بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
کارشناس ایران سایت
/ دسته ها: لندینگ

لوله آذین

لوله آذین اولین برندی است که به عنوان یکی از اعضای شرکت گیتی پسند می باشد. این مجموعه به طور تخصصی و با بهترین امکانات، سعی در تولید لوله های تک لایه پلی پروپلین کرده است و در این زمینه عملکرد بسیار خوبی دارد. لوله های این شرکت معمولا با رنگ سفید تولید و به بازار عرضه می شوند. همچنین این شرکت به دلیل تولید لوله های پلی پروپلین که تا پیش از این با رنگ سبز موجود بودند، با تولید لوله های تک لایه با رنگ سفید شناخته شد. زمانی که مواد و محصولات پلیمری وارد صنعت لوله سازی شدند، این جنس ها توانستند جای لوله های گالوانیزه و فولادی را بگیرند. حتی به جای لوله های مسی نیز از این محصولات استفاده می کردند. این لوله ها با استاندارد هایی که برای ساختمان سازی در نظر گرفته می شود تطابق زیادی دارند و استفاده از آن ها بسیار ساده تر است و به همین جهت موقعیت خوبی برای افراد ایجاد شد تا آن ها را استفاده کنند و از آن استقبال نمایند. خرید شیر گازی امین از بازار اتصالات امکان پذیر است.

لوله و اتصالات یکی فاکتورهای مهم در ساختمان های مختلف به شمار می رود. لوله آذین یکی از انواع لوله های با کیفیت موجود در بازار است. این محصول که همان لوله سبز قدیم است طی فرآیند و تحقیقات پیشرفته ای تولید می شود. لوله آذین پس از تایید مواد اولیه و با کنترل کیفیت در تمام مراحل تولید، طراحی و ساخته می شود. خصوصیات و ویژگی های این لوله موضوع بحث ما در این مقاله است. اگر می خواهید درباره این محصولات اطلاعات بیشتری کسب کنید، با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.خصوصیات و ویژگی های این لوله موضوع بحث ما در این مقاله است. اگر می خواهید درباره این محصولات اطلاعات بیشتری کسب کنید، با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.  

لوله آذین

لوله و اتصالات آذین 

لوله آذین با بهترین کیفیت و مواد اولیه درجه یک ساخته می شود و تمامی روند ساخت آن با استاندارد های به روز همخوانی دارند. به همین دلیل می توانید این لوله ها را با خیال راحت در ساختمان سازی ها استفاده کنید و سازه را به بهترین شکل بنا کنید. این محصولات به دلیل این که کیفیت بالایی دارند و تمامی نقص هایی که لوله های فلزی دارند را از بین برده اند، بسیار رایج هستند و مهندسین از آن ها برای ساختمان سازی و بازسازی استفاده می کنند. از طرفی انعطاف بیشتری دارند و برای ساختمان سازی ایده آل به نظر می رسند. وزن آن ها کم تر است، افت فشار زیادی ندارند و به راحتی نصب می شوند. از طرفی بر خلاف لوله های دیگر کیفیت آب را تغییر نمی دهند. لیست قیمت لوله آذین را می توانید با مراجعه به سایت ببینید. این لوله ها با بهترین قیمت و کیفیت بالا از چندین نمایندگی لوله آذین قابل خرید هستند. 
لوله های تک لایه پلی پروپلین به سرعت جایگاه متریال های دیگر را به خود اختصاص دادند زیرا به نوعی جنسی با کیفیت تر محسوب می شوند و استفاده از آن ها بسیار راحت تر و محبوب تر می باشد. به طور مثال آن ها دچار پوسیدگی داخلی یا خارجی نمی شوند و این نکته باعث می شود طول عمرشان بیشتر باشد و عملکرد بهتری نشان دهند. لوله های آذین یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده در ساختمان ها و کاربرد های دیگر می باشند. این لوله ها با مواد اولیه باکیفیت تهیه می شوند و فرآیند ساخت آن ها کاملا به روز و استاندارد می باشد.
 

ویژگی های لوله آذین پروپلین

لوله آذین دارای سایزهای متنوعی است. شما می توانید برای ساختمان مورد نظر خود سایزهای مختلف آن را تهیه کنید. جنس مواد اولیه لوله آذین، از جنس پلی پروپلین بوده و در تمام روند تولید مورد کنترل قرار می گیرد. برای مثال فشار قابل تحمل یک لوله آذین 110 میلی متری در حدود 20 بار است. ضخامت این لوله با  قطر مورد نظر 3/18 میلی متر بوده و وزن آن 5010 است. مشخصات لوله آذین با قطر 110 میلی متری را برای نمونه در این مطلب آوردیم تا اطلاعات داده شده، ملموس تر شود. 
تمام لوله های آذین بر اساس این استانداردها ساخته شده اند. در ساختار این سازه ها ها مولکول های ویژه ای به کار رفته است. این ساختار ویژه سبب شده است که مقاومت آنها در برابر مواد شیمیایی مانند بازها، اسیدها و حلال ها افزایش یابد. مقاومت بالای این محصولات، باعث جایگزینی آنها به جای لوله های فلزی شده است. تکنولوژی بالای لوله آذین، آن را با پیشرفت صنعت ساختمان سازی هماهنگ کرده است.  برای خرید شیر خودکار یورک از بازار اتصالات کلیک کنید.

 

ویژگی های لوله پروپلین آذین


عدم عبور نور و اکسیژن از لوله پروپلین آذین سبب می شود که ضریب انبساط طولی لوله کاهش یافته و هنگام عبور آب داغ از آن، دچار خمیدگی و تغییر شکل نشود.  

 

مزایا و کاربردهای لوله های آذین 

چنانچه اشاره کردیم لوله آذین به سبب ساختار مناسب آن دارای مقاومت خوبی در برابر مواد شیمیایی مختلف است. این ویژگی محصول سبب شده است که در قسمت های مختلف ساختمان و به منظورهای متفاوتی مورد استفاده قرار گیرد؛ اما بیشترین کاربرد این لوله ها در انتقال آب در رایزرهاست. بسیاری از مهندسان ترجیح می دهند که لوله کشی های آب سرد و گرم با لوله های پروپلین آذین انجام شود. برای سیستم های هوای مطبوع برخی از ساختمان ها از این لوله ها استفاده می شود، که برای این سیستم ها بسیار مناسب هستند. 
رشد میکروارگانیسم ها در لوله های آذین به حداقل رسیده زیرا نور از آنها عبور نمی کند. خط راهنما در تمام این لوله ها به کار رفته است. سرعت و کیفیت در این محصولات بالا است زیرا اتصالات در آنها به صورت مناسبی انجام می شود. افت فشار در لوله آذین بسیار اندک است زیرا در این محصولات زبری کاهش یافته و استانداردهای لازم برای تنظیمات فشار رعایت می شود. بین لوله و اتصالات آن هماهنگی مناسبی برقرار شده به طوری که آب بندی کاملی به وجود می آید. طول عمر این لوله های با کیفیت در حدود 50 سال تخمین زده می شود. 
 

مزایا و کاربردهای لوله های آذین


لوله آذین شفافیت بسیاری داشته و در برابر حرارت و نیروی الکتریسیته مقاومت بالایی دارند. ظاهر زیبای این لوله ها سبب شده است که در همه قسمت های ساختمان از آنها استفاده می شود. مقاومت لوله پروپلین آذین در برابر ضربه و شرایط تخریب محیطی زیاد است به طوری که در مقایسه با لوله های دیگر در وضعیت نرمالی قرار می گیرد. 

لوله آذین تک لایه

لوله تک لایه آذین یکی از انواع این لوله هاست. این محصول با کیفیت در قسمت های مختلف ساختمان سازی به کار برده می شوند و دارای مزایای متعددی هستند. برخی از این مزایا عبارتند از

 1.  نصب آسان و سریع این محصولات یکی از مزیت های آنان است.
 2. عبور آب داغ و سرد در آنها بدون اشکال است و باعث تغییر شکل آنها نمی شود.
 3.  لوله های آذین در برابر خوردگی و ضربه مقاوم هستند.
 4.  وجود خط راهنما در این لوله ها سبب می شود که سرعت و کیفیت لوله کشی افزایش یابد.
 5.  افت فشار در آنها بسیار کم و ناچیز است.
 6. رشد میکروارگانیسم ها در این لوله بسیار پایین است، زیرا از لوله آذین نور عبور نمی کند.
 7.   در این محصولات رسوب تشکیل نشده و پوسیده نمی شوند. 
 8.   در برابر مواد شیمیایی مانند اسیدها، بازها و حلال های آلی مقاومت بالایی دارند.
 9.  شفافیت و زیبایی آنها موجب استقبال بسیاری از مصرف کنندگان شده است. 

 

لوله تک لایه آذین

 

از لوله های تک لایه آذین در انتقال آب در رایزرها استفاده می شود. کاربرد آنها در سیستم های تهویه مطبوع بسیار مناسب بوده و در همه انواع لوله کشی ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.    

قیمت لوله آذین

قیمت لوله آذین مطابق با استانداردهای تعیین شده در آنهاست. اصول کلی در این لوله ها، بر اساس استاندارد ISIRI 63144-1 است که برای سیستم های مختلف لوله کشی اعم از سرد و داغ مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت محصولاتی که با این استاندارد تولید می شوند از دیگر محصولات بالاتر است. استانداردهای شماره 2 و 3 نسبت به شماره یک در مقام پایین تری قرار می گیرند. این استانداردها را بر اساس سایز و مشخصات محصول در دو رده بررسی می کنند. 
شرایط آزمایشی که برای لوله های آذین مورد استفاده قرار می گیرد، باعث ایجاد اختلاف قیمت بین این محصولات شده است. زیرا این شرایط بر کیفیت آنها تأثیرگذار است. به طور کلی می توان گفت که به کاربردن لوله آذین در ساختمان سازی امری مقرون به صرفه محسوب می شود زیرا به طور کلی استفاده از این لوله و اتصالات در بخش های مختلف ساختمان موجب کاهش هزینه ها می شود. باید خاطر نشان کنیم که مواد اولیه به کار رفته در لوله پروپلین آذین نیز یکی دیگر از فاکتورهای موثر بر قیمت لوله آذین است. 

 

لیست  قیمت آذین 99

عوامل مختلفی سبب تغییر قیمت لوله های آذین می شود. لیست قیمت آذین 99 را می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه های معتبر این محصولات مشاهده کنید. این لوله ها دارای مواد اولیه متفاوتی هستند. کیفیت مواد اولیه بر قیمت آنها تأثیرگذار است. این محصولات را بر اساس استانداردهای 1، 2 و 3 قیمت گذاری می کنند. قیمت لوله های آذین با استانداردهای شماره یک بالاتر از بقیه استانداردها است.
لوله های آذین چنانچه گفتیم همگی دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه و حرارت هستند. اما مقاومت انواع محصولات با یکدیگر متفاوت است. استحکام و نقطه ذوب هر کدام از انواع لوله های پروپلین آذین با هم فرق می کند. هرچه استحکام و نقطه ذوب آنها بالاتر باشد، قیمت آنها نیز بیشتر است. زمان لازم برای جوش خوردن لوله های آذین در هنگام لوله کشی نیز روی قیمت های آنها موثر است. ضریب زبری این محصولات موجب تغییر در فشار آنهاست. هرچه ضریب آنها پایین تر باشد قیمت آنها نیز بیشتر است. 
 

لیست قیمت آذین 99


برای دریافت لیست قیمت لوله های آذین بهتر است به سایت ها و فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. اغلب این فروشگاه ها دارای محصولات با کیفیت و مطمئنی هستند و شما می توانید از این طریق یک خرید مقرون به صرفه داشته باشید. لوله آذین ارزان ممکن است دارای کیفیت مناسبی نباشد ولی خرید از یک فروشگاه مجاز موجب اطمینان خاطر شما می شود.

لوله های آذین از محصولات با کیفیت و پیشرفته ای هستند که در بسیاری از موارد جایگزین لوله های فلزی یا فولادی و گالوانیزه شده اند. این لوله ها دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و باعث استقبال مصرف کنندگان گردیده است. ضد رسوب بودن، ضد زنگ زدگی و خوردگی از ویژگی های بارز لوله آذین است. جنس پروپلین این لوله ها موجب مقاومت بالای آنها در برابر مواد شیمیایی مختلف شده است. اسیدها، حلال های آلی و بازها روی این محصولات تأثیری ندارد. 
قیمت مناسب و ظاهر زیبای لوله های پروپلین آذین از مزایای دیگر این لوله هاست. افت فشار در این محصولات به سبب ضریب زبری پایین آنها بسیار اندک است. مقاومت آنها در برابر حرارت و ضربه زیاد بوده و رشد باکتری و جلبک در آنها وجود ندارد. کاربرد این لوله ها در انتقال آب در رایزرها و سیستم تهویه مطبوع بسیار مناسب است، به طوری که برای عبور همه نوع آبی اعم از گرم و سرد مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی به کاربردن لوله های آذین در ساختمان سازی امری مقرون به صرفه محسوب می شود. 
برای خرید لوله های پروپلین آذین پیشنهاد می شود به فروشگاه های مجاز اعم از مجازی و غیر مجازی مراجعه کنید. خرید از این مراکز موجب اطمینان شما از کیفیت محصولات خواهد شد.     
 

2405 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

انتخابگر پوسته

راه های ارتباطی

 • فروش آنلاین لوله و اتصالات - بازار اتصالات
 • تلفن تماس: 66635754-021_
  09122338243
 • آدرس: بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
 • ایمیل : info@bazaretesalat.com
نشان ملی ثبت
اینماد
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی
طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت