بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

نانو پلیمر یاس

نانو پلیمر یاس ، یکی از شرکت های پیشرو در صنعت تولید انواع تجهیزات پلیمری می باشد. توسعه نانو کامپوزیت‌ های پلیمری در سال‌ های اخیر به دلیل پیشرفت‌ های متعدد در علم و تکنولوژی رخ داده است. در نتیجه ترکیب ماتریس پلیمری و معمولاً نانو مواد معدنی ، یکی از حوزه‌ های علمی و صنعتی مورد توجه بوده است. عملکرد نانو پلیمر یاس ، شامل استحکام مکانیکی ، مقاومت و سفتی ، هدایت الکتریکی و حرارتی ، بازدارندگی عالی در شعله و ممانعت از ورود رطوبت و گاز ها می باشد. نانو پلیمر ها همچنین می توانند امکان طراحی های منحصر به فردی را ترتیب دهند. مزایای بسیار زیاد این محصولات ، موجب ایجاد مواد کاربردی با خواص مطلوبی شده است که برای کاربرد های خاص مورد استفاده قرار می گیرند. هنگامی که هدف انتخاب مواد غشایی برای یک فرآیند جداسازی خاص است ، پارامتر های مختلفی از جمله طول عمر ، یکپارچگی مکانیکی ، شرایط عملیاتی ، راندمان جداسازی و شار عبوری از غشا باید در نظر گرفته شود. در عملیات غشایی ، مهمترین ویژگی های غشا انتخابی بودن ، نرخ نفوذ ، قطبیت غلظت و خاصیت ضد رسوب می باشد. تمامی این ویژگی های بی نظیر ، در نانو پلیمر یاس وجود دارد و می تواند گزینه بسیار مناسبی برای بسیاری از صنایع باشد.

نمایندگی نانو پلیمر یاس


نانو پلیمر ها موادی هستند که ساختار جامدی دارند و در فاصله بین فاز ها ، از ابعادی با اندازه نانو مقیاس و شکل کلی یک ماتریس معدنی در فاز آلی یا بالعکس از یک ماتریس آلی در فاز معدنی تشکیل شده اند. نمایندگی نانو پلیمر یاس ، با تولید بسیاری از تجهیزات نانو پلیمری ؛ شرایط و امکانات را برای پیشبرد بسیاری از صنایع به وجود آورده است. مواد نانو کامپوزیت می‌ توانند ویژگی‌ های فردی مانند خواص مکانیکی ، شیمیایی ، الکتریکی ، نوری و کاتالیزوری را از خود نشان دهند. غشای لوله های نانو پلیمری ، چنین شرایطی را برای نفوذ عناصر مورد نظر فراهم کرده و در عین حال به عنوان یک پرده پیشگیرانه در برابر سایر اجزای نامطلوب عمل می‌ کند. چه در حال ارتقای سیستم لوله کشی خود باشید و چه در حال برنامه ریزی پروژه لوله کشی خود باشید ، مهم است که نوع مناسب لوله را برای کار انتخاب کنید. نمایندگی نانو پلیمر یاس ، جز برند هایی است که می تواند پاسخگوی بسیاری از نیاز های شما باشد. ایمنی ، دوام ، هزینه های مقرون به صرفه و قابلیت بازیافت لوله‌ کشی پلیمری ، این محصول را به انتخابی ارجح برای کاربرد های مختلف لوله‌ کشی از حمل و نقل آب آشامیدنی گرفته تا سیستم‌ های زهکشی تبدیل کرده است.

قیمت لوله نانو پلیمر یاس

لوله های نانو پلیمری ، یک انتخاب مطمئن برای انتقال آب آشامیدنی تمیز و سالم هستند. این لوله ها درجه بی اثری و مقاومت بالایی در برابر خوردگی ارائه می دهند که باعث می شود آنها از آلودگی های مختلفی که منجر به رشد باکتری می شود پاک شوند. قیمت لوله نانو پلیمر یاس ، بر اساس فاکتور های متعددی همچون ضخامت ، اندازه و کاربرد های مختلف صنایع تعیین می شود.علاوه بر این ، خطراتی مانند حوادث مختلف در ساخت قطعات فلزی وجود دارد. نانو پلیمر ها نسبتاً نرم تر ، صاف تر و ایمن تر هستند و به راحتی قالب گیری می شوند. جهت خریداری این محصولات و اطلاع از قیمت لوله نانو پلیمر یاس ، می‌ توانید از طریق سایت و یا دیگر راه های ارتباطی با ما تماس حاصل کنید. لوله های نانو پلیمر یاس ، یکی از مطمئن ترین سیستم های لوله کشی جهت پیشبرد صنایع مختلف شما می باشد.

. بازار اتصالات ازشیر فلکه پشتیبانی میکند.وال هنگ ایران و لوله پلیکا  و لوله پلی پروپیلن از دیگر محصولات ماست.

1859 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN