بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

فوم الاستومری لوله ای

مهمترین و بارزترین خصوصیات فوم الاستومری لوله ای ، خواص حرارتی و به ویژه مقاومت حرارتی آن می‌ باشد. عایق هایی با ضریب R بالاتر ، عایق های بهتری هستند. علاوه بر این ، ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که استفاده از عایق را مطلوب می کند. مهمترین این عوامل شامل ؛ پایداری ، چگالی ، قیمت و تاثیرات این محصولات بر سلامتی و محیط زیست انسان و همچنین میزان انتشار مواد سمی در شرایط مختلف و همچنین در هنگام آتش سوزی می باشد. ویژگی های حرارتی ، مکانیکی و شیمیایی عایق ها ، از دیگر عواملی است که در مطلوبیت فوم الاستومری لوله ای تاثیر بسزایی دارد. عایق الاستومری یکی از مهمترین اختراعات در صنعت ساختمان است که تمامی فاکتورهای بهداشتی و استانداردهای کیفی را با هم ترکیب می کند. عایق به طور کلی به موادی اطلاق می شود که جریان انرژی یا برخی مواد را در یک مقطع کنترل می کنند و از نفوذ آنها به بخش های مورد نظر جلوگیری یا به حداقل می رساند. اگر قصد عایق بندی نقاط مختلفی از ساختمان خود را دارید ، پیشنهاد می کنیم که از فوم الاستومری لوله ای استفاده کنید.

کاربرد فوم الاستومری لوله ای

از آنجایی که هدف اصلی از عایق کاری ، کاهش انتقال حرارت است ؛ بنابراین عایق ها باید دارای ویژگی های مطلوب در کاهش سرعت انتقال حرارت از طریق هدایت ، همرفت و تابش باشند. کاربرد فوم الاستومری لوله ای نیز در همین جهت تنظیم شده و نقش بسیار مطلوبی را در زمینه کاهش انتقال حرارت ایفا می کند. عایق ها از نظر کاربری به پنج دسته عایق حرارتی ، عایق رطوبتی ، عایق برق ، عایق نسوز و عایق صوتی تقسیم می شوند. از نظر بار حرارتی ساختمان ؛ بیشترین نوع ، مورد توجه عایق حرارتی است. مواد عایق حرارتی فوم های الاستومری ، بر اساس پلیمرهای وینیل کلراید منبسط شده است. ساختار این محصول ، از سلول های بسته تشکیل شده است. مقاومت بالا در برابر رطوبت یکی از ویژگی های بارز عایق الاستومری است. در نتیجه ، ساختار وزیکولی عایق الاستومری دارای میلیون ها دیواره ریز است که از عبور مایع و بخار آب جلوگیری می کند. این ویژگی نه تنها خطرات مربوط به رطوبت را به حداقل می رساند ؛ بلکه عملکرد دمایی طولانی مدت و پایدار را تضمین می کند.

 عایق فوم الاستومری لوله ای

عایق فوم الاستومری لوله ای ، در دهه ۱۹۵۰ ساخته شد. معرفی این مواد و سایر مواد مبتنی بر پلیمر ، راه انتقال محصولات صنعتی متشکل از مواد طبیعی مانند چوب پنبه را به استفاده از مواد مصنوعی و مواد شیمیایی نشان داد. محبوبیت عایق الاستومری به سرعت رشد کرد. در درجه اول به این دلیل که از انتقال رطوبت جلوگیری می کند. با افزایش در دسترس بودن عایق در اشکال مختلف (از جمله ورق ، رول و لوله) ، محبوبیت آن به عنوان یک عایق ، به ویژه در لوله کشی های تبرید و کاربرد های کانال کشی افزایش یافت. این یک جایگزین کاربر پسند برای سایر مواد بود ؛ زیرا می‌ت وانست به طور قابل اعتمادی به سطوح مختلف متصل شود. نصب عایق فوم الاستومری لوله ای بسیار آسان است و عملکرد آن با پارگی یا سوراخ شدن به خطر نمی‌ افتد. مقاومت بالا در برابر بخار ، همراه با خاصیت تشعشع لاستیکی بالا ، به مواد سلول بسته انعطاف پذیر با ضخامت نسبتا کم ؛ اجازه می دهد تا از آلودگی سطح جلوگیری کنند. در نتیجه ، چنین محصولاتی در سیستم های خنک کننده ، لوله کشی و تهویه استفاده می شوند.

مزایای فوم الاستومری لوله ای

عایق الاستومری مقاومت بالایی در برابر نفوذ بخار دارد و انتخابی بسیار مناسب و متراکم بر روی تاسیسات می باشد. پس از محاسبه ضخامت عایق الاستومری مورد نیاز برای جلوگیری از اتلاف انرژی ، می توانید از نوع خاصی از عایق الاستومری استفاده کنید. مزایای فوم الاستومری لوله ای ، موجب شده تا این محصول ، به یکی از پرمصرف ترین تجهیزات عایق بندی تبدیل شود. به دلیل عدم وجود ذرات ، سطح صاف و مقاومت در برابر رطوبت ؛ فوم الاستومری جلوی رشد کپک را می گیرد و از محفظه پوشیده شده ، به طور موثری محافظت می کند. عایق الاستومری لوله ای سلول بسته ، تجربه موفقی به عنوان عایق حرارتی در صنعت تاسیسات مکانیکی داشته است. از آنجایی که این محصول مزایای زیادی نسبت به عایق پشم شیشه دارد ؛ امروزه به طور گسترده در صنعت تاسیسات مکانیکی استفاده می شود. عایق الاستومری در برابر نفوذ بخار و رطوبت مقاوم است و نیازی به موانع اضافی ندارد. ساختار منحصر بفرد این محصول باعث می شود که جذب آب بسیار کمی داشته و مقاومت آن در برابر رطوبت ، بسیار بالا باشد. 

قیمت فوم الاستومری لوله ای

تقاضا برای فوم الاستومری در دو دهه گذشته به دلیل افزایش آگاهی از کیفیت هوای داخلی (IAQ) به شدت افزایش یافته است. به همین جهت ، می توان گفت که قیمت فوم الاستومری لوله ای نیز ، رو به افزایش می باشد. از آنجایی که فوم الاستومری حاوی فرمالدئید یا الیاف نیست و دارای ترکیبات آلی فرار بسیار کم (VOCs) است ؛ در میان طرفداران IAQ مقبولیت گسترده ای پیدا کرده است. جهت خرید و سفارش این محصول بی نظیر ، می توانید به سایت های مربوطه مراجعه کرده و تجهیزات خود را تهیه نمایید. اگرچه عایق های الاستومری ، نسبت به پشم سنگ یا فایبرگلاس گران تر هستند ؛ اما برای کاربرد های دمای پایین ، مقرون به صرفه بوده و پایداری بسیار بالایی دارند

 بازار اتصالات ازشیر فلکه پشتیبانی میکند.وال هنگ ایران و لوله پلیکا  و لوله پلی پروپیلن از دیگر محصولات ماست.

1737 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN