بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

پلیمر گلپایگان

تجهیزات تولید شده توسط پلیمر گلپایگان ، محصولاتی با تکنولوژی مدرن می باشند که خدمات قابل اعتماد و بادوام را به کاربران مختلف از جمله پیمانکاران ، مهندسان ، اپراتور ها ، صنایع ، تاسیسات و مناطق آبیاری ارائه می دهند. مزایای متعدد پلیمر گلپایگان موجب شده است تا لوله های پی وی سی ، اکنون جایگزین بسیاری از مواد قدیمی می شوند. لوله های پی وی سی ، مزیت وزن فوق العاده ای نسبت به مواد لوله کشی جایگزین دارند. وزن نسبتاً کم لوله های پلیمر گلپایگان به این معنی است که نصاب ها کمتر آسیب می بینند. در حالی که ممکن است تیمی از کارگران یا بالابر های مکانیکی برای حمل بخش بزرگی از لوله فلزی نیاز داشته باشند ؛ لوله پی وی سی آنقدر سبک است که یک نفر به راحتی می تواند آن را جابجا کند. جهت بکارگیری محصولات پلیمر گلپایگان ، نصاب های کمتری مورد نیاز است و افرادی که استخدام می شوند ، می توانند لوله ها را نسبتاً سریعتر از آهن یا فولاد نصب کنند. وزن کمتر همچنین به معنای حمل و نقل ارزان تر است ؛ زیرا اکثر شرکت های حمل و نقل بر اساس وزن هزینه می کنند. این همچنین امکان بارگیری محموله های بزرگتر (لوله های بیشتر) را فراهم می کند.

نمایندگی پلیمر گلپایگان

نمایندگی پلیمر گلپایگان ، با بهره گیری از نیرو های مجرب و محصولات متنوع ، محصولاتی با کیفیت را ساخته و به بازار عرضه می کنند. از این محصولات در پروژه های جدید در سیستم های آبرسانی و فاضلاب شهری ، سیستم های فاضلاب و تهویه ساختمان ، سیستم های آبیاری تحت فشار ، انتقال کابل های برق و مخابرات و لوله های چاه استفاده می شود. نمایندگی پلیمر گلپایگان ، با توجه به ارزشی که برای انتخاب مشتریان قائل است ؛ همواره محصولات و ایده های جدید را در پاسخ مستقیم به نیاز های مشتریان خود به بازار آورده است. پلیمر گلپایگان ، محصولات خود را بر اساس آنچه مشتریان نیاز دارند  و از طریق نوآوری در فرآیند و سرمایه‌ گذاری قوی در صنعت ، تولید می کند.

لیست قیمت پلیمر گلپایگان

پلیمر گلپایگان (PG) از سال ۱۳۶۰ ، به تولید لوله و اتصالات پی وی سی می پردازد. این شرکت طیف گسترده ای از راه حل ها را برای تامین آب ، زهکشی زیرزمینی ، آب باران ، آبیاری ، کانال کابلی ارائه می دهد. لیست قیمت پلیمر گلپایگان ، بر اساس اندازه و مولفه های مختلف دیگر ، متفاوت می باشد. پلیمر گلپایگان به عنوان یکی از شرکت های پیشرو کشور در این زمینه ، بیش از هزار نوع لوله و اتصالات مختلف تولید کرده و محصولات خود را به اروپا ، آفریقا و خاورمیانه صادر می کند.

قیمت لوله پلیمر گلپایگان

این شرکت در حال حاضر با بهره مندی از حضور کارشناسان و متخصصان صنعتی ، توانایی تولید لوله و اتصالات UPVC از سایز ۲۰ تا ۴۰۰ میلی متر و در ضخامت و سطوح مختلف فشار مطابق استاندارد های بین المللی را دارد. قیمت لوله پلیمر گلپایگان ، با توجه به ضخامت ، طول ، و مدل آن متفاوت می باشد. قبل از اقدام به خریداری محصولات مورد نظر ، بهتر است نیاز های صنعتی خود را به درستی شناخته و لوله های مناسبی را انتخاب نمایید. لوله‌های پی وی سی گلپایگان هم‌ اکنون در دسترس هستند تا یک خط لوله کاملاً مهر و موم شده و یکپارچه را به‌ ویژه برای تاسیسات حیاتی فراهم کنند. لوله های پی وی سی سطوح دیواری صاف تری را ایجاد می کنند که اصطکاک سیال و مقاومت در برابر جریان را کاهش می دهد. می توانید با مراجعه به سایت این مجموعه ، از انواع مختلف محصولات آن دیدن کنید.

علاقه مندان جهت اطلاع از لوله مانیسمان وشیر خودکار  به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید وکسانی که نیاز دارند درباره شیرآلات برنجی و لوله درزدار مطالعه داشته باشند از طریق بلاگ سایت مراجعه کنند برای اشنایی با فلاش تانک توکار ایران بر روی لینک کلیک کنید

1437 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN