار های 20، 16، 10 بار ساخته می شوند. شرکت یزد بسپار، لوله های سفید را علاوه بر اتصالات کاملا پلیمری، اتصالات ترکیبی از پلی پروپیلن و برنجی را ویژه اتصال به دیگر سیستم ها تولید کرده است. شیر فلکه و شیر تک ضرب یزد بسپار جهت لوله کشی توکار و روکار مناسب است. علاوه بر موارد مذکور، ابزار و تجهیزات ضروری برای لوله کشی و نصب از جمله ابزار برش و دستگاه های جوشکاری و بست ها نیز در معرض دید قرار دارند.

علاقه مندان جهت اطلاع از لوله و اتصالات گاز و لوله آب یزد بسپار به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید وکسانی که نیاز دارند درباره نیک بسپار و فوم سفید رولی مطالعه داشته باشند از طریق بلاگ سایت مراجعه کنند برای اشنایی با نوار نیاشیمی بر روی لینک کلیک کنید. بازاراتصالات از پلیکا سمنان سیم پشتیبانی میکند. پلی ران سایلنت و لوله پوش فیت وشیر گازی امین از دیگر محصولات ماست.

4047 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN