بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

پلیکا گلپایگان

پلیکا گلپایگان یکی از تجهیزات مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی می باشد.این لوله ها را معمولا برای آب و فاضلاب و غلاف کابل های برق استفاده می کنند. این لوله ها به این دلیل که ارزان قیمت هستند و وزن اندکی دارند در بیشتر قسمت های یک ساختمان استفاده می شوند. یکی از کاربردهایی که دارند برای سیم کشی برق و مخابرات ساختمان می باشد که از این لوله ها استفاده می شود. پلیکا به نوعی از آلیاژ پلیمر گفته می شود که در صنعت ساختمان سازی کاربرد بسیاری دارد. این آلیاژی که با آن لوله های پلیکا ساخته می شود، توسط فردی به همین نام کشف شد. به سبب احترام به آن شخص به این لوله ها، پلیکا گفته می شود. یکی از انواع لوله های موجود در بازار ایران، پلیکا گلپایگان است. از این لوله ها جهت آب و فاضلاب و همینطور غلاف کابل های برق مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله می خواهیم درباره این سازه ها و موضوعات پیرامون آنها با شما صحبت کنیم و همچنین با مزایای آنها آشنا شوید. خرید شیر گازی امین از بازار اتصالات امکان پذیر است.

Image

درباره لوله های پلیکا 

پلیکا یا PVC ماده ای سبک و با دوام است که در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. اما لوله هایی که ما در بازار به عنوان لوله های پلیکا می شناسیم UPVC هستند که در یک ماده به نام Plasticizers با سازه های پی وی سی تفاوت دارند. ماده Plasticizers در پولیکاها وجود ندارد و همین امر موجب عدم انعطاف آنها نسبت به PVC شده است. اغلب لوله های پلیکا به سه روش تزریق یا فشاری، اکستروژن و پوشش دهی دورانی تولید می شوند که موارد استفاده فراوانی دارند. 

موارد مصرف لوله های پلیکا در ساختمان 

پلیکا گلپایگان کاربرد بسیاری در صنعت ساختمان سازی دارد. این سازه ها به دلیل اینکه از نظر قیمت ارزان هستند و وزن اندکی دارند، در اغلب بخش های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند که به آنها می پردازیم.

  •  استفاده در لوله کشی فاضلاب ساختمان

اصلی ترین کاربرد لوله های پولیکا در بخش فاضلاب ساختمان ها است. این لوله ها به دلیل اینکه وزن سبکی دارند و همینطور از نظر هزینه های اقتصادی مقرون به صرفه هستند، در بخش فاضلاب حمام، آشپزخانه و سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. 

  •  جهت ناودانی و ونت ساختمان 

هوای اضافی داخل ساختمان ها توسط لوله های ونت خارج می شود. لوله های ونت را از لوله های پولیکا با ضخامت پایین انتخاب می کنند. 

  •  کاربرد در بخش سیم کشی برق و مخابرات ساختمانی

یکی دیگر از موارد کاربرد پلیکا گلپایگان در قسمت سیم کشی های برق و مخابرات است. سیم های برق و تلفن را به جهت محافظت از درون لوله های پولیکا عبور می دهند. چرا که سیم های حساس و مهم مخابرات و برق از محل های گوناگونی مانند زیرزمین و دیوارها عبور می کنند و امکان آسیب های متعدد برای آنها وجود دارد. از طرف دیگر اگر این سیم ها دچار آسیب شوند، خسارات مالی یا حتی جانی در پی دارند.
لازم به ذکر است که لوله های مورد استفاده در هر بخش از ضخامت های مختلفی برخوردار است. به عنوان مثال لوله های پولیکای بخش فاضلاب دارای ضخامت بالایی است. 

Image

مزایای استفاده از لوله پلیکا در ساختمان

کاربرد لوله های پولیکا دارای مزایای متعددی است که در این بخش به آنها اشاره می کنیم. 

  • یکی از مهمترین ویژگی های پلیکا گلپایگان وزن کم آن است. این لوله ها به نسبت لوله های فولادی و غیره از وزن کمی برخوردارند و همین امر سبب می شود که حمل و نقل آنها آسان تر و راحت تر صورت گیرد و هزینه ها نیز در این بخش کاهش یابد.
  • یکی دیگر از ویژگی هایی که لوله های پولیکا دارند، نارسانایی الکتریکی و حرارتی آنها است. کابل های برق درون این لوله ها در صورت اتصال به پلیکا، هیچ مشکلی برای بخش های دیگر ساختمان به وجود نمی آورند. پلیکاها در مورد عبور حرارت نیز نارسانا محسوب می شوند. 
  •  مقاومت پولیکا در برابر آتش و حرارت زیاد است. این ضد حریق بودن یکی از ویژگی های مثبت این سازه ها به شمار می رود.
  •  پایین بودن قیمت یکی دیگر از خصوصیات مهم در پولیکا محسوب می شود. استفاده از لوله های دیگر ساختمانی نظیر پوش فیت ها اعم از سایلنت و معمولی به جهت قیمت بالا، هزینه های زیادی را بر دوش مالکان و صاحبان می گذارد. به همین جهت قیمت ارزان یکی از مهمترین دلایل کاربرد فراوان پلیکا گلپایگان است.
  •  مقاومت در برابر خوردگی یکی دیگر از ویژگی های مثبت پولیکاها به شمار می رود.

لوله پلیکا فشار قوی

لوله های پولیکا را بر اساس فشار کاری و همچنین تحمل وزن به سه گروه کلی تقسیم می کنند. لوله پلیکا فشار قوی یکی از این سه دسته است. لوله های معمولی و نیمه قوی نیز با توجه به مکان قرار گرفتن در ساختمان ها کاربردهای فراوانی دارند. 

 

Image

قیمت لوله پلیکا گلپایگان

لوله های پلیکا گلپایگان با توجه به ضخامت و اینکه تا چه حدی از فشار را تحمل می کنند، دارای قیمت های متفاوتی هستند. اغلب لوله های معمولی پلیکا از لوله های نیمه قوی و فشار قوی ارزان تر هستند. شما می توانید با مراجعه به سایت لوله پلیکا گلپایگان و مشاهده قیمت ها، کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید. برای خرید شیر خودکار یورک از بازار اتصالات کلیک کنید.

نمایندگی لوله پلیکا گلپایگان در تهران

کارخانه پولیکای گلپایگان با توجه به فعالیت گسترده و تولید و عرضه محصولات خود به سراسر کشور، نمایندگی های مختلفی در اغلب شهرهای ایران دارد. شما در صورت نیاز می توانید به نمایندگی های شهر خود مراجعه کرده و کالای مورد نیاز را خریداری کنید.

یکی از لوله های پرکاربرد و مفید در ساختمان ها، لوله های پولیکا است. این سازه ها به جهت مقاومت بالا در برابر حرارت و آتش سوزی، قیمت پایین، وزن اندک و همچنین عدم انتقال حرارت و الکتریسیته استفاده های فراوانی در ساختمان ها دارند. یکی از بهترین شرکت هایی که شما می توانید تمامی موارد و تجهیزاتی از قبیل پلیکا گلپلیگان مورد نیاز خودتان را خریداری کنید و حتی بهترین کیفیت را داشته باشید و مشاوره خوبی در ارتباط با محصولات و تجهیزات مورد نیازتان دریافت کنید شرکت بازار اتصالات به آدرس اینترنتی bazaretesalat.com می باشد. 

علاقه مندان جهت اطلاع از لوله مانیسمان وشیر خودکار  به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید وکسانی که نیاز دارند درباره شیرآلات برنجی و لوله درزدار مطالعه داشته باشند از طریق بلاگ سایت مراجعه کنند برای اشنایی با فلاش تانک توکار ایران بر روی لینک کلیک کنید. بازار اتصالات ازشیر فلکه پشتیبانی میکند.وال هنگ ایران و لوله پلیکا  و لوله پلی پروپیلن از دیگر محصولات ماست.

5000 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN