جستجو در نتایج

بارگذاری...

لطفا چند لحظه صبر کنید

بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

نیوفلکس

لوله های نیوفلکس , سیستم لوله کشی آب و فاضلاب نبوفلکس یکی از اساسی ترین بخش های یک سازه است که اتصالات و شیوه اتصالات نیوفلکس در آن از اهمیت بالایی برخوردار است. در ساختمان ها و در مقیاس های بزرگ تر لوله کشی های اصلی که توسط شهرداری انجام می شود، از ابزار ها و لوله هایی با ویژگی ها و اجناس مختلف استفاده می شود. در بازار های داخلی و خارجی انتخاب های متعددی برای تهیه لوله وجود دارد علاوه بر این ابزار های جدید نیز برای بهینه سازی و بهبود کیفیت لوله کشی مدام در حال طراحی و استفاده هستند. مهم خواهد بود پیش از تصمیم گیری برای لوله کشی ساختمان ها و یا پرداخت هر هزینه ای اطلاعات خود را در خصوص ابزار های جدید و برند های فعال، به روز نمایید. در ادامه این متن شما را با تولید کننده تجهیزات لوله کشی، بوشن پوش فیت نیوفلکس آشنا خواهیم کرد و اطلاعات بیشتری را در خصوص محصولات این نام و کیفیت آن ها به شما ارائه خواهیم داد. خرید شیر گازی امین از بازار اتصالات امکان پذیر است.

Image

بست نیوفلکس

به طور کلی می‌توان گفت که نیوفلکس یکی از تولیدکنندگان لوله و اتصالات پوش فیت در ایران می باشد این لوله و اتصالات در سیستم های فاضلاب کاربرد دارند و همچنین شرکت نیوفلکس اقدام به تولید لوله و اتصالات در سیستم های فاضلاب می کند همچنین لازم به ذکر است که تمامی محصولات نیوفلکس از ماده پلاستیک اصلی و پروپلین تولید می شوند که این مواد در برابر ضربه و همچنین در برابر فشارهای شدید فیزیکی و مواد شیمیایی دارای مقاومت بسیار بالایی است. یکی دیگر از مزیت های این مواد مقاومت آن در برابر حرارت بالا است.از لوله های فاضلاب نیوفلکس در فاضلاب های گرم و همچنین در فاضلاب های سرد مورد استفاده قرار می گیرد و یکی دیگر از مزیت های لوله های فاضلاب نیوفلکس می باشد که مقاومت بالایی در برابر خوردگی و پوسیدگی و همچنین در برابر تغییرات شیمیایی دارند همچنین لازم به ذکر است که اتصالات نیوفلکس دارای کاربرد های زیادی هستند.

محصولات نیوفلکس این نام در دنیا از محبوبیت بالایی به واسطه کیفیت مواد اولیه وهمچنین کیفیت نتیجه نهایی، بهره مند هستند. مجموعه صنعت غرب یکی از مجموعه هایی است که می تواند برای شما در ایران محصولات برند نیوفلکس را با مشخصات مدنظر شما و همچنین کیفیت اصلی تامین نماید. مهم ترین ویژگی محصولات نیوفلکس استفاده از ماده پلی پروپلین به عنوان پایه پلاستیک است. این ماده کمک می کند تا شما بتوانید از محصولاتی با طول عمر بیشتر و همچنین کیفیت بالا تر بهره مند شوید. شما می توانید از محصولات این برند بدون هیچ گونه نگرانی از بابت خوردگی، پوسیدگی، انواع تغییرات شیمیایی مانند اکسایش و زنگ زدن استفاده نمایید. در حقیقت شما می توانید مطمئن باشید که لوله های این برند می توانند سالیان متمادی در شرایط معمول برای شما کار کنند.

مزایای نیوفلکس

مزیت های اتصالات نیوفلکس را می توان در انتقال صحیح و همچنین ایمن سیستم فاضلاب شهری به صورت روکار و یا به صورت زیر خاک اشاره کرد همچنین لوله های پوش فیت را می توان جهت انتقال آب های سطحی و همچنین  هواکش فاضلاب و انتقال مواد سمی و شیمیایی استفاده نمود. لازم به ذکر است که طول عمر این محصولات در حدود  ۵۰ تا ۱۰۰ سال می باشد همچنین در صورتی که از لوله های پوش فیت نیوفلکس استفاده گردد حتماً دارای دوام بیشتری خواهند بود همچنین این محصولات در مسیر حرکت های زمین و ساختمان بسیار مورد قبول تر و بیشتر است. یکی از مزایای استفاده از لوله اتصالات نیوفلکس، مقاومت بالای آن در برابر فشار و حرارت است. این محصول با توجه به کاربردهای مختلفی که دارد، از مواد با کیفیت و استاندارد بالا تولید می‌شود تا بتواند در شرایط مختلف به صورت بهینه عمل کند. همچنین، مصرف این محصول به دلیل طول عمر بالا و هزینه تعمیر کم، باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های اجرایی می‌شود.

ویژگی های بست نیوفلکس

  • این بست ها  در زمان تولید از مواد ضد حریق بهره می برند و یکی از مزیت‌های آن ها این است که مانع آتش سوزی و انتقال آتش خواهند شد
  • نصب و اجرای بست نیوفلکس بسیار راحت می باشد.
  • نیاز به چسب و یا حرارت دادن و یا جوش دادن  ندارند
  • وزن بسیار پایین و سبکی دارند که این امر موجب می‌شود تا هزینه‌های نقل و انتقال بسیار پایین بیاید.
  • دارای مقاومت در برابر انتقال آتش
  • آسانی حمل و نقل

نمایندگی بست نیوفلکس

به طور کلی می‌توان گفت که پوش فیت نیوفلکس به عنوان تجهیزاتی جهت انتقال فاضلاب در سیستم های تاسیسات و فاضلاب ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند همچنین معمولاً در زمان انتقال فاضلاب از لوله ها و اتصالات پلیکا یا چدنی مورد استفاده قرار می دهند و همچنین برای محکم کردن آنها از چسب لوله استفاده می کنند که در بعضی از مواقع در برابر عبور مواد شوینده ضعیف می باشد و موجب نشتی خواهند شد ولی طراحی و تولید لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس تمامی این مشکلات را تا حد بسیار زیادی رفع کرده است و باعث افزایش طول عمر و همچنین کیفیت سیستم فاضلاب شده است. لازم به ذکر است که نمایندگی بست نیوفلکس در بسیاری از شهرهای ایران فعال می باشند و تمامی مصرف کنندگان و خریداران محترم می توانند از سایت های مربوطه اقدام به شناسایی این نمایندگی های مجاز جهت خرید بست  نیوفلکس نمایند.
لازم به ذکر است که کارخانه نیوفلکس به نام شرکت پردیس گستر اسپادانا نیز شناخته می‌شود این کارخانه اقدام به تولید لوله و اتصالات پوش فیت در سیستم های فاضلاب می کند همانطور که اشاره کردیم در کارخانه نیوفلکس از پروپلین به عنوان ماده اصلی بهره می گیرد که این ماده به علت مقاومت در برابر ضرب و همچنین گرفتن تنش های شدید فیزیکی و مقاومت در برابر حرارت بالا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین لازم به ذکر است که بست نیوفلکس نمونه ای از اتصالات لوله به واسطه سوکت ها در  انشعابات می باشند.

قیمت بست نیوفلکس

لیست قیمت انواع بست نیو فلکس که شامل لوله پوش فیت یکسر سوکت و لوله پوش فیت دوسر سوکت و همچنین زانو ۴۵ درجه پوست ویت و درپوش تست پوش فیت و متعلقات از این قبیل می باشد را می توانید در سایت ها و نمایندگی های مجاز اقدام به بررسی قیمت نمایید زیرا به دلیل نوسانات قیمتی در بازار قیمت ها همواره در حال تغییر می باشند و بهترین کار این است که اقدام به بررسی سایت ها و نمایندگی های مجاز نمایید.

لوله اتصالات نیوفلکس برای کاربردهای مختلفی مانند انتقال مواد مایع و گاز، اتصالات خطوط انتقال، سیستم‌های آتش نشانی و ... استفاده می‌شود. همچنین، مقاومت بالای این محصول در برابر خوردگی و خوردگی زنی باعث می‌شود که بتواند در شرایطی که مواد شیمیایی و ترکیبات مختلفی در آن عبور می‌کنند به صورت بهینه عمل کند.

بست پوش فیت نیوفلکس

در حقیقت می توان بیان کرد که بسته پوش فیت نیوفلکس یک نوع سیستم لوله کشی است در برگرفته از اتصالات و همچنین لوله و متعلقات می‌باشد و همچنین از نظر کیفی در مقایسه با سیستم های گذشته فلزی و پلیکا دارای سرعت در اجرا و همچنین نحوه نصب بسیار راحت تری هستند همچنین اتصالات پلیکا که به وسیله چسب به هم متصل می شدند دارای مشکلات متعددی بودند یکی از اصلی ترین و مهمترین مشکلاتی بود که در صورت وجود و بروز هرگونه ایراد بعد از نصب نیاز به برشکاری و بازسازی به صورت غیر اصولی بود. 
سیستم های پوش فیت به دلیل داشتن مواد ضد حریق از انتقال آتش جلوگیری به عمل می‌آورند و همچنین از بست ها جهت اتصال لوله ها در  طبقات مختلف ساختمان مورد بهره قرار می گیرند. همچنین لازم به بیان می باشد که از این بسته ها در انواع و اقسام متفاوت و گوناگونی طراحی شده اند که هر یک از آنها برای کاربردهای متفاوت و گوناگون دیگری مورد بهره برداری و استفاده قرار می گیرند.

لیست قیمت انواع بست نیوفلکس

لازم است و بیان کنیم که لوله های پوش فیت به دو دسته تقسیم می شوند این دو دسته به عنوان پوش فیت و همچنین سایلنت دسته بندی می شوند که با در نظر گرفتن کیفیت ساخت و همچنین کاربرد و نیاز مصرف کننده طبقه بندی می شوند. همچنین لازم به ذکر است که برند نیوفلکس اقدام به تولید محصولات و اتصالات سایلنت که میزان صدا در لوله ها را از ۶ تا ۱۷ دسی بل کم می کند مورد استفاده قرار می دهد به طور کلی اتصالات سایلنت در ادارات و منازل و مکان هایی که نیاز به کم بودن صدا و نویز می باشد مناسب است همچنین دیگر از مزیتهای این اتصالات در خارج کردن آب کن داکس در سیستم های تهویه مطبوع و همچنین انشعابات فاضلاب شهری مورد استفاده قرار می گیرند.

لیست قیمت پوش فیت نیوفلکس

پوش فیت ها نمونه ای از اتصالات لوله ای به کمک سوکت ها در انشعابات هستند. طراحی پوش فیت ها به گونه ای است که لوله در محل اتصال به خوبی چفت می شود. این اتصال به گونه ای انجام می شود که هیچ نیازی به عایق بندی های اضافی نخواهد بود و شما می توانید از عدم نشت آب اطمینان حاصل نمایید. استفاده از این پوش فیت ها می تواند روند اتصال را سریع تر، آسان تر و کم هزینه تر پیش ببرد علاوه بر این ها با توجه به طراحی آن ها می توانید انتظار طول عمر بالا تر را در عین کارایی بهتر داشته باشید. پوش فیت ها در دونوع معمولی و سایلنت در دسترس هستند. برای خرید شیر خودکار یورک از بازار اتصالات کلیک کنید.

Image

نوع سایلنت این محصولات می تواند صدا های مربوط به انتقال آب را تا حد زیادی کاهش دهند. قیمت پوش فیت ها وابسته به معیار های بسیار متنوعی است. اول از اگر قصد تهیه پوش فیت نیوفلکس را دارید باید بدانید که نوسانات بازار ارز می تواند قیمت لین محصولات را مستقیما تغییر بدهد از سوی دیگر عواملی مانند نوع سفارش شما، ضخامت کار، نوع انتخابی محصول و موارد مشابه نیز هر یک به تناسب خود بر روی قیمت موثر خواهند بود. با توجه به تعدد معیار های تاثیر گذار، توصیه می شود پیش از خرید ابتدا به کمک نمایندگی های صنعت غرب استعلام قیمت این محصولات را انجام دهید. 

نمایندگی پوش فیت نیوفلکس

شما برای تهیه محصولات برند نیوفلکس در ایران می توانید به مجموعه صنعت غرب مراجعه کنید. این مجموعه با توجه به توانمندی های خود در دسترسی با بازار های اروپا و آمریکا برای تهیه تجهیزات لوله کشی آب و فاضلاب، می تواند منبع مناسبی برای خرید تجهیزات نیوفلکس و سایر برند ها باشد. مجموعه صنعت غرب نمایندگی های بسیاری مانند سپاهان اصفهان، نورد لوله اهواز، سپنتا و ساوه و.... را نیز داراست که شما می توانید برای دریافت محصولات خود به آن ها مراجعه کنید.
به طور کلی تجهیزاتی که شما می توانید تهیه کنید شامل انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن، لوله و اتصالات پلیکا، لوله و اتصالات پوش فیت فاضلابی، لوله و اتصالات 5 لایه، اتصالات گالوانیزه، اتصالات مانیسمان، اتصالات فولادی درزدار، شیرآلات چدنی، لرزه گیر های صنعتی، نوار عایق، لوله های فولادی و... می شوند. هر یک از این محصولات قابلیت این را خواهند داشت تا با توجه به نیاز و استفاده شما شخصی سازی شوند.

موارد استفاده پوش فیت نیوفلکس

شما می توانید از انواع پوش فیت های نیوفلکس در بخش های مربوط به انتقال آب های سطحی، هواکش فاضلاب، انتقال مواد شیمیایی و سمی و فاضلاب های شیمایی استفاده نمود. به یاد داشته باشید که این محصولات نمی توانند برای انتقال فراورده های نفتی و یا مواد تحت فشار مناسب شناخته شوند. محصولات پوش فیت به شکلی طراحی شده اند که می توانند تا 95 درجه سانتی گراد گرما را تحمل کنند.
نیوفلکس یکی از تولید کنندگان خارجی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات لوله کشی آب و فاضلاب است. محصولات این برند در ایران به کمک مجموعه صنعت غرب و بهواسطه انواع نمایندگی ها در دسترس خواهد بود. محصولات این نام از کیفیت بالا و ماده اولیه پلی پروپلین بهره مند هستند و می توانند در تمامی بخش های مربوط به انتقال اب و فاضلاب حتی نمونه های سمی و شیمیایی مناسب باشند. پوش فیت ها از ابزار های به نسبت جدیدی هستند که می توانند اتصالات لوله ها را به شکلی بهینه تر و با کیفیت تر انجام دهند. 

بازار اتصالات از شیر فلکه سیم پشتیبانی میکند.اتصال گالوانیزه مک و پلیمر یاس واتصالات برزیلی از دیگرمحصولات ماست

6302 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN