بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

لوله مک

برند لوله های انتخاب شده در سیستم لوله کشی شما تاثیر بسزایی در موفقیت کلی تاسیسات و هدف کلی شما خواهد داشت. بسیار مهم است که همه گزینه های خود را بسنجید و عوامل متعددی را که بر روند انتخاب مواد لوله نفت و آب تاثیر می گذارد ، در نظر بگیرید. لوله مک ، یکی از برند های معتبر تولید کننده تجهیزات لوله و اتصالات می باشد و با داشتن سال ها سابقه ، بهترین گزینه برای سیستم و کار شما خواهد بود. لوله مک به طور طبیعی در برابر خوردگی مقاومت می کند ؛ زیرا از چندین آلیاژ مختلف ساخته شده است که همه آنها به تشکیل یک لایه اکسید محافظ روی سطح کمک می کنند.

لوله و اتصالات مک

لوله و اتصالات مک ، یک انتخاب ایده آل است برای انتقال سیالاتی همچون روغن ها و برخی مواد شیمیایی است. این محصولات می توانند در معرض بسیاری از گاز ها ، روغن ها و مایعات قرار گرفته ، بدون اینکه خراب شوند. لوله و اتصالات مک به دلیل ضخامت بالای سطح درونی ، در برابر بسیاری از منابع خارجی خورنده مانند رشد گیاهان و خاک به طور منحصر به فردی با دوام است. این محصول یکی از قابل استفاده ترین جنس لوله ها می باشد و به دلیل دوام و عدم خطر آلودگی محصول ، بهترین انتخاب برای موادی همچون اسید ، آب ، مواد شیمیایی و روغن برای لوله است.

لوله و اتصالات گالوانیزه مک

آستر لوله و اتصالات گالوانیزه مک ، بسیار بادوام و مستحکم است و یکی از مقاوم ترین مواد موجود در بازار (در برابر سایش) می باشد. تاسیسات تولیدی یا کارخانه‌ هایی که اسید های قوی ، مواد شیمیایی ، آب شور و مواد خورنده را در صنعت خود استفاده می‌ کنند ؛ می توانند با خرید لوله و اتصالات گالوانیزه مک ، گام بلندی به سمت هدف خود بردارند. لوله مک همچنین در برابر خوردگی ناشی از نور طبیعی خورشید و هوا نیز مقاومت می کنند. فولاد گالوانیزه برای پروژه های کوتاه مدت آب شور ، یک محصول مناسب است ؛ چرا که زنگ نمی زند. با این حال ذکر این نکته حیاتی است که پس از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نمک و آب ، ممکن دچار سایش و خوردگی شود. همچنین شایان ذکر است که فولاد گالوانیزه ، اغلب از داخل به بیرون خورده می شود ؛ بنابراین تشخیص آن ممکن است چالش برانگیز باشد.

لیست قیمت اتصالات مک

محصولاتی را انتخاب کنید که در برابر مواد و شرایط پرفشار یا کم فشار درجه بندی شده باشد. یکی از مولفه های اساسی که تاثیر بسزایی در لیست قیمت اتصالات مک دارد ، همین عامل می باشد. اگر از مایع یا گاز پر فشار در لوله‌ کشی خود استفاده می‌ کنید ؛ بهتر است محصولاتی با کیفیت بالا را خریداری کنید. جهت دریافت لیست قیمت اتصالات مک ، با ما تماس بگیرید.

اتصالات گالوانیزه مک

روکش اتصالات گالوانیزه مک ، حاوی رزین های فرموله شده ویژه ای است که در هنگام قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آب شور و مواد شیمیایی بسیار قوی. ، آن را بادوام می کند. این محصولات اغلب در کارخانه های پردازش کاغذ و تولید برق و همچنین در صنعت خدمات استفاده می شوند. اتصالات گالوانیزه مک ، به سادگی دچار خوردگی و سایش نمی شوند و از مقاومت بالایی برخوردار هستند. لوله مک دما های بالا را نیز پشتیبانی کرده و همچنین دما را در طول فرایند انتقال مایع حفظ می کند. این محصولات در بسیاری از کاربرد ها از جمله ؛ آزمایشگاه‌ ها ، فرآوری مواد غذایی ، تجهیزات پزشکی و کارخانه‌ هایی که با مواد شیمیایی خطرناک کار می کنند ، می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

بازار اتصالات از شیر فلکه سیم پشتیبانی میکند.اتصال گالوانیزه مک و پلیمر یاس واتصالات برزیلی از دیگرمحصولات ماست.

1590 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN