بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک B دال طبقه همکف-پلاک229
اینماد بازاراتصالات
Anonym
/ دسته ها: لندینگ

اتصالات بنکن

بسیار بدیهی است که انواع لوله های فولادی وجود دارد که به راحتی در بازارهای داخلی و بین المللی یافت می شود. این محصولات با مواد و تکنیک های مختلفی ساخته و طراحی شده اند تا نیاز های اهداف عملی را برآورده کنند. در میان تمامی برند های موجود ، بنکن نامی است که می درخشد. لوله فولادی بدون درز بنکن ، یک اکستروژن پیوسته از آلیاژ است ؛ به این معنی که دارای یک مقطع گرد است و می توانید روی آن حساب کنید. این ویژگی بی نظیر ، در هنگام نصب لوله ها یا اضافه کردن اتصالات مفید می‌ باشد. این نوع لوله ها در هنگام بارگذاری استحکام بیشتری دارد. لوله خالی همیشه باید وزن خود را تحمل کند ، اما زمانی که لوله با مواد پر می شود ، باید وزن اضافی را نیز تحمل کند. خرابی و نشتی در لوله های جوش خورده ، معمولاً در درز جوش داده شده رخ می دهد. اما از آنجایی که لوله بدون درز بنکن این نقطه ضعف را ندارد ، در معرض این خرابی ها نیز نمی باشد.

بنکن چیست ؟

شاید این سوال برایتان پیش آید که بنکن چیست ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بنکن ، یکی از معتبر ترین برند های تولید لوله های بدون درز می باشد. لوله های قدیمی و جوشی ، یکی از انواع اتصالات لوله هستند که از لوله های جوش خورده و شکاف دار ساخته شده اند. برای تولید کنندگان اتصالات لوله ، فرآیند شکل دهی لوله های جوش داده شده اساساً مانند لوله های بدون درز است ؛ اما این دو نوع ، در عمل دارای تفاوت های بسیاری هستند. لوله های بدون درز برای کنترل فشار عالی هستند ؛ چرا که برخلاف لوله های جوش داده شده ، دارای درز های متعدد نمی باشند. این لوله ها امکان محاسبه آسان فشار را فراهم می کنند و سبک و نازک تر بودن آنها به صنعت یا کارخانه کمک می کند تا هزینه های خود را تا حدی کاهش دهند.

برند بنکن

محصولات تولید شده توسط برند بنکن ، بدون وجود درز و با اکستروژن مداوم آلیاژ تهیه می شوند. یکنواخت بودن لوله های بدون درز ، امکان نصب و اتصالات را آسان می کند. لوله های فولادی بنکن می توانند گران باشند ، زیرا قابل اعتماد هستند و استحکام خود را در زمان بارگیری حفظ می کنند. این لوله ها می توانند مواد را به خوبی نگه دارند و شانسی برای نشت مواد وجود نخواهد داشت. بنابراین ، لوله های برند بنکن برای بسیاری از کاربرد های خانگی ، تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. لوله های بدون درز مانیسمان ، در مجموعه نیاز های صنعتی بسیار محبوب هستند. این لوله ها اغلب برای کشتی سازی ، تجهیزات میدان نفتی ، سکوهای نفتی ، قطعات خودرو ، قطعات ماشین آلات و موارد دیگر استفاده می شوند.

مانیسمان رده 40 بنکن

فرآیند تولید لوله مانیسمان رده 40 بنکن ، از با یک بیلت فولادی جامد و گرد شروع می شود. سپس این شمش تا دمای عالی گرم شده و دراز می شود ؛ سپس روی یک قالب کشیده می شود تا شکل لوله توخالی به خود بگیرد. این لوله با لوله جوشی متفاوت است که با غلتاندن ورق فولادی به داخل لوله و جوش دادن درز تولید می شود. درز موجود در لوله های جوش داده شده ، اغلب به عنوان یک نقطه ضعیف ، آسیب پذیر در برابر شکست و خوردگی در نظر گرفته می شود. مزیت اصلی لوله های بدون درز ، این است که شکاف جوش ندارند. از این رو استحکام کششی مانیسمان رده 40 بنکن بدون درز ، در کل محیط لوله یکنواخت است. از این نظر ، لوله بدون درز می تواند فشار بیشتری را نسبت به لوله فولادی جوش داده شده تحمل کند. امروزه این نوع لوله به طور گسترده برای خطوط لوله در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است. به طور خلاصه ، لوله فولادی بدون درز ، سطح مقطع گرد خود را حفظ می کند زیرا اکستروژن پیوسته از آلیاژ است. سطح مقطع گرد در هنگام نصب و افزودن اتصالات لوله مهم است. علاوه بر این، طراحی لوله فولادی بدون درز راحت تر از لوله فولادی جوش داده شده است. در مقایسه با سایر لوله های فولادی ، لوله بدون درز بنکن ایمن تر و قابل اعتمادتر می باشد.

لیست قیمت اتصالات بنکن

در هنگام خرید روزانه لوله ها ، متوجه می شویم که تعداد کمی از کاربران به این فکر می کنند که چگونه بین دو گزینه لوله جوش داده شده و لوله بدون درز ، انتخاب درستی انجام دهند. به عنوان یک تولید کننده حرفه ای لوله فولادی ، مایلیم تا به طور خاص در مورد مزایای استفاده از لوله بدون درز و لیست قیمت اتصالات بنکن توضیحاتی را به شما عزیزان ارائه دهیم. بزرگترین مزیت لوله های فولادی بدون درز ، افزایش توانایی آنها در تحمل فشار است. از آنجایی که یک لوله فولادی بدون درز جوش داده نشده است ؛ باعث می شود به همان اندازه در کل محیط لوله استحکام ایجاد شود. علاوه بر این ، تعیین محاسبات فشار بدون در نظر گرفتن کیفیت جوش نیز بسیار ساده تر است.  با این حال ، نمی توان انکار کرد که با توجه به قیمت ها ، لوله فولادی بدون درز گاهاً می تواند گرانتر از سایر اشکال لوله فولادی باشد ، اما همچنین قابل اعتمادتر است. جهت اطلاع از لیست قیمت اتصالات بنکن ، می‌ توانید به سایت ما مراجعه کرده و یا از طریق راه های ارتباطی مختلف ، با ما تماس حاصل کنید.

بازاراتصالات از پلیکا سمنان سیم پشتیبانی میکند. پلی ران سایلنت و لوله پوش فیت وشیر گازی امین از دیگر محصولات ماست.

1598 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
DNN