بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

پارس زنده رود پلاست

در عصر جدید که روز به روز با افزایش جمعیت روبه رو هستیم و شهر نشینی سبب ارتقا صنعت ساختمانی شده است. شرکت پارس زنده رودپلاست با اهداف تولید بهترین لوله های ساختمانی در سال 1365 در شهر اصفهان تاسیس شد. این شرکت با تلاش مدیریت و کارکنان خود علاوه بر تولیدات  بهترین محصولات امروزه توانسته در چهار فاز که جمعا به مساحت 22000 متر مربع توسعه یافته است. فاز اول این مجموعه تولید  اتصالات PVC، فاز دوم تولید لوله های PVC، فاز سوم توسعه ظرفیت تولید لوله و اتصالات و احداث فاز جدید انبار و فاز چهارم افزایش تنوع محصولات مجموعه با تولید لوله های برقی می باشد. اگر قصد خرید پوش فیت را دارید ، می توانید از طریق وب سایت بازار اتصالات درخواست خود را ثبت نمایید و از قیمت پلی ران و نیوفلکس مطلع شوید.

نمایندگی پارس زنده رود پلاست

این مجموعه با توجه به تولید لوله و اتصالات متنوع و با کیفیت توانسته به بالاترین سطح رضایت مندی مشتریان خود برسد. دلیل این رضایت مندی اقدام این مجموعه به افزایش سطح کیفی محصولات با بروز رسانی قالب ها و متناسب با نیاز بازار و درخواست مشتریان است. واحد تولیدی پارس زنده رود پلاست با تولید لوله و اتصالات PVC  مطابق با استاندارهای روز دنیا را به تولید رسانده است. این مجموعه با هدف بهبود کیفیت مستمر و بهره گیری از تکنولوژی مدرن به منظور دست یابی به رضایت کامل مشتریان به تلاشی جدی پرداخته است. کارخانه پارس زنده رود تجربه ای غنی و سابقه ای بیش از 3 دهه و تولید بالغ بر 200 نوع محصول را با نیرو های متخصص و برترین تجهیزات آزمایشگاهی به تولید می رساند. این سطح از کیفیت محصولات توانسته نیازهای داخلی و خارجی خودش را برآورده سازد. مواد سازنده محصولات از بهترین مواد موجود در بازار بوده که از نظر استحکام و دوام در لیست برترین تولید کنندگان لوله و اتصالات U_PVC قرار دارد.
از جمله ویژگی های کارخانه پارس زنده رود می توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    بهبود مستمر ارتقاع سطح کیفیت محصولات خود
•    افزایش رضایت مشتری
•    ایجاد فضای ایمن برای پرسنل 
•    حفظ محیط زیست سیستم مدیریت کیفیت و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای و سیستم مدیریت زیست.
•    رضایت کامل مشتریان داخلی و خارجی
•    ارتباط با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی جهت ارتقاع کیفی و بهینه سازی خطوط تولید
•    اعتقاد به نیروی انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه های سازمانی
•    افزایش بهره وری در کاهش ضایعات، افزایش تولید، افزایش تنوع محصولات و بهبود مستمر فرآیند ها
•    برنامه ریزی جهت افزایش سطح ایمنی و بهداشت کارکنان

 

علاقه مندان جهت اطلاع از شیرمخلوط کسری و بست ان تی اس  به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید وکسانی که نیاز دارند درباره تفلون تهران و پلیکا وینو مطالعه داشته باشند از طریق بلاگ سایت مراجعه کنند برای اشنایی با شیر فلکه سامین بر روی لینک کلیک کنید. بازار اتصالات از پوش فیت پشتیبانی میکند.پوش فیت وحید و لوله و اتصالات وتفلون مایع از دیگر محصولات ماست.

1993 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN