بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
هادی مهراندیش
/ دسته ها: وبلاگ

آشنایی با تجهیزات آتشنشانی

با توجه به افزایش جمعیت شهرها و افزایش استفاده از مواد قابل اشتعال در ساختمان ها، لزوم استفاده از تجهیزات آتش نشانی بیشت از قبل احساس می شود. در ادامه به معرفی انواع تجهیزات آب اتشنشانی می پردازیم:

 

پمپ های آتشنشانی

پمپ های آتشنشانی تجهیزاتی هستند که به منظور اطفا حریق در منازل مسکونی و ساختمان های اداری مورد استفاده قرار می گیرند. ابن پمپ ها در انواع مختلفی تولید می شوند و معمولا برق مورد نیاز آنها از طریق سوخت دیزلی تامین می شود.

 

مشاوره و خرید انواع تجهیزات آتشنشانی و پمپ های ساختمانی در سایت بازار اتصالات

 

بوستر پمپ آتشنشانی

ساختمان هایی که چند طبقه هستند معمولا با معضل فشار آب روبرو می شوند و استفاده از بوستر پمپ به راحتی می توانید این مشکل را بر طرف کند. بوستر های پمپ آتشنشانی زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که فشار آب ساختمان برای اطفا حریق کافی نیست.این دستگاه با تامین آب کافی در سیستم های کنترل حریق ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند. در داخحل یک بوستر پمپ تجهیزات مختلفی نظیر پمپ اصلی، جوکی پمپ، پمپ رزرو، شیر یکطرفه و فلومتر نصب می شوند.

 

شیر فلکه آتشنشانی

شیر فلکه آتش نشانی جهت کنترل حریق در ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد. این شیر های فلکه معمولا از آلیاژ برنج ساخته می شوند که عمر و دوام بالاتری دارند. 

 

شلنگ های آب آتشنشانی

شلنگ های آب آتش نشانی وظیفه انتقال آب یا فوم های مخصوص خاموش کننده آتش را به عهده دارند. این شلنگ ها در انواع مختلفی تولید می شوند که از جمله آنها می توان به شلنگ مکش، انتقال دهنده و هوز ریل اشاره کرد.

 

خرید بوستر پمپ و تجهیزات آتشنشانی

در تعیین قیمت تجهیزات آب آتش نشانی و بوستر پمپ آتش نشانی عوامل مختلفی جنس و کیفیت قطعه و قطعات الکتریکی آنها تاثیر گذار هستند. برای اطلاع از قیمت انواع تجهیزات آب آتشنشانی و یا بوستر پمپ آتش نشانی با کارشناسان بازار اتصالات تماس بگیرید.

مطلب قبلی راهنمای خرید شیرآلات ساختمانی
مطلب بعدی خرید اینترنتی لوله و اتصالات
198 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN