جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

پلی تک

از محصولات شرکت پلی تک یزد می توان به زانو پوش فیت اشاره کرد که برای لوله کشی فاضلاب ها و ساختمان ها استفاده می شود و از جنس پلی پروپیلن تولید شده است که سر آن رزوه دار است. سه راه پوش از دیگر محصولات شرکت پلی تک  است که از جنس آلومینیوم، برنج، مس و غیره تولید شده و در لوله های ساختمانی استفاده می شود. از لوله و اتصالات پلی تک می توان به سیفون پوش فیت اشاره کرد که در ساختمان ها استفاده می شود. تبدیل پوش فیت از محصولات دیگر شرکت پلی تک است که سر آن دارای واشر است و استفاده از آن را بسیار آسان کرده است. سه راه بازدید از محصولات دیگر است که در جنس های گالوانیزه و پی وی سی و آلومینیوم و غیره ساخته شده است. زانو بلند پوش فیت در زاویه 5/87 و 45 درجه تولید شده است. 

تجهیز بخش های مختلف یک ساختمان با ابزار های مناسب یکی از مهم ترین مراحل آماده سازی و کاربردی سازی یک ساختمان خواهد بود. با توجه به اینکه یک سازه چه قابلیت هایی را در خود جای داده است و با توجه به اینکه قرار است چه استفاده هایی از آن ها بشود، می توان از ابزارهای گوناگون در آن استفاده نمود. حمام ها یکی از اصلی ترین قسمت های یک ساختمان هستند. چه ساختمان های مسکونی و چه سازه هایی با کاربری باشگاه و استخر و موارد مشابه به ابزار های تجهیز حمام نیاز ویژه خواهند داشت. این روزها مد و بهینه سازی همه قسمت های یک سازه از حمام و سونا و جکوزی گرفته تا سایر بخش ها را در بر گرفته است. شرکت های تولید کننده بسیاری در جهان هستند که تلاش می کنند با توجه به طراحی ها و ایده های نوین ابزارآلات جدید را تولید کرده و به دست مصرف کنندگان برسانند. مجموعه پلی تک با نام کامل Politek Banyo از مجموعه های بسیار محبوب و معروفی است که در این زمینه فعالیت می کند. در ادامه این متن بیشتر در خصوص انواع محصولات تولید پلی تک و نحوه دسترسی به آن ها توضیح خواهیم داد. خرید شیر گازی امین از بازار اتصالات امکان پذیر است.

Image

لوله و اتصالات پلی تک

همان طور که گفتیم پلی تک یکی از برند های معروف تولید تجهیزات حمام، استخر و جکوزی و موارد مشابه آن است. محصولات این برند به شکل مستقیم در داخل کشور در دسترس نیستند. از حدود سال 1391 مجموعه شرکت کاوش کاران فیدار به عنوان یکی از نمایندگان این برند برای تامین محصولات مشغول به کار شد. این شرکت ابزار و قطعات اولیه محصولات پلی تک را وارد نموده و سپس به کمک خطوط مونتاژ استاندارد و حرفه ای خود اقدام به اتصال آن ها به یکدیگر می کند. خوب است بدانید تمامی فعالیت های این مجموعه تحت لیسانس و کیفیت مجموعه تولید کننده اصلی پلی تک بانیو انجام می شود و از این رو شما می توانید از کیفیت نهایی اطمینان حاصل نمایید.
از جمله محصولاتی که شما می توانید آن ها را تحت نام پلی تک تهیه نمایید می توان به انواع وان های حمام، کابین های حمام، تجهیزات جکوزی، زیردوشی، اتاق حمام و سونا اشاره نمود. مهم ترین ویژگی محصولات پلی تک پس از کیفیت، طراحی های به روز و نوین آن ها است. 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت، تجهیزات ساختمانی نیز پیشرفت کرده و مدرن می شوند. یکی از مصالح پرکاربرد و مفیدی که در بسیاری از تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد، پلی اتیلن است. این مواد به دلیل مقاومت بالا و سبک بودن به سرعت جای خود را در تجهیزات ساختمانی و وسایل مختلفی باز کردند. پلی تک (Politek) هم یکی از انواع محصولات پلی اتیلنی است که کیفیت بالایی دارد. وان پلی تک و جکوزی پلی تک جزو تجهیزات بسیار خوب و باکیفیت ساختمان ها به شمار می روند. محصولات پلی تک هستند با طراحی و فناوری مدرن تولید و عرضه می شوند. علاوه بر وان و جکوزی می توانید زیردوشی و کابین و همینطور اتاق دوش و سونای Politek نیز برای منزل خود تهیه کنید. ما هم به دلیل استقبال مردم از این محصولات باکیفیت و مناسب، قصد داریم در این مطلب در مورد آنها صحبت کنیم.

 پلی تک یزد

لوله پوش فیت یک نوع از لوله های جدید است که در سر آن یک سوکت وجود دارد که می تواند به راحتی بر روی لوله متصل شود. سیفون پوش فیت به خروجی فاضلاب ها متصل می شود. سیفون پوش فیت انواع مختلف و کارایی های متفاوتی دارد و خمیدگی آن موجب عدم بازگشت فاضلاب و جانوران می شود. سیفون پوش فیت سوکت اورینگ دارد و در جنس های پلی پروپیلن تولید شده است که در اجرای سیستم فاضلاب کاربرد دارد. نصب لوله های پوش فیت بسیار آسان است و مقاومت بالایی در برابر شکستگی و انبساط و انقباض خط لوله دارند. لوله های پوش فیت انواع اتصالات متنوعی دارند. برخی از مدل های لوله پوش فیت صدای کم تری تولید می کنند. برای خرید شیر خودکار یورک از بازار اتصالات کلیک کنید.

زانو پلی تک یزد

زانو پوش فیت یک نوع اتصال زانوی مخصوص لوله کشی فاضلاب است که انتهای لوله را می ببندد. زانو پوش فیت از جنس پلی پروپیلن ساخته شده است که یکسره دارای رزوه یا مغز دنده ای است و سر خروجی آن مغزی رزوه ای برنجی دارد. از زانو پوش فیت برای اتصال به لوله های پلی اتیلن استفاده می شود. برای بستن ته لوله ها معمولاً از درپوش های رزوه دار پیچی مانند زانو پوش فیت استفاده می شود که انتهای لوله را مسدود می کند. زانو پوش از جنس های داکتیل و چدن ساخته شده است که دارای سوکت مرتبط کننده با خط لوله چدنی است. زانو پوش فیت پلی تک پایه ای برای تحمل فشار خطوط لوله دارد؛ و همچنین صفحه ای مخصوص دارد که آن را به دیوار محکم می کند. 

سه راه پلی تک یزد

سه راه پوش فیت مخصوص لوله کشی های ساختمان است و از جنس های مختلف و با کیفیتی چون آلومینیوم، برنج، مس، استیل ضد زنگ و فولاد گالوانیزه شده تولید شده است. سه راهی از مواد پروپیلن برای لوله های پلی اتیلن تولید شده است در لوله های پلی اتیلن استفاده می شود. از سه راهی پوش فیت پلی تک یزد برای گرفتن انشعاب از لوله ها استفاده می شود و در خطوط لوله نصب می شوند. سه راهی پلی پروپیلن خروجی مسی با مغز رزوه دار دارد و دارای بسته مخصوص برای محکم شدن به دیوار است و دارای سه طرف مساوی از جنس پلی پروپیلن است که در لوله های ساختمانی کاربرد دارد. اتصال سه راهی که از جنس فولاد تولید شده باشد برای لوله های فولادی مناسب است و بر روی لوله های فولادی جوش داده می شود. سه راهی فیت پوش، نازل خروجی آب است که برای آبیاری قطره ای در کشاورزی استفاده می شود. 

تبدیل پوش فیت پلی تک یزد

از تبدیل پوش فیت پلی تک برای کاهش یا افزایش اندازه در مسیرهای فاضلاب و جبران کمبود ها به دلیل کمبود اتصالات یا قطعات استفاده می شود. در دو طرف تبدیل پوش فیت واشر یا اورینگ وجود دارد و در سایزهای ۲۰۰ سال ۶۰ میلیمتر، ۱۶۰به ۱۲۵ میلی متر، ۱۲۵ به ۱۰۰، ۱۰۰ به ۷۰، ۷۰ به ۵۰، ۱۰۰ به ۵۰ تولید شده است. این اتصالات را در هنگام استفاده از خط لوله جوش می دهند و اما اتصالاتی که سر رزوه ای دارند نیازی به اتصال با جوش ندارند و فقط کافیست سر سوکت آن ها را به لوله رزوه کنید و در جنس های فلزی و پلیمری تولید شده اند که مخصوص لوله کشی هستند. البته از اتصالات پلی تک هم در آبیاری قطره ای موقت یا بارانی هم استفاده می شود که به دلیل جنس خوبی که دارند به راحتی باز و بسته می شوند. 

سه راه بازدید پلی تک یزد

سه راه بازدید پوش فیت از جنس پی وی سی تولید شده است که در بالای آن یک قاب برای باز و بسته شدن تعبیه شده است. سه راهی پوش فیت در خود لوله فاضلاب ساختمان ها استفاده می شود و از این محصول جهت ایجاد انشعاب روی خط لوله ها استفاده می کنند. سه راه بازدید پوش فیت پلی تک جنس هایی مانند آلومینیوم، گالوانیزه، برنج، مس و استیل ضد زنگ ، فولاد، چدن دارد که مقاومت بسیار بالایی دارند و از هر کدام برای مورد های مختلف استفاده می شود. از سه راهی بازدید برای آبیاری میکرو استفاده می شود و برای لوله های آب آشامیدنی هم به کار می رود. نافی سه راهی بازدید از بیرون دارای رزوه است و سه سر خروجی از داخل رزوه دار است. طراحی از جنس چدن داکتیل است و هر سه سر آن دارای فلنج می باشد. 

زانو بلند پلی تک

زانو بلند پوش فیت یک نوع اتصال زاویه دار است و شکل زاویه دارد. اتصالات زانویی در مکان های مختلفی استفاده می شوند و یکی از پرمصرف ترین اتصالات لوله به شمار می روند. زانو از نظر مواد اولیه و نوع زاویه انواع مختلفی دارد که از لحاظ مواد اولیه و متریال می توان به زانو از جنس گالوانیزه، زانو په په، زانو پی وی سی، زانو برنجی و سایر جنس های اتصالات اشاره کرد. زانو بلند در زاویه های ۴۵ درجه، 5/87 درجه تولید شده است؛ البته زاویه ای دیگر مانند ۳۵ درجه و ۱۵ درجه هم موجود هستند. زانو ۸۷ و نیم درجه همان زانوی ۹۰ درجه است که کاربرد بسیار زیادی در اتصالات لوله دارد. 

مقایسه کاربرد زانو 45 و 90 درجه پلی تک

اگر بخواهید مسیر لوله را منحرف کنید می توانید از زانو ها در زاویه های مختلف استفاده کنید. از آن ها برای عمودی کردن لوله ها استفاده می کنند و این زانو ها در سایز های 5/87 یا همان زانویی ۹۰ درجه و ۴۵ درجه تولید شده اند. اگر قصد داشته باشید یک لوله را در اندازه ۴۵ درجه منحرف کنید باید از زانویی ۴۵ درجه استفاده کنید ولی اگر بخواهید لوله را ۹۰ درجه خم یا منحرف کنید می توانید از زانو ۹۰ درجه یا ۸۷ و نیم استفاده کنید. قابل ذکر است که این زانو ها در قالب های استاندارد تولید شده اند. اما امروزه از زانو های ۴۵ درجه استفاده بیشتری می شود و زانوی ۴۵ درجه جایگزینی برای زانوی ۹۰ درجه است و وقتی که بخواهید یک لوله را عمودی و افقی ۹۰ درجه منحرف کنید به جای استفاده از زاویه ۹۰ درجه می توانید از زانو ۴۵ درجه استفاده کنید تا ارتفاع بلندی داشته باشید. 

تفاوت لوله پلیکا و پلی تک

لوله پلیکا یا پی وی سی یکی از محصولات با دوام است که تفاوت عمده با پوش فیت دارد و از اصلی ترین تفاوت آن ها می توان به جنس لوله اشاره کرد، زیرا لوله های پلیکا از یو پی وی سی تولید شده اند که کاملا مقاوم و ماندگار هستند. از تفاوت عمده دیگر می توان به نوع اتصالات وابسته این دو لوله اشاره کرد و لوله پلیکا با استفاده از چسب مخصوص متصل می شود و می توان گفت یکی از مهم ترین تفاوت های لوله پلیکا نوع اتصال آن ها است. لوله پلیکا که از جنس پی وی سی تولید شده است و در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت بالایی دارد. لوله پلیکا در برابر اشعه های خورشید مقاومت کمتری دارد و پوش فیت دارای اورینگ است که بدون استفاده از چسب ها متصل می شود. پوش فیت ها سایز و شکل مدل های گوناگونی دارند. 

شرکت لوله و اتصالات پلی تک

مسلما یکی از مهمترین موضوعاتی که در خرید کالا مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد قیمت محصول است. برای قیمت گذاری عوامل مختلفی دخیل هستند که می توان به وجود اورینگ در پوش فیت اشاره کرد و مانند پلیکا برای اتصال به لوله دردسر های چسب کاری را ندارد و برای اتصال از بست استفاده می شود. علاوه بر احتساب قیمت و هزینه مواد اولیه باید هزینه های نصب و نگهداری اتصالات پلی تک را هم در نظر بگیرید. اتصالات پلی تک در سایزهای مختلفی مانند لوله های سر سوکت در سایز و ابعاد ۴۰ ،۶۳، ۷۰، تا ۱۶۵ میلیمتر تولید شده اند و طول لوله ها در ابعاد و اندازه ۱۵۰ ،۳۰۰ تا ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ میلیمتر موجود هستند. نوع دیگر لوله های دو سر سوکت هستند که در طول های ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ موجود هستند. سه راه تبدیل در قطرهای ۴۰ تا ۱۶۰ میلیمتر ارائه شده است و اتصالات مانند بازدید پوش فیت از ۵۰ تا ۱۶۰ میلیمتر تولید شده اند. 

استفاده از پلی تک چه مزایایی دارد؟

از لوله های پوش فیت در سیستم های فاضلابی استفاده می کنند تا بتواند دمای ۹۰ درجه سانتیگراد را تحمل کند. لوله قابلیت انطباق با تمام لوله و اتصالات فاضلاب در جنس های آلیاژی و پلیمری دارد. لوله پلی تک ماندگاری بالایی دارد و برای آن ترک خوردگی ایجاد نمی شود. لوله های پوش فیت وزن زیادی ندارند و اصلا باعث بار اضافی برای ساختمان نمی شوند. لوله های پوش فیت به نحوی تولید شده اند که در داخل آن ها هیچ گونه شیار وجود ندارد و از از انسداد لوله ها جلوگیری می کنند و استفاده از آن ها هزینه های تعمیرات را کاهش می دهد. در صورت آسیب دیدگی می توانید قسمتی از آن را جدا کنید و قطعه جدید را جایگزین کنید زیرا هیچ گونه چسب و جوش روی اتصال ها وجود ندارد. 
لوله و اتصالات پلی تک از متریال قوی و با کیفیت بسیار تولید شده اند که از این محصولات می توان به سه راه بازدید، زانو پوش فیت بلند در زوایای مختلف، تبدیل پوش فیت، یه راه راه پوش فیت، سیفون پوش فیت و غیره اشاره کرد که هر کدام مشخصات ظاهری و کاربرد های مهمی دارند و یکی از بهترین اتصالات لوله هستند. شرکت پلی تک توانسته اتصالات لوله را با استاندارد و کیفیت بالا تولید کند. زانو ۴۵ درجه و زانو با زاویه ۹۰ درجه کاربرد وسیعی در منحرف کردن لوله ها را دارند و البته در زوایای مختلف دیگر هم تولید شده اند، ولی زانو پوش فیت ۴۵ درجه و ۹۰ درجه رایج تر هستند. قیمت لوله و اتصالات پوش فیت با توجه به جنس با کیفیت و سهولت استفاده از آن ها بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است. 

لوله پلی تک

همانطور که گفتیم محصولات پلی تک را از مواد باکیفیت و توسط دستگاه های پیشرفته و تکنولوژی بالا تولید می کنند. این محصولات دارای خاصیت آنتی باکتریالی و UV هستند. داشتن خاصیت UV سبب می شود که به عنوان مثال وان و جکوزی در اثر تابش نور خورشید دچار تغییر رنگ نشوند و ظاهر زیبای خود را حفظ کنند. از طرف دیگر به دلیل آنتی باکتریال بودن بوی بد نمی گیرند و در برابر نفوذ باکتری ها مقاومت می کنند. جنس و متریال وان جکوزی های پل تک به گونه ای است که به راحتی دچار خش نشده و سطح آنها دچار آسیب نمی شود. 
مواد پلیمری و اکرلیک مورد استفاده در تجهیزات پلی تک کیفیت بالایی دارند و اغلب وان های آن با ضخامت پنج لایه ای هستند. نه تنها ورق ها و شکل محصولات و تجهیزات Politek به صورت پیشرفته و مجهز طراحی می شود بلکه از نظر زیر ساخت نیز تقویت می شوند. تقویت زیرساخت این محصولات با الیاف شیشه ای و پلی استر صورت می گیرد. پلی استر خاصیت ضد باکتریایی دارد و از رشد میکروب های قارچی در زیر وان و جکوزی جلوگیری می کند. این امر علاوه بر رعایت بهداشت از انتشار بوی بد نیز ممانعت به عمل می آورد. محصولات پلی تک به کشورهای گوناگون آسیایی و اروپایی نظیر: روسیه، ترکمنستان، آذربایجان، عراق، آلمان، فرانسه، انگلستان، یونان، یوگسلاوی، لیبی، کانادا و بلغارستان صادر می شود. 

انواع جکوزی های پلی تک

چنانچه گفتیم جکوزی های پلی تک سه تیپ دارند که عبارتند از:

  • جکوزی تیپ یک شامل یک وان ساده و شش عدد جت ماساژور هستند. وان ساده در این جکوزی ها از بدنه، پنل های جلو و بغل، زیرسری، سیفون خودکار و شاسی گالوانیزه تشکیل می شود. 
  • جکوزی های تیپ دوم شامل کلیه مشخصات جکوزی های نوع یک هستند و علاوه بر آن دو عدد جت پشت کمر و همچنین دو عدد جت کف پا نیز دارند.
  • جکوزی های تیپ سوم پلی تک هم کلیه مشخصات جکوزی های تیپ دو را دارند و علاوه بر آن چهار عدد جت کمر و چهار عدد جت کف پا نیز دارند. 

ویژگی های جکوزی های پلی تک

جکوزی اولین محصول یک شرکت تولید کننده آمریکایی وان حمام گردابی است و آب های گرم به صورت چرخان در این وان ها جریان دارد. در ایران به این تجهیزات حمام، همان جکوزی گفته می شود. جکوزی ها یک محیط بسته و حوضچه هستند که فشار آب موجود در آنها عضله های بدن را ماساژ می دهد. این ماساژ موجب برطرف شدن دردهای عضلانی، استخوان ها و مفاصل است. به جهت فشاری که در جکوزی وجود دارد باید مقاومت خوبی در بدنه و کف داشته باشند. جکوزی های پلی تک دارای این ویژگی هستند. 
جکوزی های Politek علاوه بر مقاومت مناسب تنوع خوبی نیز دارند. متریال شاسی وان پلی تک که در جکوزی ها به کار می رود از گالوانیزه گرم هستند. این نوع گالوانیزه در برابر رطوبت و زنگ زدگی بسیار مقاوم است در صورتی که در مورد گالوانیزه های سرد اینطور نیست. شاسی هایی که برای این محصولات به کار می رود نقطه جوشی ندارند و توسط پیچ به بدنه وان متصل می شوند. جکوزی های پلی تک در سه تیپ طراحی می شوند که هر کدام دارای تعداد متفاوتی جت های ماساژور هستند. در ادامه در مورد هر کدام از انواع جکوزی پلی تک صحبت می کنیم.

قیمت وان پلی تک

قیمت وان پلی تک بستگی به عوامل مختلفی دارد. مدل، اندازه و متریال وان ها با یکدیگر متفاوت است و این عوامل روی قیمت ها تأثیرگذار هستند. قیمت وان پلی تک در اندازه کوچک اغلب ارزان تر از وان بزرگ است. شما باید در هنگام خرید پلی تک به فاکتورهای گوناگون محصول و نیاز خود توجه داشته باشید تا محصولات مناسبی را خریداری کنید. 

قیمت جکوزی پلی تک

همانطور که گفتیم جکوزی های Politek در مدل ها و تیپ های گوناگونی طراحی می شوند. تعداد جت های ماساژور و اندازه های متفاوت این جکوزی ها روی قیمت آنها موثر هستند. هر چه تعداد جت های ماساژور و متراژ وان بیشتر باشد، قیمت این محصولات نیز بیشتر می شود. محصولات پلی تک یکی از برترین تجهیزات ساختمانی هستند. وان، جکوزی، زیردوشی، کابین و اتاق های دوش و سونا جزو این تجهیزات هستند. این تجهیزات دارای متریال و مواد اولیه مرغوب و مناسبی هستند و طراحی های پیشرفته ای دارند. محصولات Politek با استانداردهای روز دنیا تولید شده و یکی از بهترین صنایع دنیا محسوب می شوند. 

اتصالات قطره ای پلی تک

یکی دیگر از محصولاتی که توسط مجموعه تولید پلی تک، طراحی و تولید و عرضه می شود انواع اتصالات و شیرآلات قطره ای است. این روز ها با توجه به کمبود جدی منابع آب مناسب برای کشاورزی، بحث آبیاری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای بهینه سازی روند آبیاری و از همه مهم تر حفظ کیفیت ابیاری انواع ابزار ها و روش های نوین طراحی شده اند. یکی از نمونه ابزار های توصیه شده، شیرآلات و اتصالات قطره ای است. این ابزار ها خروج آب را کنترل می کنند و از همه مهم تر اینکه می توانند با توجه به نیاز وصلاحدید شما کنترل شوند.
 

Image

 

این محصولات در انواع مختلفی تولید می شوند. ویژگی هایی مانند ابعاد، جنس، طراحی و مواردی از این دست می توانند کارآیی آن ها را برای موقعیت های گوناگون مشخص نمایند. در باغات و مکان هایی که فشار آب بالا است بهتر از از سایز های بزرگ این اتصالات استفاده نمود در حالی که در گلخانه ها و یا باغچه های شخصی می توان از سایز های کوچک نیز استفاده نمود. شما می توانید مشخص کنید که چه مقدار آب در چه بازه زمانی از اتصالات خارج شود. این شیوه از آبیاری قطره ای می تواند به شکل قابل توجهی مصرف آب را کاهش بدهد. این بدین معنی است یک صرفه جویی گسترده در هزینه ها و مصرف آب برای شما رقم خواهد خورد. 

قیمت محصولات پلی تک

محصولات پلی تک از استاندارد های جهانی برخوردار هستند و مونتاژ آن ها که در ایران نیز انجام می شود، تحت این کیفیت ها و استاندارد ها انجام می پذیرد. کیفیت و استاندارد های بالا به معنی صرف هزینه بیشتر برای شما خواهد بود. تناسب قیمت محصولات این برند به نسبت محصولات مشابه دیگر برند ها کمی بیشتر است که البته این افزایش قیمت با توجه به کیفیت تضمین شده و طول عمر بالا کاملا توجیه پذیر است. نکته ای که در خصوص قیمت محصولات وجود دارد، نوسانات قیمت است.
عوامل مختلفی مانند نوسانات بازار ارز، نوسانات قیمت مواد اولیه و آماده سازی ومواردی از این دست باعث می شوند تا شما نتوانید از یک قیمت مشخص استفاده کنید. در کنار این موارد هر سفارش با توجه به ویژگی های خود هزینه های متفاوتی را به شما تحمیل خواهد کرد.
 

Image


با در نظر گرفتن این مسائل لازم است که شما با توجه به سفارش خود، هنگام خرید استعلام قیمت بگیرید. نمایندگی های پلی تک در ایران به کمک صفحات مجازی خود لیستی از قیمت های به روز و محصولات خود را در اختیار مشتریان قرار می دهند. پلی تک یکی از تولید کننده های محبوب جهانی در زمینه تجهیزات حمام مانند کابین، وان و اتاق حمام و همچنین زیر دوشی ها و اتاق های سونا است. محصولات این نام به شکل مونتاژ در ایران توسط نمایندگی های کاوش کاران فیدار در دسترس خواهد بود. از دیگر مخصولات این نام می توان به اتصالات و شیرآلات قطره ای اشاره نمود که از ابزار های جدید برای آبیاری قطره ای و بهینه به حساب می آیند. قیمت نهایی این محصولات به شکل روزانه و بر اساس سفارش مشخص خواهد شد. 
 

4862 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN