بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
ساناز شاکری
/ دسته ها: لندینگ

لوله برزیلی

لوله برزیلی ، از مهم ترین قطعات در هر نوع صنعتی هستند. این لوله‌ ها برای انتقال مایعات ، مواد و جریان‌ ها در مکان‌ های مختلف استفاده می شوند ، در قطعات و ماشین‌ آلات مهم قرار می‌ گیرند و از داشتن کانال و شبکه ایمن برای عملکرد موثر اطمینان می‌ دهند. به دلیل فرار بودن سیالات منتقل شده ، مهم است که این لوله ها از مواد بسیار بادوام ساخته شده باشند. لوله برزیلی گالوانیزه ، یک لوله با روکش روی است. پوشش گالوانیزه از فولاد در برابر خوردگی ها محافظت می کند. بیشتر در ساختمان های بیرونی مانند نرده ها و یا در برخی از لوله کشی های داخلی استفاده می شود. این لوله ها مانند هر محصول دیگری ، دارای مزایا معایب مختص خود می باشند. استفاده از فولاد که به دلیل مقاوم بودن در برابر دما و شرایط شدید شناخته شده است ؛ زیرا تضمین می کند که لوله ها در حین استفاده ، فرسوده یا شکسته نمی شوند. برای ساخت لوله برزیلی ، از انواع فولاد استفاده می شود که یکی از بهترین انواع مورد استفاده در صنعت ، لوله های فولادی گالوانیزه می باشد. امروزه ، کیفیت بالای لوله برزیلی ، منجر به استفاده بیشتر شرکت ها و تاسیسات از این محصولات بی نظیر شده است.

لوله گالوانیزه برزیلی

لوله های فولادی ، با استفاده از فرآیندی به نام گالوانیزه تولید می شوند که روی مذاب را به فولاد لوله اضافه می کند. این یک لایه دیگر به لوله فولادی اضافه می کند و کیفیت و مزایای بسیار بیشتری نسبت به لوله های فولادی معمولی می دهد. فرآیند گالوانیزه معمولاً نسبت به سایر روش های رایج محافظتی لوله هزینه کمتری دارد. زیرا روش های دیگر معمولاً به کار زیادی نیاز دارند ، در حالی که گالوانیزه کردن به کار فیزیکی کمتری نیاز دارد. در عین حال ، طول عمر لوله گالوانیزه برزیلی نیز بسیار طولانی است. این محصول می تواند برای بیش از ۳۰ سال در بسیاری از مناطق روستایی و برای بیش از ۱۵ سال در محیط های شهری و ساحلی معرض استفاده قرار گیرد ؛ در نتیجه هزینه های نگهداری کمتری نیز خواهد داشت. فرآیند مشاهده لوله گالوانیزه بسیار ساده و واضح است. لوله گالوانیزه برزیلی را می توان به صورت بصری بررسی کرد و ضخامت آن را با استفاده از یک روش ساده آزمایش غیر مخرب ، تخمین زد. 

اتصالات گالوانیزه برزیلی

یکی از بزرگترین مشکلات هر نوع فلز ، خوردگی است ؛ زیرا موجب آسیب و ضعیف شدن سطح آن شده و باعث می شود که قطعات و مقاطع ، بعد از مدت زمان مشخصی شکسته شوند. زنگ زدگی در اثر اکسید شدن ایجاد شده و باعث لکه دار شدن و آسیب به فولاد می شود. به همین دلیل بهتر است سطحی فولادی داشته باشید که در برابر این عناصر محافظت شده و استحکام و مقاومت بیشتری داشته باشد. استفاده از اتصالات گالوانیزه برزیلی ، این مزایا را برای شما به ارمغان می‌ آورد ؛ زیرا لایه روی مذاب ، تضمین می‌ کند که لوله‌ های شما به راحتی خورده نخواهند شد. این فاکتور مهم ، برای صنایعی که با مواد فرار مانند مواد شیمیایی و گاز ها کار می کنند بسیار مفید است. اتصالات گالوانیزه برزیلی ، با وجود یک لایه محافظ اضافی به نام روی مذاب ، طول عمر بیشتری نسبت به لوله های معمولی دارند. این بدان معنی است که این تجهیزات می توانند چندین سال دوام آورده و خاطر ما را از وجود لوله کشی خوب و با کیفیت ، آسوده کند. فولاد برای دوام طولانی مدت طراحی شده است ؛ به همین دلیل استفاده از لوله های فولادی گالوانیزه بهترین گزینه برای طیف گسترده ای از صنایع خواهد بود.

167 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

انتخابگر پوسته

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت