بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
مدیر ارشد
/ دسته ها: وبلاگ

مک

فروش اتصالات گالوانیزه مک بصورت دنده ای و به دو صورت اتصالات گالوانیزه سفید و اتصالات گالوانیزه سیاه تولید و در صنایع آب ، گاز ، بخار ، هوا و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
روش ساخت اتصالات گالوانیزه به دو صورت گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد تولید می شود. به عنوان مثال، مقدار سيليکون و فسفر موجود در اتصالات گالوانیزه ضخامت و ظاهر پوشش گالوانيزه را به شدت تحت تاثير قرار می دهد. چهار دهم درصد سيليکون يا بيشتر و يا مقدار پنج دهم درصد فسفر يا بيشتر در اتصالات گالوانیزه منجر به ضخيم شدن پوشش مي شود که شامل آلياژهای آهن و روی است. کربن، سولفور و منگنز استفاده شده در اتصالات گالوانیزه اثر کمی در ضخامت پوشش گالوانيزه دارد. اگر قصد خرید دریچه بازدید پوش فیت را دارید ، می توانید از طریق وب سایت بازار اتصالات درخواست خود را ثبت نمایید و از قیمت زانو 90 درجه پوش فیت و زانو 45 درجه پوش فیت مطلع شوید.

مک

اتصال گالوانیزه مک

به طور کلی می‌توان گفت که اتصالات گالوانیزه دنده ای در بازار با کیفیت های مختلفی تولید و روانه بازار می شوند همچنین لازم به ذکر است که کارخانه ریخته گری چدن نشکن مک فعالیت خود را در زمینه تولید اتصالات در سال ۱۹۸۷ آغاز کرد و همچنین موفق شد در سال ۱۹۹۳ اقدام به صادرات برخی از محصولات خود نماید همچنین لازم است تا بیان کنیم که جنس اتصالات گالوانیزه کارخانه مک از جنس آهن چکش خوار می باشد که در مقایسه با سایر تولیدکنندگان و محصولات مشابه از کیفیت بسیار بالاتری در کنار قیمت بسیار مناسب تری برخوردار است و همین دلیل موجب وجه تمایز این محصولات در مقایسه با برندهای تولیدی اتصالات گالوانیزه می باشد.
 همچنین کارخانه اتصالات گالوانیزه مک امروز محصولات خود را به کشورهای مختلف جهان صادر می کند. همچنین لازم به ذکر است که در کشور ما ایران اتصالات گالوانیزه مک در بخش های بسیار زیادی مانند سیستم های لوله کشی و سیستم های آبرسانی و همچنین در حوزه صنعت و ساختمان بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

نمایندگی اتصالات مک mech

همانگونه که در قسمت های بالا نیز به آن اشاره کردیم اتصالات گالوانیزه مک به کشورهای بسیار زیادی صادر می‌شود تعداد کشورهایی که اتصالات گالوانیزه مک به آنها صادر می‌شود بیش از ۱۵۰ کشور می باشند و همین امر باعث پیشرفت روز افزون این کارخانه در حیطه تولید و صادرات شده است در این قسمت سعی داریم تا بیشتر با انواع اتصالات گالوانیزه و همچنین ویژگی ها و قابلیت های آن ها آشنا شویم .
همچنین لازم به ذکر است که برای دریافت لیست قیمت اتصالات گالوانیزه مک می توانید از طریق سایت و نمایندگی های مجاز فروش اتصالات گالوانیزه مک از قیمت به روز گالوانیزه مک اطلاعات کسب کنید. به طور کلی اتصالات گالوانیزه در چهار نوع در بازار یافت می شود.

اتصالات دنده ای مک mech

از مرغوب ترین اتصالات استفاده شده در صنعت اتصالات دنده ای گالوانیزه مک می باشد شرکت مک در چین مستقر می باشد و یکی از بهترین و نمونه ترین تولید کنندگان اتصالات چینی است محصولات شرکت مک با دارا بودن استانداردهای روز اروپا توانسته از تا محصولاتی بسیار با کیفیت و همچنین قابل رقابت با نمونه های مشابه اروپایی و همچنین نمونه های برزیلی تولید نماید از دیگر مزیت های اتصالات دنده ای مک قیمت پایین آن در کنار کیفیت بسیار بالای آن می باشد.
 لازم به ذکر است که اتصالات گالوانیزه یکی از مرسوم ترین و رایج ترین اتصالات در صنعت است همچنین لازم است تا بیان کنیم که اتصالات از پوشش گالوانیزه برخوردار می باشند همچنین اتصالات چیزی در حدود ۵۰ سال پیش موفق شدند تا وارد صنعت ایران شوند. پوشش گالوانیزه در حقیقت برای حفاظت از خوردگی و آسیب پذیری فلز مورد استفاده قرار می گیرد و به عمل حفاظت فلز در برابر خوردگی به اصطلاح  گالوا نیزا سیون میگویند همچنین  پوشش هایی که در عمل  گالوانیزاسیون مورد استفاده قرار می گیرند از لایه ای از فلز روی و ترکیباتی از آهن است همچنین به طور کلی اتصالات فولادی که برای محافظت از این اتصالات در برابر خوردگی از پوششی از جنس رویی استفاده می کنند که به آنها اتصالات گالوانیزه می گویند.

خرید اتصالات گالوانیزه مک

همانگونه که در قسمت های بالا به آن نیز اشاره کردیم اتصالات گالوانیزه مک عناوین متفاوت و گوناگونی مانند اتصالات گالوانیزه توپی برزیل و همچنین اتصالات گالوانیزه جورج فیشر در بازارهای جهانی وجود دارند لازم به ذکر است که هر یک از این اتصالات متناسب با متریال و مراحل تولید دارای قیمت های گوناگونی هستند. لازم به بیان است که در حقیقت منظور از گالوانیزه پوششی از جنس روی میباشد که در آخرین مرحله تولید بر روی این محصولات قرار می گیرند همچنین وظیفه آن حفاظت از فلز در برابر هرگونه زنگ زدگی و پوسیدگی و همچنین  اکسیداسیون می باشد. یکی از نکات جالبی که درباره کارخانه تولید اتصالات گالوانیزه مک وجود دارد این است که بیش از ۱۵۰۰ نیروی کاری محصولات این شرکت را به بیش از ۱۵۰ کشور دنیا صادر می کنند.

اتصالات گالوانیزه مک چین

با بیش از چند دهه فعالیت شرکت تولید کننده اتصالات مک چین موفق شد یک تولیدکننده در مقیاس بسیار بزرگی شود که به لطف استفاده از فناوری ها و تکنولوژی های به روز محصولات اتصالات گالوانیزه با کیفیتی بسیار خوب و مطلوب تولید شد همچنین لازم به ذکر است که سالات گالوانیزه مک با صرف هزینه و همچنین با گذاشتن وقت در زمینه ی تحقیق و توسعه موفق شد تا اتصالات گالوانیزه مک را در تنوع و کیفیت های بسیار خوبی وارد بازار نماید. نکته بسیار مهم و حائز اهمیت این است که تولید کننده اتصالات گالوانیزه مک چین فعالیت خود را با تولید تابه های فلزی شروع کرد و با گذشت زمان و به دست آوردن تجارب و دانش های کاربردی توانست با تولید اتصالات و همچنین شیرالات با کیفیت جایگاه بسیار خوبی را در صنعت کسب کند.

اتصالات گالوانیزه مک

لازم به ذکر است که اتصالات گالوانیزه مک به صورت دنده ای می باشد و به دو صورت اتصالات گالوانیزه سفید و همچنین اتصالات گالوانیزه سیاه که بیشتر در تولید و همچنین در صنایع آب و گاز و هوا مورد استفاده قرار می گیرد تولید می شوند از نکات مهم و حائز اهمیت دیگر این است که روش ساخت در اتصالات گالوانیزه به دو شکل گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد انجام میشود.
 همانگونه که در قسمت های بالا نیز به آن اشاره کردیم اتصالات گالوانیزه مک از نظر کیفی شباهت بسیار زیادی با اتصالات گالوانیزه توپی برزیل ای دارند اما از نظر قیمتی از قیمت مناسب تری در مقایسه با اتصالات برزیلی برخوردار هستند همچنین اتصالات در موارد بسیار زیادی کاربرد دارند که در این قسمت بعضی از این موارد را برای شما عزیزان بازگو می کنیم.
 در تاسیسات آب ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.
 در تاسیسات صنعتی مورد بهره‌وری قرار می گیرند.
 در سیستم تهویه مطبوع و همچنین در تاسیسات آتش نشانی می توان از آنها استفاده کرد.
 در خطوط لوله هوای تحت فشار یکی از مناسب ترین محصولات و همچنین کاربردی ترین محصولات به حساب می آید. همنین می‌توان از آن‌ها در سیستم های آبیاری و کشاورزی استفاده نمود.

اتصالات گالوانیزه مک ساخت ، چین بوده که وارد ایران می شود؛ و در مدتی که اتصالات گالوانیزه برزیل در ایران نایاب شده بود و این برند جایگزین این خوبی برای آن  شده بود .اتصالات گالوانیزه مک از لحاظ کیفیت تا حدودی با اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی برابری می کند ولی از لحاظ قیمتی دارای قیمتی مناسبتر نسبت به اتصالات برزیلی است. تولیدات اتصالات مک شامل اتصالات سه راهی، مهره ماسوره، مغزی، بوشن، زانو (زانویی)، تبدیل، چپقی روپیچ توپیچ، درپوش و غیره هستند. برای خرید پلی تک ، پلیکا سمنان و اتصالات گالوانیزه می توانید به وب سایت بازار اتصالات مراجعه کنید.
کابرد اتصالات گالوانیزه مک عبارتند از:
•    تاسیسات آب ساختمان
•    تاسیسات صنعتی
•    سیستم تهویه مظبوع
•    تاسیسات آتش نشانی
•    خطوط لوله هوا تحت فشار
•    سیستم های آبیاری و کشاورزی

 

علاقه مندان جهت اطلاع از نیوفلکس و پلیکا نانو پلیمر یاس  به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید وکسانی که نیاز دارند درباره فوم الاستومری لوله ای و بست پلیرانی مطالعه داشته باشند از طریق بلاگ سایت مراجعه کنند برای اشنایی با بست نیوفلکس بر روی لینک کلیک کنید. بازار اتصالات ازاتصالات گالوانیزه سیم پشتیبانی میکند.پلی ران و فوم سفید لوله ای وپلیکا گلپایگان از دیگر محصولات ماست.

مطلب قبلی یاس سمنان
مطلب بعدی نیوفلکس
1966 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN