بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

پلیکا وینو

پلیکا وینو یکی از برندهای خوب و باکیفیت لوله های پلیکای موجود در بازار ایران است. این لوله ها به سبب کاربرد فراوانی که در بخش های گوناگون ساختمانی دارند، به عنوان یکی از تجهیزات مهم در تأسیسات ساختمان ها محسوب می شوند. مواد پلیمری که در ساختار لوله های پلیکا وجود دارد، به عنوان دومین پلاستیک پرکاربرد در جهان به شمار می رود. 
ما هم به جهت پرمصرف بودن لوله های پولیکا و رونق بالای آنها قصد داریم در این مطلب اطلاعات مناسبی درباره لوله های مذکور و همینطور شرکت وینو در اختیار شما قرار دهیم. برای خرید شیر خودکار یورک از بازار اتصالات کلیک کنید.

Image

آشنایی با کمپانی وینو پلاست تولید کننده لوله های پلیکا 

یکی از شرکت های معروف و باسابقه در زمینه تولید لوله و اتصالات پولیکا در ایران، کمپانی وینو پلاست است. وینو پلاست با سابقه ای بیش از سی سال، محصولات متنوعی در حوزه محصولات UPVC تولید و به بازار عرضه کرده است. این شرکت سعی کرده است که محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی در اختیار مشتریان خود قرار دهد. پلیکا وینو سایزها و اندازه های مختلف و همینطور تنوع و رونق زیادی دارد. کمپانی وینو علاوه بر لوله های پولیکا محصولات دیگری نیز تولید می کند که عبارتند از:

  • لوله های PVC یکی از تولیدات وینو است که از پلیمر کلراید تهیه می شود. این پلیمر برای محل هایی که دمای معمولی و فشار بالایی دارند مناسب است. 
  • پلاستیک های ABS نیز یکی دیگر از محصولات شرکت وینو است که اغلب برای سیستم های تخلیه مناطق سردسیر مورد استفاده قرار می گیرند. 
  •  کمپانی وینو لوله های هیدروپول را با استفاده از UPVC و همینطور تجهیزات پیشرفته و تحت فشار تولید می کند.
  • اتصالات پلیکا وینو یکی دیگر از محصولات این شرکت است. سه راهی  و چهار راهی و همینطور اتصالات زانویی نیز در این گروه قرار می گیرند. 

 لوله پلیکا از چه موادی تهیه می شود؟

پلیکاها یکی از اصلی ترین لوله ها در صنعت ساختمان سازی هستند. به دلیل مزایای گوناگونی که این لوله ها دارند، در بسیاری از بخش های ساختمانی از آنها استفاده می شود. آلیاژی که برای پلیکا وینو مورد استفاده قرار می گیرد شبیه لوله های پی وی سی است ولی تفاوت هایی نیز با یکدیگر دارند. وجود ماده ای به نام Plasticizers در لوله های پی وی سی موجب منعطف تر شدن این سازه ها در برابر لوله های پولیکا شده است. این لوله ها را به سه روش تولید می کنند.
سه روش تولید پلیکاها عبارتند از : تولید فشاری یا تزریق، تولید پوشش دهی دورانی و تولید اکستروژن. 

Image

پلیکاها در چه بخش هایی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند؟

همانطور که گفتیم لوله های پولیکا یکی از پرمصرف ترین تجهیزات ساختمانی در بخش لوله کشی به شمار می روند. بخش های مختلف مصرف لوله های مذکور عبارتند از:

  • لوله های فاضلابی ساختمان ها اغلب از پلیکا است. سبک و ارزان بودن این لوله در برابر لوله های دیگر موجب پرکاربرد بودن آنها در این بخش شده است. اغلب لوله های فشار قوی و نیمه قوی را برای این بخش مورد استفاده قرار می دهند. 
  •  کابل های مخابرات و سیم کشی های برق ساختمان ها را معمولا از درون لوله های پلیکا عبور می دهند. این امر به دلیل محافظت از این کابل های حساس و مهم صورت می گیرد. غیر رسانا بودن پلیکا وینو سبب می شود که اگر اتصالی در کابل های برق رخ دهد، نیروی الکتریسیته به قسمت های دیگر ساختمان سرایت نمی کند. 
  • یکی دیگر از کاربردهای لوله های پولیکا، در لوله های ونت یا ناودانی است. توسط لوله های مذکور هوای اضافی داخلی ساختمان خارج می شود. پلیکاهای این بخش از ضخامت کمی برخوردارند چرا که فشاری بر آنها وارد نمی شود. 

اتصالات فاضلابی وینو

اتصالات لوله یکی دیگر از تجهیزات مهم در سیستم های لوله کشی محسوب می شوند. شرکت وینو در این زمینه نیز فعالیت های گسترده ای داشته است. اتصالات فاضلابی وینو یکی دیگر از محصولات این شرکت است که در انشعاب گرفتن، تغییر جهت و تغییر سایز لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد. اتصالاتی که برای لوله های پولیکا مورد مصرف قرار می گیرد شامل مواردی مانند: سه راهی، تبدیل، سه راهی بازدید و زانویی 45 درجه و 90 درجه است. 
جهت اتصال پولیکاها به یکدیگر از چسب استفاده می شود. چسب های گوناگونی برای این امر در بازار وجود دارد. خرید شیر گازی امین از بازار اتصالات امکان پذیر است.

نمایندگی وینو

شرکت وینو با توجه به فعالیت های وسیعی که در زمینه تولید و عرضه لوله ها و اتصالات پلیکایی دارد نمایندگی های متعددی در سراسر کشور ایجاد کرده است. کارشناسان نمایندگی های وینو با عرضه محصولات این شرکت راهنمایی های لازم را جهت خرید این محصولات به مشتری ها ارائه می دهند.  

Image

قیمت پلیکا وینو

پلیکا وینو در سایزها و اندازه های مختلفی طراحی و تولید می شود. این لوله ها بر اساس محل قرار گرفتن باید درجه مقاومت و ضخامت متفاوتی داشته باشند. به عنوان مثال جهت عبور کابل های برق و ونت نیازی به لوله های فشار قوی پولیکا نیست. قیمت اغلب لوله های فشار معمولی و نیمه قوی ارزان تر از لوله های پلیکای فشار قوی است. 

یکی از محصولات باکیفیت موجود در بازار لوله و اتصالات پولیکا، لوله و اتصالات شرکت وینو است. این محصولات با مواد اولیه مناسبی تهیه شده اند و کاربردهای فراوانی در بخش لوله کشی ساختمان ها دارند. پولیکاها در سایزها و ضخامت های گوناگونی تهیه می شوند و در قسمت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. 

علاقه مندان جهت اطلاع از فوم الاستومری و سوپر پایپ  به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید وکسانی که نیاز دارند درباره لوله سپاهان و فوم الاستومری رولی مطالعه داشته باشند از طریق بلاگ سایت مراجعه کنند برای اشنایی با لوله آذین بر روی لینک کلیک کنید. بازار اتصالات ازلوله api پشتیبانی میکند. بست سوپرفیکس و نیوپایپ  و شیر فلکه کیز ایران از دیگر محصولات ماست.

4906 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN