بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

شیر فلکه سامین

شیرآلات یکی از مهمترین تجهیزات در سیستم های لوله کشی است. با پیشرفت تکنولوژی و صنعت و همینطور گسترش سیستم های لوله کشی، شیرآلات نیز مدرن تر شدند. شیر فلکه سامین یکی از این تجهیزات پیشرفته به شمار می رود. از این شیر فلکه ها در اماکن مسکونی و عمومی استفاده شده و در سایزهای مختلفی به بازار عرضه می شود. ما هم در این مطلب می خواهیم درباره شیرهای فلکه و موضوعات پیرامون آنها با شما صحبت کنیم.  برای خرید شیر خودکار یورک از بازار اتصالات کلیک کنید.

Image
 

آشنایی با شیر فلکه های کشویی 

شیر فلکه های کشویی یا گیت والواگرها یکی از تجهیزات مسدود کننده در سیستم های لوله کشی به شمار می روند. با نصب این شیرآلات دو حالت باز و بسته برای لوله کشی به وجود می آید. اگر این تجهیزات در یک محفظه نصب شده باشند می توان آنها را به صورت دستی یا به کمک آچار مخصوص باز و بسته کرد. اما اگر شیر فلکه کشویی در زیرزمین نصب شده باشد باید آن را توسط محور باز و بسته کرد. البته مکانیزم باز و بسته کردن این شیرآلات به صورت اتوماتیک نیز وجود دارد. خرید شیر گازی امین از بازار اتصالات امکان پذیر است.
چنانچه گفتیم از شیر فلکه سامین در لوله کشی های صنعتی و عمومی استفاده می شود. تجهیزات صنعتی جهت توقف و کنترل کردن جریان سیالات به کار می روند. شیر فلکه ها در لوله کشی های صنعتی کاربردهای گوناگونی دارند که در ادامه به آنها می پردازیم.

کاربردهای شیر فلکه های صنعتی سامین

همانطور که گفتیم شیر فلکه ها در سیستم های لوله کشی صنعتی و عمومی مورد استفاده قرار می گیرند. این شیرآلات برای محدود و متوقف کردن و همچنین کنترل جریان سیالات به کار می روند. شیرهای فلکه صنعتی دارای کاربردهای خاصی نیز هستند که عبارتند از: 
•    فلکه هایی به صورت سه راهی در سیستم لوله کشی های صنعتی به کار می روند که تغییر مسیر جریان از خطی به خط دیگر را بر عهده دارند.
•    برخی از شیرآلات وظیفه محدود کردن جریان جهت بالانس سیستم را برعهده دارند. 
•    شیر فلکه های یکطرفه جهت جلوگیری از جریان معکوس در سیستم های لوله کشی صنعتی به کار می روند.
•    بعضی از شیرهای فلکه در صنعت جهت کنترل جریان اسیدها و بازهای غلیظ به کار می روند.
•    شیرآلات صنعت در برخی موارد جهت خنک کنندگی و تنظیم دما مورد استفاده قرار می گیرند. 

 

Image

انواع شیر فلکه کدام است؟

شیر فلکه سامین در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود. به طور کلی این شیرآلات برای قطع و وصل و همینطور تنظیم دبی جریان سیالات مورد استفاده قرار می گیرند. کاربردهای مختلفی برای این تجهیزات وجود دارد. در موتورخانه ها اغلب از شیر فلکه های مکانیکی استفاده می شود. این شیرآلات معمولا شیر فلکه های دروازه ای، یکطرفه و کف فلزی هستند. جنس آنها برنجی با اتصال دندانه ای یا چدنی با اتصال فلنجی است. سایزهای مختلفی برای شیرآلات موتورخانه ای مورد استفاده قرار می گیرد.   
یکی از انواع شیرهای فلکه، شیر فلکه آتش نشانی است. از این تجهیزات در مناطق مختلف و در جهت تأمین آب استفاده می شود. تأمین آب در مواقع آتش سوزی و حریق، آبدهی باغچه، شستشوی خیابان ها صورت می گیرد. این تجهیزات را از جنس آلیاژ برنج می سازند و طول عمر زیادی دارند. نوع دیگری از شیرهای فلکه به نام فلکه کششی یا فلکه هرزگرد معروف است. از این شیرآلات برای تعمیر آسانسور قرقره ای استفاده می شود. این تجهیزات برای تعلیق آسانسور نقش مهمی دارند. 
فلکه های هرزگرد در هنگام نصب آسانسور جهت متصل کردن سیم بکسل به کابین و مرکز وزنه تعادل از فلکه گیربکس به کار می رود.  خرید شیر گازی امین از بازار اتصالات امکان پذیر است.

نمایندگی شیر فلکه سامین

سامین یکی از کارخانجات خوب در زمینه تولید شیرآلات سیستم های لوله کشی بوده و شیر فلکه سامین یکی از محصولات باکیفیت این شرکت محسوب می شود. تنوع محصولات شرکت سامین زیاد است و در اغلب شهرهای کشور عرضه می شود. نمایندگی شیر فلکه سامین در برخی از شهرهای کشور وجود دارد. مهندسین و کسانی که در زمینه تأسیسات ساختمان ها فعالیت دارند می توانند به این نمایندگی ها مراجعه کرده و محصولات مورد نظر را خریداری کنند.  

قیمت شیر گازی سامین

یکی از محصولاتی که توسط شرکت سامین تولید می شود، شیر گازی است. شیر فلکه گازی سامین در صنایع نفت و گاز و همینطور هوای فشرده نیز کاربرد دارد. البته از این تجهیزات در محدوده دمایی و فشاری مشخصی استفاده می شود. این شیرها برای لوله های مختلفی مانند: پلی اتیلنی و فلزی مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت شیرهای گازی سامین به دلیل تنوع آنها متغیر است. بنابراین شما می توانید جهت اطلاع از قیمت آنها به سایت های معتبر فروش این محصولات مراجعه کنید. 

Image

قیمت شیر فلکه سامین

چنانچه گفتیم شیر فلکه سامین از تنوع زیادی برخوردار هستند و به همین دلیل قیمت های گوناگونی دارند. اندازه سایز هر کدام از این شیرها نیز بر قیمت شیر فلکه تأثیرگذار است. به همین جهت باید جهت خرید این محصولات به سایت شرکت سامین مراجعه کرده و قیمت های هر کدام از شیرآلات را مشاهده کنید. به دلیل اینکه قیمت برنج در بازار تغییر می کند باید با توجه به قیمت روز، این شیرآلات را خریداری کنید. 

یکی از کارخانجات داخلی که در زمینه تولید شیرآلات گوناگون فعالیت می کند، شرکت سامین است. شیرآلات این شرکت از کیفیت مناسبی برخوردارند. تنوع سایز و شکل این تجهیزات زیاد است و قیمت های گوناگونی نیز دارند. از این تجهیزات در مختلف سیستم های مختلف لوله کشی مانند: سدها، فاضلاب، موتورخانه ها، نیروگاه ها، تصفیه خانه ها و آبیاری استفاده می شود. 

علاقه مندان جهت اطلاع از لوله مانیسمان وشیر خودکار  به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید وکسانی که نیاز دارند درباره شیرآلات برنجی و لوله درزدار مطالعه داشته باشند از طریق بلاگ سایت مراجعه کنند برای اشنایی با فلاش تانک توکار ایران بر روی لینک کلیک کنید

4828 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN