بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

فوم سفید لوله ای

فوم سفید لوله ای ، معمولاً یک الاستومر یا پلیمر با چگالی کم به شکل یک فوم عایق حرارتی است که یک مانع حرارتی در اطراف و یا بین فضای داخلی و منبع گرما یا سرما ایجاد می کند. این عایق دارای کیفیت عایق بهتر (مقاومت حرارتی بالاتر در برابر جریان گرما به نام R-value) نسبت به عایق های فایبرگلاس سنتی می باشد. فوم سفید لوله ای ، به دلیل توانایی آن در جلوگیری از انتقال حرارت رسانش ، تابشی و همرفتی است. بسیاری از انواع فوم لوله ای سفید ، نشت هوا را می‌ بندد ، صدا را کاهش می‌ دهد و در برابر رطوبت نیز محافظت می‌ کند. عایق فوم ، یک جایگزین نسبتا مدرن و بهبود یافته به جای محصولات عایق سنتی مانند عایق فایبرگلاس است. ایالات متحده ، استفاده از عایق فوم مبتنی بر پلی اورتان را در هواپیما ها آغاز کرد و فوم های محکم و سخت ، به طور گسترده ای برای ایمنی و عایق سازی در اتومبیل ها مورد استفاده قرار گرفت.  از محصولات فوم سفید لوله ای ، در ساختمان های مسکونی و تجاری نیز جهت متعادل کردن دمای خانه و جلوگیری از سر و صدای بیش از حد استفاده می شود.

کاربرد فوم سفید لوله ای 

به دلیل مقاومت در برابر رطوبت و کاربرد فوم سفید لوله ای ، در هر زمان و هر جا که احتمال خیس شدن وجود داشته باشد ؛ انتخابی عالی به شمار می رود. از فوم لوله ای سفید در فونداسیون بیرونی ، در خارج از خانه و در زیر زمین خانه نیز می‌ توان بهره برد. بهتر است تنها زمانی از این محصولات استفاده کنید که رطوبت بالایی موجود باشد و با بودجه شما نیز مطابقت کند. این محصول ، یک ماده شیمیایی متقاطع است که علاوه بر طیف فوق العاده ای از ویژگی های عملکردی ، جذابیت زیبایی را نیز ارائه می دهد. سطح صاف این فوم سلول بسته ؛ قوام عالی ، کنترل گیج ، خواص فیزیکی و شیمیایی برتر و جذب آب و انتقال بخار کم را ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاربرد فوم سفید لوله ای ، می توانید به سایت های مربوطه مراجعه کرده و یا از متخصصان این حوزه ، راهنمایی بگیرید.

عایق فوم لوله‌ ای سفید

اگر تصمیم دارید تا عایق فوم لوله ای سفید را خودتان به تنهایی نصب کنید ؛ بهتر است دستور العمل های سازنده و اقدامات احتیاطی ایمنی را به دقت دنبال کنید و قوانین محلی ساختمان و آتش سوزی را بررسی کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که یک متخصص نصب را استخدام کنید ؛ اما اگر یک نصاب واجد شرایط در منطقه شما وجود ندارد و یا خودتان از انجام این کار به تنهایی مطمئن هستید ، ممکن است بتوانید از متخصصان این حوزه راهنمایی بگیرید. عایق فوم لوله ای سفید همه کاره را ، می توان به طور گسترده در چندین کاربرد استفاده کرد. این محصول بی نظیر به عنوان عایق حرارتی ، نوار نصب حساس به فشار ، پشتیبان صوتی ، درج بسته و اتصال به زمین عمل می کند. همچنین می توان از آن به عنوان یک مانع بخار استفاده کرد ؛ زیرا نسبتاً ضد آب است و تحت تاثیر رطوبت قرار نمی گیرد. بر خلاف سایر اشکال فوم های عایق ؛ غیر سمی و غیر سرطان زا است و با استفاده از تجهیزات ایمنی کمتر ، نصب آن را ایمن تر و آسان تر می کند.

انواع فوم سفید لوله ای 

انواع فوم سفید لوله ای را می توان بر اساس سایز و قطر آنها طبقه بندی کرد. انواع این محصولات شامل ؛ فوم سفید لوله ای ۱۵ میل ، ۲۰ میل و ۳۰ میل می باشد. این عایق ها ، در آب و هوای گرم که دمای ساختمان بالا می رود ، در خنک نگه داشتن ساختمان ها بسیار موثر است. برخلاف سایر عایق ها ، در طول زمان به دلیل فشرده شدن ، متلاشی شدن یا جذب رطوبت ، تحلیل نمی رود. فوم سفید لوله ای دارای ضخامتی نازک ، نسبتاً سبک و حجم بسیار کمتری نسبت به سایر فرم هاست که کار با آن را آسان تر می کند. جهت خریداری انواع فوم سفید لوله ای ، می‌ توانید به فروشگاه ها و سایت های مربوطه مراجعه کنید.

مزایای عایق فوم لوله ای سفید

از مزایای عایق فوم لوله ای سفید ، می توان به نکات متعددی اشاره کرد. این محصول می تواند به عنوان یک مانع صوتی بر روی دیوارها ، سقف ها یا کف زمین استفاده شود. زمانی که به عنوان یکی از اجزای یک طرح ساخت و ساز چند لایه استفاده می شود ، عملکرد بسیار موثرتری خواهد داشت. شما می توانید اندازه های سفارشی این محصول را برای هر پروژه دلخواهی ، در اندازه های مختلف برش دهید. از عایق فوم لوله ای جهت پر کردن لبه ها ، به عنوان پرکننده شکاف انبساط در ساخت و ساز ، همچنین برای کاهش صدا های بلند در آپارتمان ها نیز استفاده می شود. این محصول شگفت انگیز و با استحکام صنعتی ، بسیار سبک و در عین حال بادوام بوده و برای نگه داشتن منگنه ها بدون پارگی طراحی شده است. از مزایای عایق فوم لوله ای سفید این است که فشرده نمی شود ، شکسته و یا متلاشی نیز نمی شود. حدود ۹۷ درصد گرمای تابشی را منعکس کرده و کمتر از ۳ درصد گرما را منتشر می کند. بنابراین اگر قصد عایق بندی خانه خود از نظر گرمایش ، سرمایش و یا صدا را دارید ؛ پیشنهاد می کنیم که فوم لوله ای سفید را فراموش نکنید.

بازار اتصالات ازاتصالات گالوانیزه سیم پشتیبانی میکند.پلی ران و فوم سفید لوله ای وپلیکا گلپایگان از دیگر محصولات ماست

1850 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN