وبلاگ

میراب آرین
کارشناس ایران سایت
/ دسته ها: وبلاگ

میراب آرین

میراب آرین، یک شرکت موفق ایرانی در زمینه تولید لوله و اتصلات یو پی وی سی است، البته تولیدات دیگری نیز دارد که در ادامه بیان خواهد شد. این شرکت سال ها تجربه موفقی در تولید قطعات مختلف داشته و با واردات بهترین برندهای دنیا توانست از سال 97 به بعد این محصولات را الگوبرداری نموده و خود در ساخت این قطعات و تجهیزات پیشرو باشد. در حال حاضر می توان این محصولات را با نام تجاری مگاپول MEGAPOOL  تهیه کرد. علت موفقیت این شرکت نیازسنجی دقیق بازار، ارزیابی و کنترل کیفی مناسب تولیدات است، سایر تولیدات این شرکت در صنعت استخر و اسپا خلاصه می شود. در حال حاضر بیشترین لوله و اتصالات استفاده شده در لوله کشی سازه ها از جنس پلی وینیل کلراید سخت یا همان UPVC است. استقامت این ماده در مقابل انواع مواد شیمیایی بالاست، رویه مسطح و هموار دیواره‌ های آن، از کاهش فشار و گرد آمدن رسوبات در مسیر جریان آب جلوگیری می کند. ماده یو پی وی سی، بو و مزه نامطبوع ندارد و به همین علت، گزینه بسیار مناسبی جهت سیستم‌ های آب آشامیدنی محسوب می شود. استقامت این ماده بسیار بالاست و در مقابل فرسایش و تغییرات جوی ایستادگی بسیار مناسبی از خود نشان می دهد. اگر قصد خرید عصایی پشت بام را دارید ، می توانید از طریق وب سایت بازار اتصالات درخواست خود را ثبت نمایید و از قیمت سیفون یک تکه بلند و سه راه بازدید پوش فیت مطلع شوید.

 

میراب آرین


تغییرات دمایی که لوله و اتصالات UPVC می توانند تحمل کنند تا 60 درجه‌ی سانتی گراد است و تا این دما قابلیت این را دارند که خصوصیات خود را حفظ ‌کنند. این تولیدات بسیار مقاوم بوده و حداکثر16 بار فشار را تحمل می نمایند. به این خصوصیات، ارزان و به صرفه بودن، گوناگونی محصولات، جا به جایی، نصب و اجرای راحت را نیز بیافزایید.

تاریخچه شرکت میراب آرین

نخستین سنگ بنای شرکت میراب در سال 1333 و با کمک خانواده اعرابی در زمینه‌ی لوله، اتصالات و شیرآلات در بازار ایران گذاشته شد. در حال حاضر فرزندان و نوادگان آن خانواده مشغول چرخاندن چرخ های این شرکت هستند. در سال 1340 حاج محمود اعرابی جزء نخستین افراد فعال در زمینه تاسیسات فعالیت خود را شروع کرد. حاج محمود اعرابی به این موضوع عقیده داشت که باید در بین مردم اعتبار داشت و در بین بازاریان اخلاق نیکویی از خود به یادگار گذاشت او این موارد را ثروت خود می دانست.
خانواده اعرابی در ادامه فعالیت های خود، با توجه به این که بازار وسعت پیدا کرد و صنعت تاسیسات روند صعودی را طی کرد با اقدام بر استفاده از نظرات متخصصان در این صنعت، خانواده اعرابی شعبه های متفاوتی با اسامی گوناگون در تهران و شهرستان ها احداث نمودند. برای خرید پلی تک ، پلیکا سمنان و اتصالات گالوانیزه می توانید به وب سایت بازار اتصالات مراجعه کنید.
حاج ناصر اعرابی در دهه 60 در فروشگاه کهن کالا فعالیت خود را شروع نمود و با ایده های ایشان چشم اندازی نوین در بازار سنتی تاسیسات ایران وارد گردید. شرکت میراب آرین به صورت رسمی در سال 1385 با مدیریت حاج ناصر اعرابی و فرزندان خود شروع به کار کرد. در اساسنامه شرکت این گونه درج شده که محوریت فعالیت شرکت در تولید و تامین لوله و اتصالات و شیرآلات است.

هدف ورود شرکت میراب ‌آرین به بازار تخصصی لوله و اتصالات

هدف از ورود شرکت میراب ‌آرین به بازار تخصصی لوله و اتصالات و شیرآلات پلیمری فشار‌ قوی و مخصوصا UPVC و هم چنین جواب دهی به احتیاجات نامعلوم کاربران در کشور صورت پذیرفت. مطابق با نگرش توسعه مستمر در  لوله کشی فشار‌ قوی یو پی وی سی به ساخت لوله VINOHYDROPOOL با کمک کارخانه وینوپلاستیک پرداخت و شبکه فروش این محصولات را در داخل کشور به وجود آورد. شرکت میراب آرین با هدف گسترش فعالیت خود نخستین مکاتبات خود را جهت اخذ نمایندگی با شرکت پلی پایپ ایتالیا انجام داد. این قرارداد در زمینه اتصالات و شیرآلات UPVC فشار قوی بود. در ادامه برای موفقیت بیشتر و بهتر اقدام به دریافت نمایندگی از مطرح ترین برندهای جهان مانند FIP ایتالیا، PIMTAS ترکیه، ‌IML اسپانیا و ‌HARVIA فنلاند نمود و به این دلیل محصولات اروپایی را وارد کشور کرد که نیاز بازار تصفیه آب، استخر، نفت و گاز و پتروشیمی تامین شود.
در سال های نخستین آغاز به کار شرکت با کمترین نیروی انسانی به فعالیت پرداخت ولی در سالیان بعدی با گسترش روزافزون میراب آرین در این صنعت به یاری حضور فعال در نمایشگاه های تخصصی در رابطه با تصفیه آب، استخر و تاسیسات به تعداد کارکنان در شرکت اضافه نمود. در حال حاضر با وجود بیش از 50 نفر نیروی انسانی کارآمد و متعهد جزء کارآفرینان صنعت تاسیسات محسوب می شود.
 

هدف ورود شرکت میراب ‌آرین به بازار تخصصی لوله و اتصالات

لیست قیمت میراب آرین

ماده‌ی اولیه پی وی سی از پلیمریزاسیون مونومر وینیل کلراید به دست می آید. گاز وینیل کلراید با عملکرد واکنش گاز کلر (57 درصد) و گاز اتیلن (43 درصد) حاصل می شود. گاز کلری که در این کنش به کار می رود از الکترولیز آب دریا به گاز کلر، سدیم هیدروکسید و گاز هیدروژن و گاز اتیلن مورد استفاده نیز بعد از چند مرتبه تقطیر شیمیایی نفت خام ساخته می شود. همین دلیل موجب می گردد تا نسبت به مواد اولیه پلی اتیلن و پلی پروپیلن، ماده‌ ی خام PVC از مزیت های بااهمیتی مانند به صرفه بودن ساخت و استفاده کمتر منابع نفتی در روند تولید بهره مند باشد. با این وجود اتیلنی که در ساخت ماده اولیه PVC فقط 43 درصد به کار می رود، حجم اتیلنی که در ساخت ماده‌ اولیه دیگر پلاستیک ها مصرف می شود مثل پلی اتیلن و پلی پروپیلن، حدود 97 درصد است. در نتیجه قیمت ماده‌ اولیه PVC در مقایسه با مواد خام پلاستیک های دیگر، میزان کمی به قیمت نفت ارتباط دارد و ساخت آن به نگهداری ذخایر نفتی کمک شایانی می نماید.
می‌توان با افزودن بعضی از افزودنی های شیمیایی به ماده‌ اولیه پی وی سی، خصوصیات ویژه ای مانند خاصیت انعطاف پذیری، سختی، نرمی و غیره را در آن به وجود آورد. برای مثال، چنان چه پی وی سی به عنوان ماده‌ خام لوله های پلاستیکی به کار رود، مواد شیمیایی خاصی به آن افزوده خواهد شد که موجب می گردند لوله پلاستیکی ساخته شده، نرم بوده و خاصیت کشسانی داشته باشد. در نتیجه، لوله در زمان مصرف گرفتار شکستگی نخواهد شد. نام این مواد نرم کننده‌ است، این مواد موجب می شوند تا نیروی اصطکاک را با ایجاد پیوندهایی بین زنجیرهای پلیمری بکاهند. بنابراین از شکستن این زنجیره‌ ها پیشگیری به عمل می آید و ماده‌ خام، از خاصیت ارتجاعی بهره مند می گردد. چنان چه در تولید آن نرم کننده مصرف نشود، به ماده خام UPVC یا پی وی سی سخت گفته می شود.
لیست قیمت تولیدات شرکت میراب آرین به مواد اولیه، کارخانه سازنده و سایر موارد بستگی دارد، هر کدام از موارد بیان شده می توانند در قیمت نهایی محصولات میراب آرین تاثیرگذار باشند. برای دریافت قیمت نهایی می توانید با کارشناسان ارتباط برقرار کرده و وضعیت قیمت ها را جویا شوید.
 

لیست قیمت میراب آرین

کاتالوگ محصولات شرکت میراب آرین

شرکت میراب آرین با هدف معرفی محصولات و تولیدات خود اقدام به ساخت کاتالوگ های متنوع نموده است. در این کاتالوگ ها شرح خدمات و اطلاعاتی در مورد شرکت، محصولات و اهداف کاری به صورت فهرست بار منتشر شده است. در کالانمای این شرکت می توانید عکس ها و توضیحاتی در مورد خود میراب آرین و تولیدات آن ببینید. معمولا این کاتالوگ ها به صورت کتاب الکترونیکی در دسترس عموم کاربران و فروشنده ها گذاشته می شود. این کاتالوگ ها می توانند شما را با محصولات این شرکت آشنا سازند و برای خرید بهتر کمک تان کنند.
 

کاتالوگ محصولات شرکت میراب آرین

ویژگی های ماده‌ اولیه PVC

در این میان بهتر است با ویژگی های مهم یکی از مواد اولیه این مجموعه عظیم آشنا بشوید. از این رو با آگاهی یافتن از ویژگی های این محصولات راحتتر می توانید از محصولات مجموعه میراب آرین خریداری کنید.
•    ماندگاری این ماده بسیار بالا بوده و بین 15-100 سال است.
•    به علت وزن پایین این ماده، جا به جایی و کار با آن بسیار راحت است.
•    می توان آن را بازیافت نمود و مجددا از آن در صنایع مختلف استفاده کرد.
•    باکتری‌ها، حشرات و جوندگان قادر به صدمه زدن به آن نیستند.

میراب لوله آرین

تولیدات میراب لوله آرین از هر جنبه ای مرغوب بوده و لوله‌ها و اتصالات UPVC تولید شده این شرکت در مقابل اسیدها، بازها، الکل‌ها‌ و طیف وسیعی از مواد شیمیایی دیگر مستحکم هستند. همین ویژگی موجب می شود تا سیستم های لوله کشی UPVC برای انتقال موادی مانند آهک که خورنده اند، آبی که pH آن پایین بوده و کلر داشته باشد، آب شور و مواردی این چنینی گزینه مطلوبی محسوب شود. این نوع از لوله ها از موادی غیرسمی که بوی نامطبوعی ندارند تولید شده اند این مواد بی رنگ بوده و به هیچ عنوان با سیالی که آن را حمل می کنند، عکس العمل نشان نمی دهند. به همین جهت، برای سیستم های انتقال آب آشامیدنی گزینه مطلوبی هستند. بهتر است از این نوع لوله ها برای سازه ها استفاده شود زیرا سیستم هایی هستند که به صورت مستقیم با سلامت بشر در ارتباط هستند.

مطلب قبلی لوله زهکش
مطلب بعدی لوله درزدار
Print
831 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
  • Gallery

انتخابگر پوسته

راه های ارتباطی

  • فروش آنلاین لوله و اتصالات - بازار اتصالات
  • تلفن تماس: 66635754-021_
    09122338243
  • آدرس: بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
  • ایمیل : info@bazaretesalat.com
نشان ملی ثبت
اینماد
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی
طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت