بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

نوار نیاشیمی

لوله کشی و تأسیسات ساختمان ها یکی از مهمترین قسمت های یک بنا به شمار می رود. به دلیل اهمیت سیستم های لوله کشی، مقاومت و دوام لوله ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند. انسان با پیشرفت علم و تکنولوژی راهکارهای گوناگونی جهت افزایش دوام و ماندگاری لوله ها پیدا کرده است. یکی از این راهکارها استفاده از عایق های لوله است. نوار نیاشیمی یکی از این عایق ها است که مانند چسب عمل می کند. جنس نوارهای مذکور اغلب از PVC است. لوله کشی و تجهیزات و تاسیسات ساختمان ها یکی از مهم ترین قسمت های یک ساختمان می باشد.به همین دلیل سیستم های لوله کشی ساختمان باید از دوام بالایی برخوردار باشند. افراد با پیشرفت تکنولوژی نیاز دارند که دوام بالایی برای لوله ها پیدا کنند. یکی از راهکارهای ماندگاری و دوام لوله و اتصالات عایق کردن آن ها می باشد که برای عایق کاری لوله ها می توان از نوار نیاشیمی استفاده کرد که مانند یک چسب عمل کرده و باعث عایق شدن لوله می شود. 
جنس این نوار از pvc می باشد. نوار نیاشیمی، تولید کننده عایق های ضدخوردگی لوله می باشد و نوارهای پلیمیری هستند. با کمک این نوع نوارها می توان بخش های آسیب دیده لوله ها بدون دخالت حرارت ترمیم و محافظت کرد .
شرکت نیاشیمی اولین تولید کننده عایق های ضد خوردگی لوله ها بوده و نوارهای پرایمری را تولید و عرضه کرده است. با استفاده از این عایق ها می توان بخش های آسیب دیده لوله ها را بدون دخالت حرارت ترمیم و محافظت کرد. ما به سبب کاربردی بودن نوارهای پرایمری قصد داریم در این مطلب اطلاعات بیشتری درباره آنها در اختیار شما قرار دهیم.  برای خرید شیر خودکار یورک از بازار اتصالات کلیک کنید.

Image

مطالبی در مورد شرکت نیاشیمی

یکی از شرکت هایی که در زمینه عایق های گرم و سرد ضد خوردگی لوله های پلی اتیلنی فعالیت می کند، شرکت نیاشیمی است. نیاشیمی نوارهای مختلف با سایزهای گوناگونی تولید می کند که با عنوان «شاهیک» یا «شاییک» در بازارهای آسیایی شناخته می شود. این شرکت کار خود را در سال 8113 آغاز کرده است و علاوه بر نوار نیاشیمی که همان نوار پرایمر است، نوار سرد، نوار عایق، چسب پرایمر گرد، نوار دستی و نوار آلتن نیز تولید و عرضه می کند. 
نیاشیمی با کارشناسان مکانیک، پاپینگ و طراحی وب نیز فعالیت های سایت خود را آغاز کرده است تا مشتریان از طریق سایت شرکت نیز بتوانند با فعالیت های آنان آشنا شوند. این کمپانی محصولات خود را به بیش از 30 کشور جهان صادر می کند و نمایندگی انحصاری در آن نیز دارد. 

نحوه استفاده از نوار نیاشیمی

برای این که بتوانید از این نوار ها استفاده کنید بهتر است که گرد و غبار روی لوله های را پاک کنید . این عمل را می توانید با کمک جریان هوای فشرده انجام دهید. سپس به کمک دستگاه تمیزکاری برس دار و همینطور پرایمر زنی متحرک، گل و لای ها و مواد زائد دیگر روی لوله را کاملا تمیز کرد. بعد از این عمل، نوار ها را روی لوله قرار می دهید و تمامی بخش های دارای پستی و بلندی را با نوار نیاشیمی می پوشانید. برای لوله ها باید چاکهای مناسبی قرار داد تا دستگاه های بالا برنده آنها را نگه داشته و نوار پایمر به طور کامل خشک شود.  خرید شیر گازی امین از بازار اتصالات امکان پذیر است.

نوار پرایمر چیست؟

چنانچه در بخش اول گفتیم نوارهای پرایمر همانند چسب عمل می کنند و اغلب از جنس پی وی سی هستند. با استفاده از این نوارها بخش های خورده شده و آسیب دیده لوله را می توان محافظت و ترمیم کرد. مزیت این نوارها این است که برای استفاده از آنها نیازی به وجود حرارت نیست و بدون دخالت حرارت عمل ترمیم صورت می گیرد. نوارهای پرایمر را برای عایق بندی لوله های تأسیسات و افزایش مقاومت فیزیکی آنها به کار می برند. نوار نیاشیمی در مدل های مشکی، سفید و سرجوش طراحی و عرضه می شود.  

Image

چگونگی استفاده از نوار پرایمر نیاشیمی

برای استفاده از نوارهای پرایمر باید گرد و غبارهایی که روی لوله ها نشسته است را توسط جریان هوای فشرده تمیز کنید. سپس به وسیله دستگاه تمیزکاری برس دار و همینطور پرایمر زنی متحرک، گل و لای ها و مواد زائد دیگر را کاملا تمیز و پاک کنید. بلافاصله بعد از تمیز کردن لوله ها باید نوارهای پرایمر را روی لوله اندود کنید و کلیه بخش هایی که دارای پستی و بلندی هستند (این پستی ها و بلندی ها به دلیل جوش های طولی و عرضی به وجود می آیند) را با نوارهای پرایمر بپوشانید. 
برای لوله ها باید چاکی های مناسبی قرار داد تا دستگاه های بالا برنده آنها را نگه داشته و نوار نیاشیمی به طور کامل خشک شود. باید خشک شدن نوارها به گونه ای باشد که حتی اثر انگشتی روی آنها نمانده و برای عایق کاری آماده باشند. در ادامه مطلب درباره انواع خوردگی هایی که برای لوله های پلی اتیلنی به وجود می آید صحبت می کنیم. 
 

انواع خوردگی هایی که برای لوله ها به وجود می آید

لوله ها در اثر عوامل مختلف محیطی به صورت های گوناگونی دچار خوردگی های اندک تا زیادی می شوند. این آسیب ها بر اساس مکانیسم به وجود آمدن خوردگی ها تقسیم بندی می شوند که به برخی از آنها اشاره می کنیم.

  • خوردگی هایی که در اثر فلزات مذاب به وجود می آیند که اغلب آنها در راکتورهای اتمی صورت می گیرد.
  • آسیب هایی که در اثر اختلاف غلظت اکسیژن توسط رسوبات و ناحیه آزاد آن صورت می گیرد؛ زیرا لایه های زیرین رسوبات آند و بخش های دیگر لوله کاتد است. 
  • خوردگی هایی که در اثر جدا شدن بخشی از سطح فلز به وجود می آید که در اثر عوامل مختلف است.
  • آسیب هایی که در اثر پلاریزاسیون و جابجایی کاتد و آند و صورت گرفتن واکنش های شیمیایی در سراسر لوله به وجود می آید. 

Image

قیمت نوار عایق نیاشیمی

نوار نیاشیمی سایزهای مختلفی دارد و بر اساس وزن و سایز به فروش می رسد. خریداران جهت آگاهی بیشتر از قیمت این محصولات باید به سایت شرکت نیاشیمی مراجعه کرده و محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند. 
 

نمایندگی نیاشیمی

شرکت نیاشیمی فعالیت های گسترده ای در زمینه عایق های سرد و گرم لوله ها داشته و در این راستا نمایندگی های مختلفی در شهرها و کشورهای مختلف دارد. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی محصولات شرکت نیاشیمی شهر خود، کالا یا کالاهای مورد نظر خود را با اطمینان انتخاب و خریداری کنید. 

لوله ها یکی از مهمترین مصالح ساختمانی به شمار می روند که در اثر عوامل مختلفی مانند: اختلاف پتانسیل، خواص فلزی، عوامل مکانیکی، درجه حرارت و همینطور ناخالصی ها، دچار آسیب و خوردگی می شوند. راهکارهای مختلفی برای جلوگیری از این آسیب ها یا به تعویق انداختن آنها وجود دارد که نوار پرایمری نیاشیمی یکی از این راهکارها به شمار می رود. با چسباندن یا اندود کردن لوله ها با این نوارها می توان بخش های آسیب دیده را ترمیم کرد یا از آن محافظت کرد. 

علاقه مندان جهت اطلاع از فوم الاستومری و سوپر پایپ  به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید وکسانی که نیاز دارند درباره لوله سپاهان و فوم الاستومری رولی مطالعه داشته باشند از طریق بلاگ سایت مراجعه کنند برای اشنایی با لوله آذین بر روی لینک کلیک کنید. بازار اتصالات ازلوله api پشتیبانی میکند. بست سوپرفیکس و نیوپایپ  و شیر فلکه کیز ایران از دیگر محصولات ماست.

5110 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN